HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza? | Czech.Lamareschale.org

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

HitBTC přezkoumána: Je to další velká burza?

Původně jsem přezkoumána HitBTCin 2014, když to bylo právě začíná. Celková výměna udělal velmi dobrý první dojem. Nemám aktivně používal k obchodování až do nedávné Bitcoin Bitcoin Cashand Goldforks. Kdykoli bych požádat o novou Bitcoin klon z jednoho z těchto vidlic bych okamžitě prodat ho na HitBTC.

load...

Vše se zdálo být v pořádku, a tak moje stránky spoléhá hlavně na affiliate provize jsem se rozhodl také doporučit, aby svým čtenářům a podporovat své úsilí blogů. Nicméně to je, když se něco vzal ošklivý obrat.

V posledních několika letech jsem se nikdy nepokoušel stáhnout svou pobočku Bitcoin zůstatku HitBTC. Rozhodl jsem se podívat na můj účet a zjistil, že mám 0.25BTC čeká withdrawl + další $ 600. Takže celkově jsem měl téměř 3000 $ čeká na mě jen proplatit.

load...

Sledoval jsem normální postupy, které zahrnují převedete své zůstatek na váš hlavní účet, ale pak to legrační věc. Moje peníze prostě „zmizela“. Nezdálo se na mých posledních transakcí a aktuální zůstatek klesl na nulu.

Okamžitě jsem kontaktoval HitBTC a dostal následující odpověď:

Jak můžete vidět z e-mailu, to bylo 16. Listopadu 2017. Tato aktualizace je napsáno na 26. Listopadu (o deset dní později). Od té doby jsem se snažil HitBTC několikrát kontaktovat, ale jen se setkala s velmi vágní odpověď prohlašovat:

Nahlášeného problému vyžaduje další vyšetřování.

Máme eskaloval problém do našich odborníků na podporu druhého stupně a příznakem ji jako vysokou prioritu.

load...

Budeme vás informovat o pokroku.

Zdá se, trochu se mi divné, že společnost ví, že je technický problém na jejich straně a místo okamžitého proplácení rovnováhu prostě držet mě čeká, kteří nemají přístup k mým fondů.

Rychlé on-line vyhledávání ukázala dav rozzuřených customersposing podobného reviewsabout společnosti.

Všechny ostatní komunikace Poslal jsem šel nezodpovězeny. Navrhuji vyhnout pomocí HitBTC pro tuto chvíli. Budu aktualizovat, jak tato situace vyvíjet.

As 5. Ledna 2018 jsem ještě neobdržel své finanční prostředky. VYHNULI HITBTC. Někteří uživatelé dokonce zahájen petitionagainst servisní úrovni nízkého HitBTC je zásobuje.

Moje první recenzi HitBTC od roku 2014

Byl jsem osloven dříve tento měsíc kluci na TeddMarketing jejíž klient je HitBTCin cílem přezkoumat jejich webové stránky. Zpočátku jsem byl docela neochotný ještě přezkoumat další Bitcoin exchangesince zdá se, že každý den jiný, kdo je usazen nebo zničena. Po Asi tam a zpět a trochu webu kopání jsem došel k závěru, že HitBTC stojí za to nějaký info vyšetřování, takže tady je to, co jsem našel...

První věc, kterou byste všimnete, je elegantní UI

Ve skutečnosti HitBTC udělal skvělou práci při navrhování jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní. Sign-up je snadné a navigace na celém webu je jednoduchý. Neexistují žádné matoucí názvy záložce nebo 2007 návrhy webových stránek. Takže první dojem je, že toto je opravdu solidní platforma pro výměnu.

A konečně výměna platforma pro začátečníky!

Možná, že jedním z nejsložitějších problémů, Bitocin nováček má je pochopit, jak funguje obchodování. Bid, Ask, Volume a šíří jsou jen některé ze slov v této velmi matoucí slovní zásoby. HitBTC dělá jednu věc mimořádně který není k dispozici na jiném obchodní platformě dnes - to vám dodává s demo režimu.

Při kliknutí na tlačítko můžete aktivovat režim demo (Zmínil jsem se, že mají velkou UI?). V demonstračním režimu můžete experimentovat, stejně jako se vám líbí, zatímco obchodování za aktuální tržní podmínky. To je zvláště důležité, pokud jste nováček a chcete získat nějaké zkušenosti před uvedením své peníze na trati. Jedinou další místo, kde jsem viděl skutečné demo režim je v Forex společnostmi jako Plus500or AvaTradeand obchodují pouze s Bitcoin CFD. Mějte na paměti, že při obchodování s CFD vaše captial je v ohrožení. Pokud existuje jedna vlastnost, která odlišuje HitBTC z jiných platforem je to demo režim.

HitBTC je zaměřen na hlavních trzích

Další věc, kterou jsem opravdu rád o HitBTC je, že je zaměřena pouze na hlavních trzích - to znamená, Bitcoin & litecoin vyměněny vůči USD a EUR. Pro začátečníky množství altcoinscan být někdy ohromující. Odstraněním „šumu“ z výměny a zaměřit se pouze na hlavních měn, HitBTC přijde mnohem nováček přátelský (opět).

Důraz je kladen na bezpečnost

Každá kritická akce (Přihlášení / odejmout) v HitBTC může být chráněna 2FA (2 Factor Authentication). Můžete také zobrazit seznam IP adres, které přistupovat k vašemu účtu, takže budete moci sledovat jakékoliv podezřelé aktivity. A konečně, HitBTC vám řekne, jaká je úroveň zabezpečení (tj slabá, silná atd.), Které vás vyzve k chránit svůj účet lépe.

Jednoduché, efektivní a hladké

Kdybych měl skončit mé recenzi zde asi bych dát HitBTC A +. Nechtěl jsem jít přes všechny podrobnosti, jako je transakční poplatky, ale mohou být snadno nalézt zde.

Jediná věc, která je ponechána jako obavy...

Takže teď jsem založil jsem si, že HitBTC je docela solidní platformu. Jediná věc, kterou bylo vidět, co ostatní lidé říkají, kde on-line. Hlavním zdrojem informací pro nezaujaté recenze, bych mohl najít byl na Bitcointalk kde HitBTC oznámili oficiální zahájení ledna 2014. Zdá se, že BitcoinTalk uživatelé všichni obdivovat Mechanici za HitBTC ale jsou podezřelé ze skutečnosti, že neexistuje žádná fyzická adresa nebo skutečné živé identity spojené s webovými stránkami. Registrace domény je soukromý a HitBTC o nás strana poskytuje pouze obecný popis bez konkrétních jmen nebo kontaktní informace.

Na závěr v „after gox oblast“ musíte být transparentnější

HitBTCdid skvělou práci při budování své webové stránky, opravdu nádherný. Ale poté, co tolik lidí přišlo o své peníze, protože z jednoho neadekvátní jedince musíte být transparentnější. Jsem upřímně přesvědčen, že pokud HitBTC sdružuje skutečné jméno a adresa s jejich podnikáním, že zvýší jejich důvěryhodnost. Mám na mysli, zda jsou oprávněné, protože se zdají být, a říkají, že jsou - proč je to pocit, jako by to schovává? Pro tuto chvíli se zdá, jako by se na dobrý start, ale aby byly skutečně pozoruhodné, že bude muset vstoupit do světla.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Od TREZORu po LastPASS: Nejlepší správce hesel 2017

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?