Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku | Czech.Lamareschale.org

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Bitbay přezkoumán: nákup Bitcoins v Polsku

Bitbayis polskou výměnu Bitcoin, ale umožňuje pro globální obchodování. Bitbay se zdá být na menší strany, s celkovou marketcap méně než 500.000 dolarů dolarů accordingto CoinMarketCap.com. U menších výměn Bitcoin, jejich pověst a historie obecně není tak známý. Nicméně, menší výměny také méně atraktivní cíle pro Bitcoin hackery. Bitbay lze obchodovat Bitcoin, litecoin, éter, a lisk, což měnu obchoduje hodně flexibility.

load...

Pro polské uživatele, můžete skutečně získat BitBay debetní kartu, aby se místní nákupy a transakce. Tato karta je spojena s vaší BitBay účtu a je podpořena MasterCard. Tam jsou také k dispozici pro placení účtů a nákup Bitcoin prostřednictvím SMS.

Webové stránky Bitbay je atraktivní a poměrně snadno se používá. Jako třpitivější místě s mnoha funkcemi, uživatelské rozhraní může být trochu složitější než u jiných burzách Bitcoin. Dále, místo bude používat až trochu více šířku pásma, ale to by neměl být problém pro většinu uživatelů.

load...

Stejně jako u většiny tradičních burzách, můžete umístit nabídku, nastavujete cenu, kterou jste ochotni zaplatit, a kolik bitcoins (nebo jiné mince), které chcete koupit. Můžete si také udělat okamžité transakce, která vám umožní rychle koupit (nebo prodat), mince na aktuální tržní cenou nastavena. Dále můžete mít také bota dělat prodejní pro vás. Budete stanovit určitá pravidla, například cílovou cenu, za kterou chcete koupit nebo prodat. Jedná se o funkci pro obchodníky, kteří nemohou sledovat trhy jednodenní co den-out velkou přidanou hodnotou.

Poplatky jsou poměrně nízké pro transakce, běh from.43% to.25%. BitBay není nejlevnější služba tam venku, ale celkově je to docela přijatelné. Většina z jejich poplatků za výběry a jiné aktivity jsou také poměrně cenově dostupné. Ceny obecně se zdají být v souladu s tržními cenami. Samozřejmě, že ceny mohou lišit od výměny k výměně, takže je to vždy dobrý nápad vyzkoušet několik výměn při nákupu bitcoins.

load...

Další věc je, aby zvážila Bitbay je on-line podporu. Pomocí instant messaging aplikace v dolní části podpěry obrazovky je vždy jedno kliknutí, což je velmi užitečné.

Na druhou stranu tam byly některé reportsabout stabilitu Bitbay'ssite v minulých on-line hodnocení. Celkově reviewsseem být pozitivní služby ačkoli.

BitBay je dobrou volbou, zejména pro polské a evropské obchodníky Bitcoin. Pro ty, kteří mimo region, místní volby mohou dávat větší smysl.

Související zprávy


Post Tacocoin

Která je nejlepší peněženka Bitcoin pro stolní počítače?

Post Tacocoin

Jaxx peněženka recenze - Allround Bitcoin peněženka

Post Tacocoin

Recenze: Paxful proti místním Bitcoins

Post Tacocoin

Antrouter R1 recenze - Antminerův bezdrátový miner

Post Tacocoin

Bittrex recenze - Jeden kritický problém, který potřebujete vědět o

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny

Post Tacocoin

Přezkum BitMEX - Je to výměna obchodování s měnovými nástroji Legit Bitcoin?

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies

Post Tacocoin

Nejlepší hlubinné důlní bazény (Top 5 recenzovaných)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Post Tacocoin

Recenze: Coinmama - Je to 100% legit?

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza