BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou | Czech.Lamareschale.org

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Bitpanda (dříve známý jako Coinimal) je Bitcoin makléř, který se specializuje na nákup a prodej Bitcoins v rámci eurozóny. Společnost byla založena na konci roku 2014 a od té doby se rozrostla, aby se stal jedním z nejpopulárnějších možností ke koupi Bitcoins po celé Evropě.

Směnný kurz BitPanda je vyšší než průměrný výměnu vzhledem k tomu, že vám umožní koupit Bitcoins s metodami, které umožňují zúčtování (tj kreditní karty, Skrill, atd.) BitPanda je základní cena se skládá z tržní sazbou plus malý příplatek. Platba možnost zvolíte určuje, kolik budete platit poplatek za objednávku. Zatímco SEPA, EPS, Giropay a Sofort mají velmi nízké poplatky, e-peněženky jako Neteller účtovat o něco vyšší poplatky.

Například v době psaní kurz na Bitstamp je 1129,00 EUR za Bitcoin zatímco na BitPanda je 1152,82 EUR. To znamená, že je tu o 2,1% prémii k ceně Bitcoin. Nicméně to není vše, v závislosti na způsobu platby, budete platit další poplatek.

Použití převod kreditní karta / sofort má dodatečný poplatek ve výši ~% 2 (což je poměrně nízká). Skrill má dodatečný poplatek ~ 3,77%, Neteller je o něco nižší než Skrill a nejlevnějších způsobů nákupu Bitcoins na BitPanda používáte poukázku nebo služby Giropay.

Za účelem nákupu Bitcoins s BitPanda budete muset ověřit základní ověřování. Nejnižší úroveň ověření vyžaduje pouze telefonní číslo. To vám umožní koupit v hodnotě 50 eur z Bitcoins měsíčně až do výše 600 eur. Vyšší úrovně ověřování vyžadují státem vydaný identifikační doklad.

Pokud je váš účet ověřen limit je 2,500 € denně (75.000 Kč měsíčně) za nákupy kreditní kartou. Další možnosti, tam je 10.000 Kč denně (300.000 € měsíčně).

Uživatelské rozhraní BitPanda je velmi elegantní a velmi intuitivní. Dokonce i nováčci budou mít snadnou práci s navigací přes něj i nakupují Bitcoins. Ostatní on-line reviewssuggest BitPanda dělá docela dobrou práci na oddělení služeb zákazníkům stejně. Nakonec se zdá, že společnost získala spuštění awardin koncem roku 2016, ale nemůžu říct, co toto ocenění bylo vše kolem.

Klikněte zde pro návštěvu BitPanda

Na závěr BitPandaseems jako vynikající volbou pro nákup Bitcoins uvnitř lidí, EUFOR, kteří se snaží používat Skrill, kreditní karty, nebo jakoukoli jinou možnost. Společnost byla asi dost dlouho, náklady relativně nízké poplatky a má dobrou podporu děje.

Související zprávy


Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Web Mining - zpeněžujte své webové stránky prostřednictvím prohlížečů uživatelů

Post Tacocoin

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Nejlepší peněženka Ethereum (Aktualizace 2018) - 5 možností kontroly

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Kraken recenze - Je tato bitová výměna spolehlivá?

Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot recenze - Nezaujaté, 100% skutečné údaje