GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré? | Czech.Lamareschale.org

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Global Digital Asset Exchange, úhledně zkráceně GDAX, je jedním z nejznámějších Bitcoin a obchodních kryptoměna burz na světě. Tato platforma se zaměřuje na pokročilé uživatele a profesionálním obchodníkem, ale jaké výhody či nevýhody to porovnali své konkurenty, jako je Krakenor Gemini?

load...

V tomto přehledu zjistíte, o funkcích společnost nabízí, jak se to provádí, a zda vyhovuje vašim potřebám kryptoměna.

GDAX Company Přehled

GDAX buduje hvězdnou pověst sledujeme růst cryptocurrencies zrychlovat do povědomí veřejnosti. Stále více a více investorů přicházejí na trh, a to je důležité pochopit rozdíly v platformy jsou k dispozici.

load...

Pokud uvažujete GDAX, budete pravděpodobně již vlastníte nějakou Bitcoin a možná dalších digitálních aktiv. Je to moderní obchodní platforma, která je zaměřena na vážné obchodníků.

Pokud jste již uživatel na Coinbaseand chtějí rozšířit své obchodní schopnosti, pak pracovat na platformě bude jednoduchá potěšení pro vás.

GDAX je ve vlastnictví téže společnosti jako Coinbase a funguje jako sesterská obchodní platformy. Společnost se sídlem v San Francisku a je v provozu od roku 2012, takže zná svou cestu kolem šifrovací trzích.

Majitelé Coinbase účtu můžete použít stejný účet pro přihlášení do GDAX a začít obchodovat téměř okamžitě. Budete muset přesunout prostředky z jedné peněženky do druhé, ale krása kryptoměna dělá, že hračka.

load...

Samozřejmě, že nemusíte být Coinbase zákazník pracovat na směny. Pokud hledáte přesunout obchodní platformy, pak budete docela spokojen s GDAX je úhledný design a hlavní podpora měny.

Podpora GDAX měny

GDAX poskytuje slušné pokrytí hlavních cryptocurrencies a nekrytých měn. Bitcoin, ethereum a Litecoinare k dispozici pro obchodování na trzích. Můžete uložit a pracovat v kterékoliv z těchto Cryptos, spolu s amerických dolarech, eurech a britských librách.

Můžete obchodovat Bitcoin se všemi třemi možnostmi fiat, zatímco ethereum a litecoin obchody mohou být vyrobeny s dolary, eura a Bitcoin. To může být trochu frustrující pro britské uživatele-ačkoli většina evropských výměn bude pracovat v eurech namísto liber.

Je to lákavé, že ethereum a litecoin lze obchodovat s nekrytých měn. Často zjišťuji, že získání těchto Cryptos vyžaduje, abyste strávit Bitcoin, a možná nebudete chtít začít rozdělovat investice Bitcoin s cenami v pohybu vzhůru.

Podpora GDAX Country

Platforma je celosvětově měnami, tak přirozeně, že má docela slušnou funkční po celém světě. Volba podporu měny dělá to obzvláště atraktivní pro uživatele ve Spojených státech, Evropě a ve Spojeném království. Austrálie a Singapur jsou podporovány pro obchodování, ale ne v jejich fiat měn; Uživatelé z těchto oblastí může být nutné použít různé měnových párů. Úplný seznam je k dispozici zde.

GDAX Poplatky

GDAX své obchodní poplatky jsou výrazně nižší než ty, které najdete na Coinbase. Skutečnost, že Coinbase představuje práci na GDAX je super užitečná pro všechny uživatele, kteří chtějí snížit náklady.

Stejně jako u většiny burz, bankovním převodem, je nutné, nebo můžete uložit kryptografických prostředků přímo do GDAX horké peněženku. Jakmile fondy jsou přístupné, obchodní sazby se liší od 0,1% do 0,25%. To je obrovská úspora ve srovnání s možností, jako je Coinbase, kde by mohly být platební více než 4% nakupuje s kreditními kartami.

Úplné informace o poplatcích, které jsou k dispozici zde.

Zákaznická podpora GDAX

Zákaznická podpora je proměnná přes kryptoměna průmyslu, s mnoha zpravodajských špatných zkušenostech a dalších sondážních sirénu úspěchu. GDAX dělá slušnou práci v této oblasti; i když stejně jako u většiny webů, doporučujeme kontaktovat tým prostřednictvím e-mailu. Budete obecně dostat odpověď v 24-72 hodin v závislosti na váš dotaz.

Sekce nápovědy GDAX je dobře stanoven a má dostatečné množství informací. To vám může projít kroky k přechodu na GDAX z Coinbase, a to zahrnuje i návody a odpovědi.


Celkově GDAX splňuje očekávání v této oblasti, aniž by byl zářící světlo v průmyslu. Nicméně, protože se jedná o stejnou společnost, která je odpovědná za Coinbase podporou, tam by mohlo být nějaké škytavka sem a tam (

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitseed review - Plug & Play Full Bitcoin Node

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - kde byste měli koupit Bitcoins?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Průvodce pro začátečníky k nejlepším službám VPN v roce 2016

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Recenze společnosti EToro Cryptofund: Investice do Bitcoin, Ethereum a další