Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět | Czech.Lamareschale.org

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Coinbaseis pokládaný být největším světovým Bitcoin broker, v současné době slouží celkem 32 zemí (i když to může brzy klesnout až 31 as Vogogo jejich kanadský platebních služeb, vypne).

load...

Kromě přímého prodeje Bitcoin na, nebo v jeho blízkosti, aktuální průměrná sazba na trhu (plus 1% poplatek), Coinbase usnadňuje nízký poplatek (0,25% u příjemců) obchodování jak Bitcoin a ethereum na své platformy pro výměnu, GDAX (Globálního Digital Asset Exchange).

Coinbase nabízí tyto doplňkové služby a výhody:

 • Okamžitý nákup ve výši až 1000 dolarů v hodnotě BTC týdně pro držitele ověřenými kreditních karet.
 • load...
 • Široká škála fiat vkladu a možností výběru.
 • Instant převody mezi uživateli Coinbase.
 • Dobře zdokumentované API pro vývojáře.
 • Dobře navržené a intuitivní uživatelské zkušenosti.
 • Pojištěné vklady Bitcoin.
 • Debetní karta od Shift Paymentslinked vaší váze Coinbase.
 • On-line a mobilní peněženky služby, s možností zabezpečení multi-podpisu, aby se zabránilo neoprávněnému pohybu finančních prostředků.

Coinbase je často doporučeno, aby nově příchozí jako jeden z nejjednodušších způsobů, jak získávat své první bitcoins. Společnost investovala spoustu času a peněz do tvorby jejich uživatelský komfort hladké a bezbolestné. Jejich rozsáhlé bankovní partnerství umožní transakce, které mají být prováděny prostřednictvím bankovního převodu plateb, ACH / SWIFT / převodu SEPA, av nedávné úvodu, hlavních kreditních karet a PayPal.

load...

Z těchto a podobných důvodů Coinbase zažívá rychlý růst od svého založení v polovině roku 2012. Brian Armstrong a Fred Ehrsam. Následující statistiky z odkazované stránky Coinbase se hovoří samy za sebe:

 
Pokud Coinbaseis tak úspěšná, proč to má tak špatnou reputaci?

Není žádným tajemstvím, že Coinbase láká mnoho nepřátelství, ne-li otevřené nepřátelství. A „Coinbase“ SEARCHQUERY na Reddit je R / Bitcoin brzy odhaluje nekonečné stížnosti uživatelů, proložené relevantních zpráv. V reakci na obou takové místo, žádný nedostatek anti-Coinbase skalice být detekován z commentariat. Podobná situace je i na BitcoinTalk fóra a dalších diskusních míst; zmínit Coinbase k Bitcoiners osobně nebo na IRC, Twitter nebo Slack a vy jste asi stejně pravděpodobné, že slyší kritiku jako pochvalu.

Nyní, mnoho lidí láska Bitcoin pro neskýtají útočiště z velkých a drobných tyranií bank a platebních služeb právnických osob. Každá společnost, která opětovně zavádí takové „uživatelské zkušenosti“ bude nevyhnutelně narazit těžký flak. Stručně řečeno, Coinbase je potrestán za to často chová stejně jako nejzlověstnější bank.

Takové názory musí být zmírněno tím, že po celá léta, Coinbase sloužil na trhu více spolehlivě a svědomitě než mnoho (ex) výměn, selhala nebo jež dosud unfailed, což by mohlo být uvedeno. Nicméně, Coinbase také vytáhl svůj podíl pochybných pohybuje přes celou dobu své životnosti.

Zde je několik dobrých důvodů, aby považovala společnost s nějakým skepticismem:

Mezi 6 hlavních důvodů pro Coinbase Spor

1) Uzavřené a zmrazených účtů


obávané Coinbase „Oznámení freeze“.

Násilné uzavření účtu jsou zřejmě nejčastěji konají zášť proti Coinbase. Vzhledem k úzké integraci společnosti s tradičními bankovních zákonů, tyto uzávěry jsou nevyhnutelné. Pro lepší a / nebo horší, Coinbase hrdá na své legislativní shody.

Coinbase byl firstto přijímat USA povolení regulačních orgánů. V důsledku toho má Coinbase AML (Anti-praní špinavých peněz) a KYC (Know Your Customer) praktiky hodně jako kterékoliv banky. Budete muset poskytnout hodně osobně-identifikační údaje, pokud budete chtít využít sami služby Coinbase je.

Mnoho Bitcoiners soukromí hodnota a objektů k těmto invazivní opatření. Citovat nedávné tweetby Andreas Antonopolous: „Největší peníze perou mít bankovní licence. Největší teroristické finančníci jsou stavy. Nebudou kupovat lži kýč / AML.“

Očekávají Coinbase na trackhow strávíte „jejich“ mince a hromadně zavřít svůj účet na tyto činnosti:

 • Transakce týkající se erotických služeb,
 • Bitcoin hazardních her, včetně dovednosti založené na hraní,
 • Prodej nebo nákup pašovaného přes darknet trzích
 • Další prodej coinson jiných cenných papírů, zejména těch, které bez AML / KYC,
 • Jiné důvody, které libovolné mnout algoritmus špatně.

I když jsou vaše peníze budou téměř jistě vrátí do banky, pokud Coinbase vypne svůj účet, bude to pravděpodobně ukáže jako nevyhovující, frustrující a potenciálně nákladné zkušenosti.

Coinbase je také členem Blockchain aliance, jejímž cílem je bojovat proti používání Bitcoin pro nezákonné (nebo nelicencovaných) účely. Jako černou listinu opatření degraduje Bitcoin je fungibility- důležitou vlastnost zvuku peněz - Coinbase své politiky jsou otázkou legitimní stížnosti držitelům Bitcoin.

Poznámka: pokud máte rádi pohodlí nákupu z bitcoins Coinbase ale chtějí, aby se zabránilo černou listinu, podívejte se na náš návod k anonymizace své výdaje Bitcoin!

2) Objem stížností

Pokud Coinbase dostane něco podobného jejich uváděným počtem 4 miliony zákazníků, to dá rozum, že budou dostávat poměrně vysoký počet stížností. Jako příklad z nedávné doby, mnoho uživatelů vyjádřili svou nespokojenost s GDAX chyb a outages.Such stížností tendenci přelít do sociálních médií kvůli vnímání, že podpůrný personál Coinbase bude urychlení jejich odpovědi na veřejně-vyjádřil rozhořčení.

Tyto nezodpovězené otázky, zda Coinbase přijímá úměrně větší vstupenky podpory než u jeho konkurentů, kolik lístky jsou vyřešeny ke spokojenosti svých zákazníků a jak dlouho trvá průměrná vstupenka má být uzavřen. Z osobní zkušenosti Coinbase Podpora odpověděl nároky 99Bitcoins' jednou každých 48 hodin v průměru. Na svém kontě, kromě jeho e-mailovou podporu služby Coinbase také poskytuje komplexní FAQ sectionpage a užitečné fórum podpory.

3) úzké vazby na bankovní zřízení

Není žádným tajemstvím, že Coinbase získal miliony na financování rizikového kapitálu v celkové výši 106 milionů $, obdržel více než 4 kolech financování z 23 různých investorů. Jejich kolo semeno bylo na konci roku 2012 a na počátku roku 2015 to mělo kolo Series C. Totožnost investorů Coinbase to, BBVAin Zejména jde dlouhá cesta k vysvětlení své úzké vazby s tradičními finančních společnostech. Fred Ehrsam sám bývalý obchodník Goldman Sachs. Samozřejmě, že takové vztahy nejsou zcela v souladu s jisté, řekněme, „horlivý“ Bitcoiners, kteří se domnívají bankám onemocnění a Bitcoin lék.

4) Partnerský odměn zneužití

Coinbase dříve nabídla velkorysý affiliate program, přičemž 75 $ byla zaplacena každému, kdo jen zákazník, který pokračoval ke koupi $ 100 + hodnotě Bitcoin. Nicméně, Coinbase porušil tuto dohodu bez varování. Mnoho tvrdě pracující pobočky, včetně 99Bitcoins, dostal almužnu pro propagační práce prováděné pro Coinbase.

5) Zlopověstné politické zásahy

Z nějakého motivem, jak Brian Armstrong a Fred Ehrsam (Coinbase zakladatelé) cítil nucen brodit do zrádných PR vodách, a to na úkor pověsti své firmy. Jejich první hlavní chybou bylo zapojení Coinbase do diskuse prudký velikosti bloku a jejich druhý byl aktivně propaguje hlavní rival Bitcoin je; ustaraný, „Turing-kompletní“ ethereum.

