Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin? | Czech.Lamareschale.org

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

BitMEX nabízí margin-obchodování servicefor zkušených profesionálních Bitcoin obchodníků. Až 100x pákového efektu je k dispozici uživatelům pro Bitcoin a výběr altcoins na spotových a termínových trzích k dispozici.

V této recenzi se podíváme na funkce BitMEX má v nabídce, provozních metod, a nakonec, zda výměna vyhovuje vašim potřebám.

Měna Support

BitMEX je kryptoměna pouze služby s Bitcoin jako její hlavní obchodní možnosti. Zákazníci mají také přístup ke zdravému výběru ostatních altcoins, včetně následujících:

  • Pomlčka
  • Ethereum
  • Ethereum Classic
  • Litecoin
  • Qtum
  • Monero
  • Vlnění
  • Tezos
  • Zcash


Bitcoin obchodů mají oba přímé a futures obchodní možnosti, zatímco všechny ostatní měny mají pouze termínových trzích. V současné době neexistuje žádná podpora pro fiat měnu a výměna zpracovává pouze Bitcoin; To znamená, že zisky a ztráty jsou uvedeny v Bitcoin, i když pracujete s altcoin smluv. Když si vyberete svůj obchodní platformy, je důležité vzít v úvahu. Likvidita altcoins není vždy spolehlivé, a budete muset provádět vklady a výběry v Bitcoin.

Country Support

BitMEX sama o sobě je registrovaná společnost v Seychelské republice, ale jako u většiny operací Bitcoin, je to celosvětová služba. Výměna neomezuje přístup pro všechny lokality, díky kryptoměna povaze místa. Místní zákony mohou mít vliv na vaše používání služby, ale to je mimo kontrolu společnosti.

Objemy obchodování burzy skutečně odrážet jeho použití po celém světě. Pravidelně se sedí pohodlně v první pětce na Coinmarketcap se vzhůru ve výši 2 miliard $ Bitcoin objemů obchodů v 24 hodin.

Poplatky

Poplatky jsou velmi konkurenceschopné na BitMEX. Ve skutečnosti bude většina uživatelů jim najít téměř zanedbatelný vzhledem k robustní zisky, které mají být provedeny, kdyby jste důvtipný operátor. Příjemce poplatku je stanovena na 0,0750% a výrobce poplatek může být -0.0250%, takže značka skutečně popadne malou slevu na obchodů. Podívejte se na kompletní seznam poplatků zde.

Vklady a výběry i nadále zdarma, což je vždy velmi příjemné, neměli byste být ponecháno s žádnými skrytými náklady Až budete hotovi, které obchodují (kromě síťových poplatků Bitcoin).

Celkově lze říci, že poplatky vytvářejí přitažlivý číst dál BitMEX, a to zejména ve srovnání s jinými největších světových burzách, kde se poplatky obvykle sedí kolem 0,25%.

Zákaznická podpora

Obecně platí, zdá se, jako BitMEXteam pokusit se zaměřit na expandujícím trhu a pokusit se vzít tlak na své služby zákazníkům.

Podpora je k dispozici prostřednictvím e-jízdenky, která je docela standard pro průmysl. Opravdu pěkné aspekt služby je webová stránka, která je plná užitečných informací a funkce. Podpora centrum poskytuje hladkou náměty výměny a pomáhá vzdělávat uživatele o komplexních obchodů.

Živé aktualizace zaplnil stránky taky. Oznámení box v levém horním rohu vede uživatele krok s případnými aktualizacemi a otázek. Například následující příspěvek byl zaslán při psaní tohoto článku:

„BitMEX zažívá rekordní zatížení v této době s ohledem na nedávné pohyby Bitcoin cen. Náš motor tým pracuje na plný úvazek s cílem zlepšit výkon, přináší zlepšení výkonnostní 20% více než v pátek a s více přijít. Především BitMEX se zavazuje správnost a v jejím obchodním motoru a real-time správnosti auditu. BitMEX pozice a objednávky jsou vždy vnitřně konzistentní z otevřené zavřít.“

Živý rozhovor mezi obchodníky i klíšťata podél v pravém dolním rohu obrazovky. I když to nemusí být přímá linka BitMEX, je to stále opravdu cool, aby mohl komunikovat s ostatními Bitcoin obchodníků v rámci výměnného-plus, to je známá jako trollbox.

Informační bezpečnosti je vložen do webové stránky, která je vždy třeba pro mě, když se dívám na nové směny. S BitMEX, můžete rychle zjistit, kdo je vlastníkem platformu a jak si udržet v bezpečí fondů. Výběry Multisig že pouze partneři mohou podepsat, chladírny a Amazon Web Services je upozorní, pokud jde o bezpečnost.

Public Opinion / Online Recenze

No záplava veřejných názorů existuje BitMEX. Není příliš mnoho číst na velkých kontrolních míst, jako TrustPilot, pravděpodobně proto, že formalita obchodování margin není široce srozumitelný pro širokou veřejnost. Žádné hororové příběhy nabídli sami navzdory slušné lovu. Reddit a podobné fóra mají tendenci být více naplněný technickými otázkami a klábosení.

V mé mysli, to představuje pozitivní znamení pro obchodování na burze, protože všichni víme, že špatné recenze se obvykle šíří jako požár.

Závěr: Je BitMEX dobrá výměna?

Pokud víte, co děláte a chcete vedoucím postavením na trhu kryptoměna deriváty obchodní platformy, potom BitMEX bude šťastnou volbou pro vás. Pro ty, kteří hledají jednodušší výměnu kupovat a prodávat nějaký Bitcoin, doporučuji vám nahlédnout do některých dalších více uživatelsky příjemný volby.

BitMEXteam využít jejich finanční a web-zkušenosti s vývojem vytvořit kluzký platformu, která umožňuje hladké obchodování a zároveň zachovat uživatelé informováni. Live Update funkce, například na kartě oznámení a živé funkci chatu, poskytují něco navíc bonus při vytváření, že jste nikdy přijít o zásadní novinky. Poplatky kulaté věci off, aby se výměna atraktivní all-around balíček.

Související zprávy


Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

TREZOR proti LEDGER - Hands on Hardware Wallets recenze

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

BitPanda recenze - koupit Bitcoin se Skrill, SEPA nebo kreditní kartou

Post Tacocoin

Dejte Bitcoin na Vánoce - Bitcoin Gift Ideas

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?