Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta | Czech.Lamareschale.org

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Obě společnosti byly po téměř 4 roky a vybudovali docela dobrou pověst. Zkontrolovali jsme Coinmamaand také Coinbaseon několika příležitostech však jsem nikdy přímo porovnal dva.

Dnes chci dělat jen to.

load...

Jdu vidět, jak daleko $ 150 O, pokud si koupíte Bitcoins s vaší kreditní kartou na jedné z těchto výměn. Důvod, proč jsem si vybral $ 150 je, protože to je částka, kterou lze koupit Bitcoins bez ověření u Coinmama a je to také týdenní limit pro okamžitý nákup na Coinbase.

08. 2017 Aktualizace: Coinbase teď vám umožní koupit až do výše $ 500 za týden. Coinmama nyní vyžaduje ověření i pod $ 150.

load...

Země přijaly

Coinbase 

# 8211; v současné době více seriózní výměnu Bitcoin přijímá zákazníci z 33 countriesaround svět.

Coinmama - přijímá zákazníky po celém světě s výjimkou některých rizikových zemí vysoké. Pokud žijete ve Spojených státech však Coinmama je k dispozici pouze v těchto státech: Kalifornie, Colorado, Florida, Illinois, Indiana, Kansas, Massachusetts, Michigan, Montana, New Mexico, North Carolina, Pennsylvania, Jižní Karolína, Tennessee a Texas.

Ověřovací proces

Coinbase

# 8211; Za účelem nákupu Bitcoins s vámi kreditní karty Coinbase budete potřebovat:

  • Dodat průkaz totožnosti s fotografií pro ověření
  • load...
  • Ověřit dva malé platby provedené Coinbase ke kartě

Ověření foto id je automatizovaný proces a může být dokončena poměrně rychle poté, co prohlásil, že někteří uživatelé se setkali s problémy s ním. Také mini poplatky na vaší kreditní karty může někdy trvat několik dní, než ukázat na váš zůstatek kreditní karty. Kdybychom měli shrnout podstatné, to nevypadá jako budete mít možnost dostat své Bitcoins okamžitě, pokud je to poprvé, co kupujete v Coinbase.

Coinmama

# 8211; Pokud kupujete až 150 dolarů v hodnotě Bitcoins nemusíte vkládat žádné dokumenty k ověření. Budete však muset zadat fyzickou adresu a ověřit svoji e-mailovou adresu. Tak proces v Coinmama je mnohem rychlejší a bude trvat asi 1 hodinu.

Poplatky

Coinbase - V závislosti na tom, kde žijete Coinbase bude účtovat poplatek za službu (3,99%). To znamená, že $ 150 jsou v podstatě pouze 144,15 $.

Coinmama

# 8211; K dispozici je 5% z poplatku zpracování kreditních karet, která je účtována podle Simplex, vyřizování transakcí kreditními kartami pro Coinmama společnost. To znamená, že $ 150 je v podstatě $ 142,5.

Směnný kurz

To je asi největší rozdíl ze všech. V době psaní tohoto příspěvku se směnný kurz na Coinbase je 770 $ za 1 BTC, na Coinmama na druhou stranu je to 855 $, to je o 11% více !!

Takže zatímco $ 150 na Coinbase dostanete 0.18720779BTC na Coinmama budou vám jen 0.16666667BTC.

Podpěra, podpora

V průběhu posledních několika let jsem slyšel stížnosti na podporu z obou společností, ale mohu říci z vlastní zkušenosti, že Coinbase Podpora je opravdu tak zlé, jak to dostane. Obdržíte jako reakce obvykle během 3 dnů a dokonce pak to bude asi nějaký konzervy reakce bez jakéhokoliv odkazu na konkrétní případ. Pro více informací o mé zkušenosti s Coinbase přečíst tento post.With Coinmama Podařilo se mi dostat své problémy vyřešit včas.

Verdikt - Coinbase nebo Coinmama?

Myslím, že neexistuje přímá odpověď na to, jak obě společnosti mají své silné a slabé stránky obleky. Nakonec se scvrkává na to, co si ceníte nejvíc.

Pokud hledáte pro rychlé transakce bez nutnosti ověření vaší identity a pro malé množství peněz, pak bych jít s Coinmama. Jestliže na druhé straně, hodnota za peníze, je nejdůležitějším aspektem bych jít s Coinbase. Obě společnosti byly asi dost dlouho, aby prokázal, že jsou zde k pobytu, je volání na vás.

Jeden konečný (a velmi důležité) věc. Máte-li hodnota vaše soukromí bych určitě zůstat mimo Coinbase. Společnost byla známá pro sledování uživatelských finančních prostředků a také zákaz účty, pokud si myslí, že fond se používá pro pochybné účely. Můžeš

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

KeepKey proti TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet recenze

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Elektronová peněženka revidovaná: osobní a Reddit recenze

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Peněženka pro rok 2014 - Blockchain proti MyCelium proti Coinabse

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Nejlepší peněženka Ethereum (Aktualizace 2018) - 5 možností kontroly

Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků