Gemini Bitcoin Exchange recenze | Czech.Lamareschale.org

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Gemini Bitcoin exchangewas vynalezených slavným párem dvojčat, Cameron a Tyler Winklevoss. Možná si ještě vzpomínáte je jako olympionici, kteří žalovali Mark Zuckerburg. Ale dnes, měli byste myslet na ně jako vlastníci téměř 1% světové Bitcoin, stejně jako legitimní výměny obchodování s názvem Gemini.

load...

Tyto američtí bratři přinesli Gemini na svět v roce 2015, a oni používali velmi odlišný přístup k budování kryptoměna společnost. Se sídlem v New Yorku, vzali trasu, která nejvíce jiní byli zoufale snaží vyhnout: regulace. Před zahájením výměny, to se stalo plně kompatibilní a plně registrovaná podnik, a to drželo nejvyšší úrovně obou kapitálových rezerv a dodržování bankovních standardů.

load...

Dále jen ‚Winklevii‘ i nadále usilovat o vybudování výměnu prvotřídní digitálních aktiv. Jejich základní filozofií v neovladatelný kryptoměna světě je vždy požádat o svolení, než prosit o odpuštění.

Je jasné, že firma navrhla sama zůstat zcela nad palubní každém kroku na cestě. Mnoho nyní vidět jako jeden z nejvíce, ne-li themost-legitimní obchodní platformy na světě.

Funkčnost

Platforma Gemini je velmi pěkně navržen ke zvýšení důvěry uživatelů. Zjistil jsem, že velmi jednoduchý na používání.

I když to není vybaven pokročilými funkcemi, to poskytuje hladký, rychlý, citlivý zkušenosti. Výměna chugs spolu hezky. Jeho bilance, objednávky a ceny okamžitě změní, takže už nikdy ztratit své místo. Tato vlastnost je důležitá pro mě v každém výměnou. V minulosti jsem byl frustrován jinde pomalými časy načítání a Dippy připojení.

load...

Security-moudrý, že poskytuje funkce, které byste očekávali, včetně dvoufaktorové autentizace, které je třeba v každém finančním účtu. Na webových stránkách vysvětluje bezpečnostní opatření v transparentním způsobem, včetně chladírnách technik a Amazon Web Services. Tato transparentnost je důležité vědět, zvláště pokud pracujete s velkými transakcemi na pravidelném základě.

Podporovány měny

  • Bitcoin
  • Éter
  • Americký dolar

Gemini podporován měnou je přehlídkou výměny, která se buduje v pomalém, ale silným způsobem. Vzhledem k tomu, že je stále primárně označen jako americký výměna Bitcoin, není celá řada funkcí pro kryptografické nebo měny rozkazu.

Zavedení ethereum tradingmay signalizují pomalé zavádění dalších silných měn v budoucnu.

Amerických dolarů i nadále jediným fiat měny pro vklady, výběry, a obchodování. I když výměna se otevírá na více zemí, Američané najdou to obzvláště užitečné, pokud jde o vytváření důvěryhodné bankovní vklady a výběry.

Velkým bonusem pro Gemini je schopnost obchodovat reálné dolary. Některé burzy, jako Bitfinex, nemají přímý BTC-to-USD obchodování, takže budete muset použít Tether je ‚USDT‘ místo. Gemini vezme další krok fixace své obchody v reálném měně. Tímto způsobem si můžete udělat stažení bez nutnosti tether je kryptoměna.

Poplatky

Na první pohled se Gemini Poplatky se zdají být trochu složitější, ale můžete získat plnou rundownhere.

Titulky říci, že většina lidí, kteří hledají na poplatku Maker 0,25%, stejně jako příjemci poplatek 0,25%. (To je zhruba průmyslový standard). Tyto poplatky jsou sníženy, když narazí některé obchody hlasitosti. Pořizovatel poplatek se slevou na 0% pro určité objemy a příjemce poplatek sníží jej do 0,15% po 10.000 Bitcoin. (Takže pokud kupujete drahé ‚Bitcoin pizzu,‘ vzít tyto informace v úvahu.)

Vklady a výběry no-poplatek poskytnout vítaný přírůstek do služby. Někdy je to skutečný kopanec do zubů, když zjistíte, záludný zrušit poplatek označil dál.

Zákaznická podpora

Gemini zákaznická podpora je poměrně generické pro výměnu Bitcoin. Tam je in-depthFAQthat odpovídá na nejpalčivější otázky.

Konkrétní dotazy jsou řešeny prostřednictvím e-mailu. Četl jsem o rychlou odezvu na zákaznický servis, takže jsem poslal dotaz podívat se na to sám. Dostal jsem odpověď během několika hodin, což je opravdu potěšující. S jinými platformami, já obvykle vlevo čeká na 2 až 3 dny.

Bylo by hezké mít možnost volat zástupce, ale telefonická podpora stále uniká v Bitcoin průmysl (kromě nedávných pokusů Coinbase se). U většiny burz, jsou tam kousací problémy zákaznické podpory, protože se snaží rozšiřovat a držet krok s rychlým poptávky.

Public Opinion / Online Recenze

Je zajímavé zkoumat veřejnosti, braly o výměně Gemini. Několik uživatelské recenze existovat, a tam je rozhodně není záplava odsouzení. Uživatelská základna neodpovídá likes Bitstampor Bittrexyet.

Mezi známá jména stojící za projektem opravdu dát mu nádech autenticity. Pro toho či onoho důvodu, příliš mnoho majitelů krypto společnosti chránit jejich identitu. Je to velká odbočka pro mne jako spotřebitele. Vzhledem k tomu, Winklevii mají velmi publicaly tlačil podnikání a postavil předpisy, které jsem získal důvěru lidí. Většina uživatelů výměnných vidět Gemini jako nejvíce důvěryhodně platformě.

Závěr: Je Gemini dobrá výměna?

Gemini je solidní výměna s důvěryhodnou podporou ze strany veřejnosti. Pohybující se peníze do Bitcoin trzích pomáhá posilovat výměnu, která byla plně funkční až od roku 2016.

Nicméně, já osobně bych rád viděl více podporovanou měnu. S Gemini, není rozsah altcoins do obchodu, který se chystá dát hodně pravidelných obchodníků off.

Ale pokud hledáte místo k obchodu Bitcoin a ether s jistotou, pak nebudete pokazit pomocí Gemini.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky pro iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza