Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány | Czech.Lamareschale.org

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Luno (dříve BitX) má docela malý marketcap podle CoinMarketCap.com, s obchodováním často nižší než půl milionu dolarů. Přesto Luno má obecně vysokou reputaci průmyslu a obecně přijal příznivé recenze. Na rozdíl od mnoha jiných burzách, Luno se zaměřuje pouze na Bitcoin, takže tam není tuna flexibility s touto platformou. Přesto, že výměna Luno a peněženky jsou obě velké možnosti pro Bitcoin.

load...

Luno tvrdí, že je na světě „nejdůvěryhodnější, bezpečné a spolehlivé výměně“. Zda společnost může podpořit takové vznešené tvrzení se však zůstává úplně jiná záležitost. Luno byl asi od roku 2013, takže společnost má nějakou historii za sebou, ale doposud Luno se nepodařilo zajistit žádný závažný dominantního postavení na trhu.

load...

To by nemělo vyděsit vás od výměny, nicméně. Výměna také získat finanční prostředky z digitálního měny Group, vedeného průmyslu myslel-vůdce Barry Silbert. Luno je také financován Naspers, což je jedna ze starších stále aktivní rizikového kapitálu a technologií s cennými papíry. Naspers potopena 4.000.000 $ do Luno, což je docela velká suma za jednu VC firmy, a proto musí mít líbilo, co viděli.

Luno nabízí také Bitcoin inteligentní peněženku na mobilních zařízeních s Androidem. Peněženka byla stažena mezi 100K až 500K dobách, což je docela populární aplikace. Dále bylo uzamčena skóre 4,4 z recenzentů, dělat to jeden z nejvíce dobře pokládaný Bitcoin peněženky aplikací pro Android. Tato peněženka je zdarma a existuje nulové poplatky z transakcí, což je skvělá volba nízké náklady.

load...

Luno neúčtuje poplatky za odeslání, ukládat nebo přijímat bitcoins. Nicméně, pokud si koupit nebo prodat bitcoins, budete muset zaplatit poplatek. Poplatky jsou trochu složitější, protože Luno účtuje jen „odběrateli“, které snižují likviditu, spíše než „tvůrci“, kteří zvyšují likviditu (například tím, že nabízí bitcoins k prodeji). Uvidíte plnou cenu, když jdete k nákupu, protože se může lišit od transakce k transakci. Abych byl upřímný, tento nedostatek up-front transparentnosti je poněkud otravné.

Luno se zdá být dobrou volbou pro Bitcoin obchodníky, ale ujistěte se, že dávat pozor na kolísavých poplatků, které mají zajistit, aby byly v souladu s tržními normami. Luno peněženka je také skvělá volba pro lidi, kteří hledají výkonnou a spolehlivou Android peněženky.

Související zprávy


Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin peněženky pro iOS (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Prosinec ICO analýza - recenze NAGA

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu