Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu | Czech.Lamareschale.org

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Recenze Bitfinex: největší výměna na světě podle objemu

Bitfinexis největší světový Bitcoin výměnu objemu. 5,77 milionu bitcoins obchoduje přes Bitfinex od poloviny dubna do poloviny října 2017, téměř dvojnásobný objem nejbližších konkurentů Bitfinex, včetně Kraken (3650000 BTC) a Coinbase (3060000 BTC).

load...

Velký objem je důležité pro obchodníky, protože zajišťuje nízkou rozpětí, což je rozdíl mezi nejlepším kupní a prodejní ceny.

Courtesy of Bitcoinity.org, tady je graf objemu v tomto období, s Bitfinex zobrazeny oranžově:

Takže pokud Bitfinex je největší, to musí být nejlepší, že jo? Dobře…

Bitfinex Obtíže

load...

Není žádným tajemstvím, že Bitfinex zažil svůj podíl na problémech. 04. 2016 krádež téměř 120.000 BTC z Bitfinex stojí jako druhého největšího Bitcoin loupeže v historii, jako trpaslík jen ztrátou kolem 750.000 BTC od Mt. Gox.

Klíčový rozdíl mezi GOX a Bitfinex je, že druzí udělal svým klientům celek. I když to není byly ovlivněny všechny účty, Bitfinex se rozhodl šířit ztráty mezi všemi svými klienty; Všichni uživatelé se 36% „srážky“ na jejich hodnoty z účtu. O rok později, všichni klienti byli plně kompenzovány, alespoň těch, kteří si drželi své BFX žetony, což představovalo IOUs z Bitfinex.

Problémy neskončil tam pro Bitfinex. V dubnu roku 2017, bankovní účty Bitfinex byly zmrazeny její korespondenční banky, Wells Fargo. Tato situace trvala několik týdnů, což vede ke stížnostem klientů a všechny druhy zkreslení cen Bitfinex je. Normální služba byla nakonec obnovena, i když amerických dolarů a zákazníci v USA již nejsou přijímány Bitfinexas výsledek těchto bankovních bolesti hlavy.

load...

To znamená, že neexistuje žádný způsob, jak financovat svůj účet Bitfinex s fiat měny v tomto okamžiku.

Pokročilé obchodní funkce

Bitfinex obsahuje pokročilou přizpůsobitelné GUI, více než 50 obchodních párů (např BTC / ETH) a bohatých typů zakázek, jako jsou meze, trhu, stop, stop-limitu, trailing stop, výplně nebo zabít, a škálované objednávky. To vše společně, aby to populární výměna s sofistikovanější obchodníky kryptoměna.

Měna Podpora a poplatků

Bitfinex technicky all-crypto výměna v proudu.

Bitfinex dělá, nicméně, podpora Tether (USDT), kvazi-fiat tokenu neoficiálně zavěšen na cenu amerického dolaru. Ve skutečnosti, Bitfinex je hlavním akcionářem v Tether a je pravděpodobně majoritním vlastníkem těchto mincí.

Zatímco Tether je velmi užitečné pro obchodníky, že (většinou) jako stabilní cenu jako USD, aniž by tím související nevýhody pomalých a nákladných mezinárodních době převodu, zůstává náchylná k významnému regulačnímu riziku.

Zdarma vklady a poměrně levné withdrawalsare dostupné pro Bitcoin a následující altcoins a ICO žetony: litecoin, ethereum (Classic), Zcash, Monero, Dash, Ripple, IOTA, EOS, Santiment, OmiseGO, Bcash, NEO, Metaverse ETP, Qtum, Aventus EDO a Bitcoin Gold.

Trhy a služby

Kromě poskytování asi 51 měnou páry pro různé měnových párů (pro středně maximální příjemci poplatek 0,2% nebo tvůrce ve výši 0,1%), Bitfinex také trhy pro tzv Řetězec Dělená tokenů (CST). Ty představují způsob, jak držitelé Bitcoin spekulovat o úspěchu budoucích tvrdých vidlicových pokusy, jako SegWit2x.

Pro ty, kteří chtějí obchodovat velké částky ($ 100,000 +) z kryptoměna soukromě, Bitfinex poskytuje over-the-counter (OTC) systém obchodování. Tato služba odpovídá, a pravděpodobně zajišťuje, velkých soukromých společností.

Obchodní marže a finanční marže

Margin tradingessentially násobí expozice obchodníka trhu prostřednictvím pákového efektu, přičemž 10 $ tah v ceně Bitcoin v 10x pákového efektu by mělo za následek $ 100 zisku nebo ztráty. Bitfinex nabízí maximálně 3,3násobný pákový efekt.

Finanční rezerva umožňuje uživatelům půjčovat likviditu obchodníkům marži na oplátku pro denní úrokové platby. Pro výpočet potenciální výnosy, doporučujeme užitečné BFXdata kalkulačku.

Varování: obchodní marže zesiluje oba vzhůru a riziko poklesu a proto se nedoporučuje pro nové obchodníky. Financování marže zablokuje finanční prostředky na Bitfinex po celou dobu trvání úvěru.

Kupovat limity

Jako Bitfinex uvádí 0,1% operátor poplatek pro ty, kteří obchodují $ 30 milionů nebo vyšší měsíčně si, že lze předpokládat, že neexistuje žádný limit nákupu mimo zásobování trhu.

Soukromí

Bitfinex vyžaduje ověření pro použití Tether a zrychlené čerpání kryptoměna. Nicméně výměna zůstává dokonale použitelný pro ty, kteří jen chtějí, aby e-mailovou adresu. Bitfinex také nabízí přímý přístup přes službu Torhidden.

Závěr

Pokud jste novým kryptoměna a kteří chtějí získat své první mince, Bitfinex není pro vás. Nedostatek možností financování fiat znemožňuje koupit silné šifrování s pravidelným peněz. Dokonce i když se vám podaří váš účet, bude komplikovaná rozhraní určitě nějakou dobu trvat zvládnout a bude dělat nákladné chyby pravděpodobnější. Nováčci se doporučuje držet se jednodušší výměny, která nabízí celou řadu známých platebních možností.

Na druhou stranu, pokud jste zkušený obchodník kryptoměna, Bitfinex pravděpodobné, nabízí vše, co potřebujete a další. Hlavním remíza je asi platformě high Bitcoin a ethereum likvidity, ale jeho finanční marže, pákový efekt, a více typů objednávek nabízí velkou flexibilitu.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Ledger Wallet přezkoumána 80 uživateli Reddit (bez propagačního kódu)

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetní karty porovnány a přezkoumány (2018)

Post Tacocoin

Coinbase proti kruhu - vyzkoušil oba s 500 dolary Zde je to, co jsem našel

Post Tacocoin

Nejlepší peněženka Ethereum (Aktualizace 2018) - 5 možností kontroly

Post Tacocoin

Bithumb recenze - nákup Bitcoins v Koreji

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Přehled GreenAddress.it

Post Tacocoin

Přezkoumání Bitconnect: Je to Legit?

Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Antminer S9 recenze - 6 věcí, které potřebujete vědět Před zakoupením

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Přezkoumání Coinbase: 6 Kontroverzní otázka, o které musíte vědět