Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o | Czech.Lamareschale.org

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Bittrexis americkou výměnu kryptoměna která se rozrostla v popularitě mezi obchodníky krypto od zahájení své činnosti v prosinci 2014. Jeho trvalý růst z něj učinily jeden z nejvýhodnějších altcoin výměn na trhu.

Hodně z úspěchu Bittrex je výsledkem jejího založení týmem zkušených bezpečnostních profesionálů, který je určen k udržení jednoduché, rychlé, spolehlivé a bezpečné výměny. S velkým množstvím případů kolapsu a napadených burzách v průmyslu, obchodníci ocení poskytovatele platformy, která nemá ztratit své peníze.

Bittrex založil Bill Shihara (spoluzakladatel a CEO), Richie Lei, Rami Kawach a Ryan Hentz. Je založen z Las Vegas, Nevada. Společnost dělá bodu vyhovět amerických peněz zákony, což je patrné v nastavení a struktura jeho výměnu.

Podpisem s Bittrex

Podpisem s Bittrex je docela jednoduchý proces, zvláště pokud vše hledáte obchodovat jsou kryptoměna páry. S názvem, e-mailovou adresu, datum narození, a ověřování telefonních čísel, můžete začít obchodovat s použitím základní ověřený účet za méně než třicet minut.

Vyššího stupně ověření vyžadují sdílení více podrobností odemknout širší možnosti zařízení. Například zvýšená ověřena řada umožňuje obchodníkům, aby vklady a výběry v nekrytých převody v hodnotě $ 10.000 a vyšší.

Různé Altcoins

Jakmile budete mít ověřený účet, vynikající altcoins ve srovnání s jakoukoli výměnu budou k dispozici. Přes 250 altcoins jsou k dispozici pro obchodování proti Bitcoin, ethereum a nekrytých měn v podobě USD-Tether a BitCNY.

Bittrex snaží se přidat nahoru a přicházející altcoins po pečlivém prověřování jejich zdrojové kódy a že přestanou odebírat neaktivní mince.

Zatímco některé pump-and-dump mincí se podařilo proklouznout kolem procesu prověřování, Bittrex si klade za cíl zvýšit kvalitu celkových výpisů mince. Jestli je tu ICO, že právě dokončil nový blockchain zahájení, nebo dokonce nedávno rozdělila vidlice, jste povinni najít na Bittrex.

Tvrdé Fork Mince

Bittrex pečlivě kontroluje všechny mince z hrozících těžkých vidlic či airdrops před poskytuje plnou podporu a odepsáním účty zákazníků. Často se stává, jakmile sítě jsou dostatečně stabilní, několik mincí rodí z tvrdých vidlice jsou vyrobeny s obchodem k dispozici.

Jedním z příkladů je nedávný Zclassic (ZCL) mince vidlice, která byla řízena profesionálně podpořit novou ZenCash (ZEN) mince. Další nadcházející Bitcoin Gold těžké vidlice stále prochází kontrolou, ale jakmile je to úspěšné, BTG být přidány k obchodování, stejně jako v Bitcoin hotovosti forkof Bitcoin a ethereum Classicfork z ethereum.

Trading, Výběry a poplatků

Bohužel, Bittrex zatím nepodporuje pákový a obchodní marže, a to pouze obchodní místo je v nabídce pro všechny mince výpisy. Výměna pracuje na nové obchodní motor, který bude podporovat maržové obchodování a pokročilé typy objednávek brzy.

To znamená, že však stávající obchodní motor plynule lepí dohromady automatizovaných obchodních funkcí, jako je stop loss, dobré ‚til zrušen (GTC) a okamžitou kupovat ani prodávat, se všemi standardními technických grafů nástroje obchodník potřebuje. Klienti neustále pochválit obchodování rozhraní při výměně pro její rychlé časy načítání, bez výskytu zavěšení či zpožděním.

Poplatky a svazků

Trading feesare mírně vyšší na Bittrex ve srovnání s průměrem odvětví. Dále, tam nejsou ani slevy pro vyšší objemy obchodů ani pobídkových modely pro odběrateli a tvůrci. 0,25% plochou komise se aplikuje na všech obchodů.