Coinbase nerozumně přislíbila svou podporu neúspěšného Classic projektu Bitcoin XT /. Brian Armstrong zvýšena hackles přes sociální média s řadou neuvážených komentářů a oznámení.


 

Přístup shora dolů Armstrong nebyl dobře přijat širší Bitcoin komunity.

Dále Fred Ehrsam prohlásil nadřazenost ethereum, krátce předtím, než velkolepé selhání následné cenové srážce s DAOand ethereum je.

Je těžké si představit, co Brian a Fred doufala získat ze svých kontroverzních prohlášeních a rozhodnutích, ale výsledné PR vůle pravděpodobně vidět je mapovat neutrálnější kurz v budoucnu.

6) Blockchain Patenty

Snad nejvíce neslýchané všech jejich přestoupení jsou Coinbase je 9 patentfilings pro kryptoměna související Tyto aplikace patří následující „inovace“.:

 • „Bitcoin výměnu“
 • „Hot peněženka pro pořádání Bitcoin“
 • „Tlačítko tipy“, atd.

Tyto patenty jsou samozřejmě není Coinbase inovace a zjevně v rozporu s open source povaze a filozofii Bitcoin. Brian Armstrong zřejmě expectspeople věřit Coinbase, a zdržet se používání jakýchkoli takových patentů blokovat konkurenci. Po pravdě řečeno, žádná společnost, agentura nebo subjekt Canor shouldbe důvěryhodný právní autoritu nad jakýkoli aspekt Bitcoin ekosystému. Bitcoin byl navržen tak, aby nebylo nutné pro takové důvěryhodnými osobami.

Sečteno a podtrženo: byste měli používat Coinbase?

V některých případech se zdá, že Coinbase je v podnikání přilákání investorů než obsluhování klientů nebo moudře rozvíjí Bitcoin. Vzhledem k výše uvedenému, je nemožné se Vám Coinbase bez některými výhradami:

Nikdy byste neměli spoléhat na Coinbase působit jako vaši peněženku. To platí rovněž pro každý jiný směnný a služeb třetí stranou nabídkami pro ukládání mincí. Oft-opakoval maxim je: pokud nechcete držet soukromé klíče, nemusíte vlastnit bitcoins.

Zatímco Coinbase multi-sig Vault nabízí nějaké dodatečné zabezpečení, jak dostat do udržet alespoň jedno z tlačítek, je to stále zdaleka tak bezpečný jako ukládání bitcoins osobně. Pokud si nejste jisti, jak správně ukládat bitcoins ve studeném peněžence, zvažte nákup vhodného hardwaru peněženku.

Nepoužívejte Coinbase pokud máte v úmyslu použít vaše bitcoins na cokoliv „zlobivé“. Aby se zabránilo budoucí právní pletky bude nejlepší decentralizovanou výměnu, například LocalBitcoins nebo Podhoubí místní Trader.

A konečně, pokud jste držitelem Bitcoin nebo věřící, před použitím Coinbase byste měli zvážit, zda jejich akce, vztahy a pobídky jsou správně vyrovnány s principy vytvrzování z Bitcoin, jako je otevřenost, decentralizace a zastupitelnost. Zatímco Coinbase může být levný, populární a pohodlnou možnost, že jsem prokázal znepokojující nedostatek, pokud jde o ty unikátními vlastnostmi, které nakonec dávají Bitcoin své hodnoty.

Coinbase není pro Bitcoiners

Je to připustil zjednodušení říci, že Coinbase není pro Bitcoiners ale pro kryptoměna začínajícím v oboru, nadšenci ethereum, rizikového kapitálu a subjektů, které mají trvalou sentimentální připevnění k uklidňujícím modrým firemních barvách a bohatství-peacocking tradičních bank.

Mnoho lidí se cítí pohodlněji svěřit své peníze do služby, která umožňuje Bitcoin objeví více konvenční a známé. To je ospravedlnitelné vzhledem k tomu, že přebytek investic do Coinbase (doplněný v době psaní tohoto článku byla provedena 10.500.000 $ injectionfrom Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ) implikuje, že společnost je dobře kapitalizována; bohatá výměna bývá zvuk výměna. Pokud jste na pozoru před odchodu značné sumy fiat nebo crypto na burze, Coinbase je probablyone z více bezpečných možností, ačkoliv důkladné auditis jediný způsob, jak dokázat, že jako fakt.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

Recenze Bitcoin Trader - Je možné 20% měsíční návratnost investic?

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?