Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji | Czech.Lamareschale.org

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Bithumbis výměnu kryptoměna se sídlem v Soulu, Jižní Korea. Společnost byla založena v roce 2013, to umožňuje nákup, prodej a skladování Bitcoin, stejně jako řada dalších cryptocurrencies. Nejen, že je to jeden z největších a nejvyšší objem výměn kryptoměna v Jižní Koreji, to je také mezi světové lídry z hlediska objemu obchodů Bitcoin.

load...

Provozována společností s názvem BTC Korea.Com Co. Ltd., sídlo Bithumb se nacházejí v Soulu, Jižní Korea. Trochu víc než to je známo o firmě, jako je tu velmi málo informací lze nalézt online. Co se týče samotné platformě, je to jednoduché pro použití s ​​málo ve způsobu pokročilých funkcí, takže je ideální pro začátečníky, kteří hledají uživatelsky přívětivé platformu, aniž by příliš mnoho komplikací.

load...

Naštěstí nemusíte být plynulý v korejštině, aby bylo možné používat Bithumb. Výměna podporuje více jazyků, s angličtina, španělština, čínština, japonština a hindštiny také v nabídce. Když přijde k obchodování, existují tři hlavní možnosti Trading: General Trading, jednoduché obchodní a vyhrazené obchodování. Tyto možnosti vám nabízejí určitou flexibilitu v závislosti na tom, jak chcete nakupovat a prodávat kryptoměna.

Podpora měna

S Bithumb bytí výměnu kryptoměna se sídlem v Jižní Koreji a primárně slouží obyvatelům Jižní Koreji, ale nabízí pouze obchodní páry s Jižní korejský won (KRW). Bohužel, neexistuje žádný BTC / ETH párování prozatím k dispozici, ale to může být k dispozici v blízké budoucnosti.

load...

Níže najdete kompletní seznam všech cryptocurrencies aktuálně nabízené na Bithumb. V posledních měsících došlo k přidání litecoin (LTC), Bitcoin Gold (BTG) a Zcash (ZEC). Tam byl pověsti, že Bithumb by bylo přidání NEO, ale to se nestalo jak přesto.

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Dash (DASH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Zvlnění (XRP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Monero (XMR)
 • Zcash (ZEC)
 • Qtum (QTUM)
 • Bitcoin Gold (BTG)

Podpora Bithumb country

Stejně jako u většiny kryptografických výměny, Bithumb je pro většinu zemí k dispozici. Ve skutečnosti je to dokonce nabízí mezinárodní zákaznickou podporu. Nicméně, je to stojí za kontrolu zákonnosti kryptoměna ve své poloze před obchodování. Také mějte na paměti, že volba pouze fiat měna je won; neexistuje možnost obchodovat s USD, EUR nebo GBP.

Bithumb poplatky

Bithumb Poplatky jsou konkurenceschopné. Provedení vkladu do Bithumb je zdarma. To je případ, zda jste ukládání wonů nebo kryptoměna jako Bitcoin nebo ethereum. Odstoupení won nese 1,000 KRW poplatek, který je ekvivalentní $ 0,92 jaký byl v době psaní tohoto článku. S ohledem na odstoupení silné šifrování, poplatky jsou následující:

 • Bitcoin (BTC): 0,0005 Bitcoin
 • Ethereum (ETH): 0,01 ethereum
 • Dash (DASH): 0,01 Dash
 • Litecoin (LTC): 0,01 litecoin
 • Ethereum Classic (ETC): 0,01 ethereum Classic
 • Zvlnění (XRP): 0,01 Zvlnění

Nízké poplatky Bithumb jsou jedním z jeho hlavních výhod. Nicméně, i když její obchodní poplatky jsou nízké, pokud sídlíte mimo Jižní Koreu, že jste pravděpodobně mít prospěch z toho, jak budete muset započítat míry konverze a mezinárodní poplatky za přenos.

Bithumb zákaznická podpora

Zatímco kryptoměna výměny, aby nákup a prodej kryptografických relativně rychlá a snadná, často zklamat, pokud jde o zákaznickou podporu. Bithumb se nabízejí služby podpory 24/7 zákazníků. A co víc, je tu k dispozici v angličtině mezinárodní zákaznickou podporu. Takže pokud máte zájem o využití této jihokorejské výměnu kryptoměna, můžete alespoň tak učinit s vědomím toho, že existuje pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Podle oficiálních stránkách Bithumb to, mezinárodní hovory jsou účtovány běžné vnitrostátní sazby. Nicméně, pokud si nejste zájem o volání do zahraničí, můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Veřejné mínění a online recenze

Není obrovské množství informací, které mají k dispozici v angličtině, pokud jde Bithumb, protože drtivá většina jeho uživatelů se sídlem v Jižní Koreji. Nicméně, tam byly některé online recenze Bithumb. Všeobecná shoda je, že se jedná o výměnu high-objem se přiměřených poplatků.

Bithumb je Jižní Korea je nejoblíbenější výměna kryptoměna, jak o tom svědčí jeho velkých objemech obchodování, a to zejména v případě Bitcoin. Nicméně, tato výměna není bez otázek; 2017 viděl dva významné problémy, které dělaly titulky ve světě crypto.

V červenci 2017, Bithumb údajně hacknut, s některými 1,2 miliardy wonů ukradených z účtů uživatelů. Tam je nějaká debata o zdroji hack. Bithumb popřel, že by jeho servery byl hacknut s tím, že domácí počítač jednoho z jejích zaměstnanců byl ohrožen.

Ať tak či onak, odhadem 30.000 uživatelů se říká, že byly postiženy. V návaznosti na Bithumb hack, Bithumb oznámila plány na kompenzaci uživatelům. Kdyby nic jiného, ​​zkušenost byla velká připomínka nenechávat velké množství měny na burzách. Místo toho přenést mince peněženku do úschovy.

Další problém nastal v listopadu 2017, kdy Bithumb servery crashedas obrovské množství uživatelů se pokusil prodat svůj Bitcoin hotovosti. To mělo za následek mnoho uživatelů ztrácí značné množství peněz, protože cena prudce klesla. Opět platí, že to nám pošle zprávu, že je to moudré umístit bezpodmínečnou důvěru v každém výměnou kryptoměna, protože se může stát cokoliv.

Závěr

Celkově lze říci, Bithumbis jednoduchou výměnu kryptoměna, který je poměrně snadné použití. Nicméně, zkušení obchodníci pravděpodobně přednost jiným výměny kvůli Bithumb nedostatku pokročilých funkcí. Nízké poplatky a 24/7 zákaznická podpora jsou rozhodně výhody, ale ty mohou být negován tím, že budete muset vzít v úvahu směnné kurzy a mezinárodní poplatky za přenos, pokud nejste se sídlem v Jižní Koreji.

Tam jsou také některé obavy o bezpečnost a spolehlivost Bithumb, a to není pomáhal tím, že existuje jen velmi málo informací o společnosti online.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

BTCJam přezkoumána - Moje osobní zkušenost a Reddit uživatelské recenze

Post Tacocoin

Coinmama proti Coinbase - nákup Bitcoin v hodnotě 150 dolarů kartou Moje kreditní karta

Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

Bitová výměna a peněženka Luno (dříve BitX) byly přezkoumány

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining review - Není to tak ziskové, jak si myslíte

Post Tacocoin

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Post Tacocoin

Nejlepší reklamní sítě Bitcoin byly přezkoumány

Post Tacocoin

Indacoin recenze - Je to legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět

Post Tacocoin

Xcoins recenze - je to Legit způsob nákupu Bitcoins?