Nicméně, poplatky udělal trochu tlumit počet zákazníků s registrací. Bittrex zaznamenala viditelný nárůst jejích objemů obchodování od roku 2014, a to je nyní dohání k Poloniex, výměnu altcoin s nejvyššími objemy. V právě do tří let, Bittrex se objemy ve větším měřítku z tak nízké, jak 0,1% až 0,5% objemu Poloniex je.

Přesto Bittrex má rychlejší abstinenční a spolehlivější než vyřízení objednávky Poloniex navzdory relativně nízkých objemech.

Bezpečnostní

Bezkonkurenční bezpečnost je Bittrex nejvýznamnější prodejní místo. Zakládající tým, který je složen z odborníků počítačové bezpečnosti s více než 40 let zkušeností kombinovaných, upřednostňuje bezpečnost ve všech svých rozhodnutích rozvoje. Tři roky po zahájení, Bittrex dosáhl vzácný čin nikdy mít utrpěl žádné porušení nebo po ztrátě žádné finanční prostředky zákazníků.

Bittrex zavedl pružný, vícestupňový peněženku strategie, která vždy udržuje 80% -90% prostředků bezpečně v režimu offline. Mezitím se na straně zákazníka, dvoufaktorová autentizace je nutností pro všechny výběry a volání API; pokud to není aktivován, limit na výběry je vynuceno pro zákazníky, aniž by 2FA nastavit.

Z výše uvedených důvodů, že uživatel se k nám nedávno kontaktoval s námi podělit, že jeho účet byl hacknutý. Zřejmě hackeři byli schopni přistupovat k jeho účtu Bittrex a měnit nastavení 2FA bez nutnosti email ověření. Uživatel byl v podstatě potom uzamčen. Bittrex neodpověděl na tento případ jako v době psaní tohoto textu. Takže slovo varování - nepoužívejte Bittrex bez 2FA povolen, protože pokud se někdo dostane k detailům účtu se vám může účinně zablokovat.

Zákaznická podpora

Občas, některé účty budou dočasně suspendedpending dokončení přezkoumání. Proces byl vypracován ostrou kritiku od majitelů zmrazených účtů, kteří se na webové fóra vysílat své stížnosti online.

Zdá se, že tato situace trvá již delší dobu, jen s minimální odezvu od týmu Bittrex. Celkově se podle Bittrex, pouze asi 0,1% z účtů jsou ovlivněny suspenzí, uzávěry, nebo přímých zákazů. Nicméně, v uplynulém měsíci více než padesát závity byly otevřeny v různých BTC fór týkajících se této záležitosti.

Pokud chcete, aby se zabránilo takové nepříjemnosti, to je nejlepší mít pověření po ruce v případě, že váš účet je označen. Většina stížností nalezené online jsou od uživatelů na rozvíjejících se trzích; Požadavky na low-tier Bittrex se zdá, že apelovat na nepokrytých trhy.

Dokonce s jeho prvotřídní bezpečnost, Bittrex největším zklamáním je její zákaznická podpora. Veřejné mínění na rychlosti reakce na podporu vstupenky je tristní, pokud jde o ověření, které problémy zákaznický servis, a Navazující na účty, které jsou předmětem přezkumu.

Závěr

Přestože Bittrex lze považovat za vynikající výměna pro začátečníky a obchodníky, kteří hledají robustní a bezpečné platformy, na které obchodovat více cryptocurrencies, jeho nedostatek zákaznickou podporu a nedávné zmrazení účtů, aby to diskutabilní volba.

Až příliš často, výměna obětovat zákaznickou podporu a spokojenost pokračovat v činnosti a rozšiřuje ve stále se vyvíjející šifrovacího prostoru. V tomto případě je pobouření veřejnosti se zdá být příliš hlasitý ignorovat.

Použijte Bittrex s opatrností pro tuto chvíli, a neukládají jakákoliv částka, kterou si nemůže dovolit, aby byly zmrazeny po určitou dobu. To je však nešťastnou pravdou pro téměř každou Bitcoin exchangeout tam.

Související zprávy


Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet recenze - je to opravdu cool peněženka

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange recenze