Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin? | Czech.Lamareschale.org

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Bitstamp je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších výměnných kryptoměna platforem. Je v provozu od roku 2011.

Výměna se nejlépe hodí pro středně pokročilé a zkušené uživatele, kteří potřebují kryptoměna obchodovat Bitcoin, altcoins a nekrytých měn. Bitstamp vypadá nabídnout uživatelům low-poplatek cestu si vyměňovat digitální měny ve velkých množstvích. To je obzvláště oblíbené u Evropanů, jak to bylo vyvinuto v Lucembursku a nyní má pobočky v Londýně.

load...

V tomto přehledu najdete je podrobný pohled na Bitstamp, včetně jeho hlavních rysů, jejích podporovaných měn, a zda to bude v konečném důsledku odpovídat vašim požadavkům.

Přehled společnosti

Vzhledem k tomu, že to je v provozu od roku 2011, Bitstamp vyvinula uznávaný, seriózní a spolehlivé služby. To byl jeden z prvních výměn původně vytvořených na obchod Bitcoin jako konkurent k tehdy populární Mt. Gox.

load...

Mt. GOX byl jednou hlavní výměna Bitcoin, manipulace s téměř 70% transakcí. Se sídlem v Tokiu, byla plošina svrhnuto nejvíce neslavného Bitcoin hack, který viděl 850.000 mincí ukradené. Mnoho lidí ztratilo velké sumy peněz, které nikdy nebyly obnoveny.

Bitstamp je evropská základna učinila to elektrárna v kryptoměna průmyslu a plošina ví, co dělá, když přijde do blockchain. Je to navigoval hrbolaté, kroucení silnic Bitcoin, a to lépe pro něj.

Bitstamp své služby se nejlépe hodí pro někoho s trochou kryptoměna zkušenosti. Přes náskok Bitstamp v této soutěži, v místě instalace použitelnost není příliš jednoduché a je trochu sofistikovanější pro začátečníky. Služby, jako je Xapoor Coinbasemight bude jednodušší, když hledáte ke koupi své první bitcoins.

load...

Podporovány měny

Bitstamp pracuje s eurech a amerických dolarech o možnostech fiat měn. Máte-li evropský bankovní účet, najdete službu zvláště užitečné, protože můžete vkládat peníze bankovním převodem. To pomáhá, aby se zabránilo statný kreditních karet poplatků.

Tyto cryptocurrencies v nabídce jsou ty, které byste očekávali od hlavního výměny: Bitcoin (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC), a Ripple (XRP) veškeré obchodní a peněženka možnosti mají.

Podporované země

Bitstamp poskytuje Evropanům fantastickou podporu, a to zejména ty, které se euro bankovních účtů. Bezhotovostní převody z eurových účtů jsou nejlevnější způsob, jak využít službu pokud vložíte nekryté měny. Bitstamp nyní také umožňují vklady přes kreditní karty, což otevírá další možnosti snadné pro zbytek světa, ale je to nejdražší možností.

Bitstamp má pobočky v Lucembursku, Velké Británii a Spojených státech. Je to docela příjemné vědět, že mají telefonní číslo a adresu ve Velké Británii, aby se cítili trochu důvěryhodný.

Burzovních poplatků

Vklady, výběry, a obchodní poplatky s Bitstamp jsou obecně docela levné v porovnání s většinou burz. Záloha Poplatek je jen 0,05%, což je velmi nízká. Další výměny může být zvláště chamtivý v této oblasti, přičemž 2%, 3%, nebo dokonce 4%.

Obchodními poplatky se liší v závislosti na vašem nákupu a prodeji částky. Nejvyšší obchodování poplatek činí 0,25% z částky za $ 20,000, a může klesnout až k hodnotě 0,10%, pokud máte štěstí, že můžeme spolupracovat s více než 20.000.000 $. Opět se jedná o poměrně zanedbatelné poplatky ve srovnání s některými konkurenty.

Dávejte si pozor na používání kreditní karty. Vklad prostřednictvím karty pro malé množství vás přijde draho. Činí méně než 500 $ nést neuvěřitelných 8% poplatek.

Vklady a výběry z Bitcoin, litecoin a ethereum jsou k dispozici zdarma.

Najdete kompletní seznam poplatků zde.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora pro kryptoměna a blockchain společnosti může být docela nespolehlivý a může se lišit od společnosti ke společnosti, nebo dokonce podle zákazníka. Zjistíte uživatelé mluvit o dobrých i špatných zkušeností s Bitstamp, které lze očekávat na průkopnické podnikání v rozvojovém průmyslu.

Můžete samozřejmě kontaktovat Bitstamp prostřednictvím e-mailu, a budete obvykle dostanete odpověď do 24-72 hodin v závislosti na povaze vašeho dotazu. UK telefonní číslo podnikatelského je také k dispozici pro volání v případě nouze.

K dispozici je také slušná FAQ stránky. Mnoho společností jen naoko, aby této oblasti svých webových stránek, ale Bitstamp ve skutečnosti poskytuje podrobné informace, které by měly odpovědět na většinu hlavních otázek.

Veřejný názor

Bitstamp je respektovaný operátor a je obecně držen ve vysokém ocenění ze strany spotřebitelů. Jak již bylo zmíněno výše, podnikání je nyní více než šest let, takže jste povinni vykopat nějaké špatné recenze, když se podíváte na ně. Rychlé vyhledávání Google pro Bitstamp reviewdoes vyzvracet nějaký „podvod, nebo ne?“ titulky, ale ty jsou rychle rozptýleny na další četbu.

Chcete-li být upřímný, budete pravděpodobně najít tyto druhy otázek visí nad většinu výměn, protože veřejnost není ještě úplně důvěřovat kryptoměna svět jako celek. Celkově lze říci, že jste vždycky najít špatné recenze o Bitcoin společnosti, protože mnoho lidí nerozumí tomu, jak využívat služeb.

Evropané jako Bitstamp díky možnosti low-Fee jsem výše uvedené. Je to důvěryhodný a respektovanou platformu.

Bezpečnostní

Bitstamp pomáhá vést průmyslu se svými postupy zabezpečení nejvyšší úrovně. Opět platí, že platforma má dobré a důvěryhodné pověst v této oblasti.

Jakékoli dlouhé Stander v průmyslu bude mít své minulosti problémy, pokud jde o bezpečnost. Bitstamp utrpěl hacky a zastavila obchodování v časech během roku 2014 a 2015, druhý z nich vidělo 19.000 Bitcoins ukradené. Pádný suma, ale ne tak katastrofální jako v případě Mt. Gox. Hodně se změnilo od té doby, a průmysl má za sebou dlouhou cestu.

Bitstamp poskytuje bezpečné volby do peněženek pro své zákazníky. Většina finančních prostředků držených v rámci výměny jsou v chladírnách, což znamená, že jsou v režimu offline a nemůže být hacknutý. 2fa také chrání svůj uživatelský účet, takže zloději nejsou schopni získat přístup k němu jen s heslem. To je celkem standardní, aby byly tyto metody nyní, a vy byste měli mít na pozoru jakékoli společnosti, které se jich zaměstnávají.

Závěr

Bitstamp zajišťuje výměnu s nízkým poplatků pro uživatele kryptoměna hledají pevnou způsobem obchodovat. Bylo to kolem bloku (řetězce) a ví, jak nabídnout slušné služby pro velké obchodní částky. Je to pohodlné platformou pro ty, kteří chtějí pracovat s eur a slušný výběr pro hlavní cryptocurrencies. Můžete se cítit v bezpečí s vědomím, že to bude držet velké množství finančních prostředků bezpečných. Jediným skutečným Nevýhodou je, že je to trochu složité pro Bitcoin začátečníky, kteří nerozumějí obchodní trhy.

Pokud víte, co děláte, pak crack s Bitstamp; pokud hledáte, aby se váš první nákup šifrovací, pak možná začít s jednodušší platformy pro výměnu.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Zde je Winners for 2018 Nejlepší Bitcoin Hardware Peněženka