CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange? | Czech.Lamareschale.org

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

01. 2018 Aktualizace: Nedávno jsem si všiml, což představuje nárůst o uživateli nadáváním CEX.io. Navrhuji čtení recenzí jsem uvedené v tomto post a komentáře v sekci komentáře a soudit sami. Měl jsem několik lidí mě ptá, aby se odstranily tuto recenzi, ale z mé osobní zkušenosti jsem nikdy neměl problémy s výměnou. V každém případě, obchodovat s opatrností.

CEX.iois jeden z nejstarších Bitcoin burz kolem. Začalo to v roce 2013 v Londýně jako Bitcoin výměnu a cloud těžební poskytovatele. V určitém bodě své těžební bazénu, známý jako Ghash.io, byla tak velká, že držel 42% z celkového těžebního síťové napájení.

load...

Nicméně ledna 2015 oblak těžba byla uzavřena a dnes CEX.io funguje pouze jako výměna Bitcoin. CEX.io je registrována FinCEN a to platí KYC (poznej svého zákazníka) a AML (proti praní špinavých peněz) politiky. To znamená, že budete muset ověřit vaši totožnost, než budete moci koupit Bitcoins prostřednictvím výměny.

CEX.io vám umožní koupit Bitcoins pomocí kreditní karty, bankovní převod nebo převod SEPA (pokud žijete v Evropské unii). Nicméně CEX.io transakce pracovat trochu jinak než u ostatních burz Bitcoin, jsou založeny na Fill-or-zabít objednávek (také známý jako FOK).

load...

FOK příkazy jsou příkazy, které jsou provedeny okamžitě a v plné výši. Tak co „souhlasil“ zaplatit, nebo si, že je to přesně to, co se bude dít. To je něco jiného než to, jak ostatní burzy práce, kde se můžete setkat s problémy s likviditou. Tak například, pokud jste ale 2 Bitcoins za dohodnutou sazbu na CEX.io budete určitě dostávat tuto částku, takže pokud jste ale 2 Bitcoins na Bitstamp budete muset počkat, až někdo, kdo je ochoten prodat ty Bitcoins za vámi požadovanou cenu přijde.

Nicméně, pro tuto práci na 100% CEX.io musí účtovat zákazníkům prémie, takže budou vždy schopny plnit své objednávky, tím vyšší směnný kurz.

load...

Jak se CEX.io funguje?

CEX.IO má velmi jasné vysvětlení na svých stránkách o tom, jak tato služba funguje, tady je přehled o tom:

Zadáte-li obchod, CEX.iocalculates cenu a zmrazí ji 120seconds. Zadáte množství peněz, které chcete utratit, a uvidíte množství Bitcoins můžete přijímat. Po stisknutí buy / sell tlačítko, systém zkontroluje, zda máte k dispozici dostatek finančních prostředků.

Pokud se situace na trhu umožňuje realizaci vaší objednávky o podmínkách není horší, než jste se dohodli na, objednávka bude naplněna (Pořadí může být také vyplněn za příznivějších podmínek). Dojde-li k náhlému prudký nárůst kurzu - zabránit provedení objednávky na dohodnutých podmínek - budete upozorněni. Po potvrzení obchodu, Vaše objednávka je přizpůsoben ostatním objednávek na burze, a váš zůstatek je upravena - někdy může být částka ještě vyšší, než bylo dohodnuto, ale není nikdy menší.

CEX.io a poplatky

Jeden z největších stížností uživatelé mají o CEX.io je výše poplatků a „skrytých poplatků“, které užívá. CEX.io trvá 7% poplatek za službu, která je účtována z částky fiat měny, kterou zaplatíte. Takže pokud si koupíte 1000 dolarů v hodnotě z Bitcoins dostanete pouze 930 $ za to. To znamená, že vysoký směnný kurz, který vidíte na CEX.io již obsahuje poplatek za službu v něm, a bude platit žádné další poplatky.

Nicméně poplatek je uvedeno výše, je relevantní pouze v případě, že chcete dělat přímý nákup s CEX.io. Výměna také dodává obchodní služby, ve kterém se budou vztahovat různé poplatky. Aby bylo možné obchodovat, budete muset financovat svůj účet CEX.io buď s bankovním účtem (bez provize na CEX.io jeho části) nebo kreditní kartou (3,5% + $ 0.25 provize). Také, když vstupuje do obchodu, budete muset zaplatit až o narovnání feedepending% 0,2 z vaší strany v obchodu.

Nákup Limity CEX.io

Existují čtyři různé limity účtu na CEX.io- Basic, ověřená, ověřená Plus a právnických osob.

Základní accountscan koupit až do výše $ 500 v hodnotě Bitcoins za den a $ 2000 v hodnotě Bitcoins za měsíc.

Ověřená accountscan koupit až do výše 10.000 dolarů Bitcoins za den a $ 100,000 v hodnotě Bitcoins za měsíc.

Ověřená plus a Firemní účty nemají žádné omezení na množství Bitcoins, které lze zakoupit.

Aby se stal ověřené budete muset dodat úředně vydaný průkaz totožnosti a osobní informace o sobě.

Podporované země

CEX.io suppoers všech zemích po celém světě za nákupy kreditní kartou, s výjimkou následujícího: Island, Vietnam, Afghánistán, Alžírsko, Bahrajn, Irák, Kuvajt, Libanon, Libye, Nigérie, Ománu, Pákistánu, Palestiny, Katar, Saúdská Arábie a Jemen.

Zákaznická podpora a uživatelské recenze

Možná, že jednou z nejspornějších otázek o CEX.io je uživatelská recenze se dostane online. TrustPilot dává CEX.io průměrné hodnocení 3,9 z 10 hvězd. Reddit také měl velmi krátký a strach reviewabout výměny. Nicméně většina lidí nejsou ve skutečnosti číst detailní hodnocení, které stačí se podívat na hodnocení, tak jsem se rozhodl udělat právě to.

Zdá se, že většina nespokojených uživatelské recenze jsou buď stěžují skrytých poplatků (tj vysoký směnný kurz), proces ověření identity, nebo zákaznickou podporu webu. První dvě otázky jsou obvykle souvisí lidé nerozumí drobným písmem, a CEX.io dělal to mnohem jasnější v posledních několika měsících, kolik budete platit za vaše mince. Jak lze vidět níže:

Pokud jde o podporu jsem běžel test. Jsem kliknul na ikonu „Help“, která je k dispozici na každé stránce webu a chtěl vidět, jak rychle mohu získat odpověď. Podpora rep odpověděl během 20 vteřin a dal mi docela podrobnou odpověď (i když to bylo předpřipravená odpověď). Tak osobně jsem byl docela spokojený s tím.

Většina špatných názorů, které byly na TrustPilot také obdržela odpověď od CEX.io takže je dobře vidět, že společnost se stará o její pověsti. A konečně, krátké Reddit recenze jsem četl neměl vrhnout nějaké nové světlo na burze. Většina lidí na Reddit uvedlo, že neměli žádné problémy s ním, a originální plakát prostě nerozuměl proces ověření identity.

Závěr - Je CEX.io dobrá volba?

Až do dnešního dne jsem použil CEX.ioseveral časy a neměli žádné problémy. Myslím, že je to solidní výměna s tím, že jediná nevýhoda je 7% Poplatek za to poplatek za nákup Bitcoins. V posledním roce nebo tak, aby výměna informací skok frogged převrácených a stala se na z předních Bitcoin makléřů kolem. Uživatelské rozhraní je velmi intuitivní a dokonce i úplné nováčky podaří koupit Bitcoins s ním. Tak dlouho, jak jste si vědomi poplatků a ověřovacího procesu potřeboval koupit více značné množství Bitcoin máte dobré jít.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Hledáte alternativu Bitcoin? Zde je 6 mincí, které je třeba zvážit

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky od roku 2017 pro zařízení Android Mobile Review