Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel | Czech.Lamareschale.org

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Důležité: Jak 7. Prosince 2016 Circle již neumožňuje možnost nákupu nebo prodeji Bitcoins prostřednictvím svých služeb. Oni jsou nyní na mysli všem svým zákazníkům toCoinbase.

load...

Nejvýraznější rozdíl mezi Coinbaseand kruhu jsou transakční poplatky. Circle uvádí:

 „Ty by neměli platit poplatky pouze své vlastní peníze. Nechceme účtovat poplatky při převodu finančních prostředků do nebo z Bitcoin s propojeného bankovního účtu, když jste ukládání Bitcoin, nebo pro Bitcoin transakce“

Ve skutečnosti, když si koupíte Bitcoins s kruhem nebudete platit poplatek, ale zdá se, že 500 kruh $ nepřicházejí jako $ 500 v hodnotě Bitcoins. Je to z několika důvodů:

load...
  • Tam je poplatek pro zpracování kreditních karet, která je použita při nákupu své Bitcoins s kreditní kartou přes kruh. Z toho, co jsem viděl, to přidává až 2,9%, což není zrovna zanedbatelná.
  •  Zdá se, že kruh nezaručuje směnný kurz v době zadání objednávky (na rozdíl od Coinbase). To může způsobit rozdíl v tom, kolik budete platit (zpočátku našel tento problém na Reddit).

Coinbase naopak účtuje fixní 1% poplatek za transakci bez ohledu na to, jakou metodu použít a $ 0.15 poplatek za ACH vkladů platba. Tyto poplatky jsou velmi nízké ve srovnání s jinými alternativami tam venku, které vám umožní koupit Bitcoins.

load...

Kruh má nejjednodušší nákupní proces jsem viděl do dnešního dne

Až do dnešního dne jsem si koupil Bitcoins přes téměř 10 různých burzách. Nemyslím si, že jsem někdy narazili na webovou stránku, která je tak intuitivní, jak Circle je. Jednoduchý design a elegantní animace, aby bylo atraktivní a snadno použitelný pro to i non-tech důvtipný uživatelů.

Ale skutečný „magický moment“ pochází ze schopnosti k nákupu Bitcoin s kreditní kartou do 2 minut po zřízení účtu. Většina webové stránky vyžadují nějaký prvotní ověření a až do dnešního dne proces nákupu Bitcoins s úvěrovými cardwas docela složité. To trvá asi 2 minuty, aby dokončily proces s kruhem a jsem ochoten připlatit za to.

Coinbase také odvedl skvělou práci na svých internetových stránkách, ale tento proces je trochu zdlouhavý a můžete nosit ven. Hlavním problémem je skutečnost, že je nutné ověřit vaše záda účet a někdy to může trvat jeden nebo dva dny.

Coinbase má něco rybí děje.

Vzhledem k tomu, se zabývá mnoho lidí, kteří si kupují svůj první Bitcoin 99Bitcoins Všiml jsem si něco divného děje v poslední době. Při několika příležitostech jsem dostal e-maily od lidí prohlašovat, že objednal na Coinbase a to bylo zrušeno tvrdí, že jejich účet v „vysoké riziko“. Kupodivu všechny tyto cancelation se stalo, když cena Bitcoin vzrostly drasticky.

Zde je příklad takového případu, který způsobil zpoždění nákupu pro uživatele. Jeden uživatel byl tak rozčilený, že on šel ven a dělal webové stránky s názvem Coinbase podvodům, tento webové stránky ukazuje skutečné živé příklady Coinbase rušení objednávek, když se jim to prospívá v důsledku změn v ceně Bitcoin.

Nemůžu říct, že jsem se s takovými problémy s Coinbase sám, ale zdá se mi, že jsem se o tyto druhy příběhů slyšel tolikrát, že je to asi něco pravdy na tom.

Oba mobilní aplikace fungují skvěle, podpora je rovněž v pořádku

Oba Circle je i mobilní aplikace Coinbase jsou docela intuitivní a snadno použitelné. Který uvedl, že okruh dělá mnohem lepší práci při vytváření příjemný zážitek (stejně jako jejich webové stránky). V době, kdy jsem potřeboval podporu Coinbase a Circle oba se zdálo, že reagoval včas a dostal se na mé otázky odpověděl.

Pokud si koupíte $ 500 v hodnotě Bitcoin tady je to, co dostanete

Pokud budete trávit $ 500 s konstrukcí Coinbase při dnešním kurzu byste si 1.3103BTC (zahrnuty všechny poplatky). Pokud půjdete s kruhem byste dostávat 1.2782BTC. To se může zdát, že okruh je mnohem dražší než Coinbase, ale je důležité si uvědomit, že jsem se měří platební metody ACH Coinbase je metodou kreditní karty Circle (protože nemám americkou kreditní kartu, kterou Coinbase přijímá).

To znamená, že se Coinbase dostanete minci 2-4 dny poté, co jste udělal nákup a Circle, budete si to okamžitě - takže myslím, že byste měli zjistit, zda 0.0321BTC stojí čekat 2 dny (~ hrubě $ 11 at dnešním kurzu).

Kruh je vítězem o fous ve své knize

Po tom všem je řekl a udělal, já raději Circle na Coinbase. Jejich elegantní design, snadnost použití a rychlé dodání transakce bleskem vytváří skutečnou „magický okamžik“ pro mě. Také jsem nevadí platit další poplatky za tuto vynikající zkušenost. Pokud jste vše o záchranu co nejvíce než Coinbaseis pravděpodobně cestu, ale pokud chcete, aby se zabránilo potíží vyberte kruh.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje

Post Tacocoin

Xapo recenze: 3 věci, které potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Bitcoin proti Ethereum: Crypocurrency Comparison

Post Tacocoin

Moje investice do BTCJamu právě proběhla

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)