Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange? | Czech.Lamareschale.org

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Binance recenze: Je to Legit Cryptocurrency Exchange?

Binanceis výměnou Hong Kong-založil kryptoměna zahájila developerská Changpeng Zhao v červenci 2017. Čaova společnost Beijie Technology vytvořil výměnu po úspěšném ICOthat zvednutý $ 15 milionů.

load...

Beijie technologie a její zakladatel udržet impozantní bilanci v rámci odvětví. Zhao je CVincludes high-profil pozice, jako technický ředitel společnosti Blockchain.info a jeho společnost nyní poskytuje systémy obchodování na více než 30 jiných platformách.

Následující boje s čínskou vládou pohledů na cryptocurrencies, Binance nyní běží své servery od mírnějších stavů, že jí poskytne svobodu provozovat konkurenční směnárenské služby.

load...

„V reakci na čínských rozhodnutí, že se pohybujeme naše IP adres z Hongkongu do offshore umístění. Tak jsme jsou registrovány na různých místech a máme lidi v různých místech. Tak jsme se nikdy nebude ovlivněn jedním regulačním orgánem,“vysvětlil Zhao.

Směnný obchod zažívá ohromující úspěch od svého letního startu, a nyní dokonce sedí kolem první desítce z hlediska 24hodinových objemu obchodování na Coinmarketcap.

Tak proč je Binance stále tak populární, a to je užitečné pro vaše kryptoměna obchody?

Podpora měna

Binanceoffers výměnu krypto-to-crypto, což znamená, že neusnadňuje žádné fiat měn. To umožňuje platforma svobodně pracovat, oproštění od jakéhokoliv byrokracie a regulace (prozatím).

load...

Poplatky

Ve výběrovém prostoru, struktura poplatků na Binance je ostří. Jeho členové týmu mají nabroušené nože a krájení opozici sebe.

Paušální sazba ve výši 0,1% je velmi lákavé pro jakýkoli obchodník, který nepotřebuje okamžitou fiat likvidaci. Neuvěřitelné, že zápichy většině ostatních velkých výměn, z nichž některé účtovat směrem nahoru o 0,2%. To je dost značný rozdíl, pokud pracujete s velkými objednávek.

V současné době, BNB, nativní Binance tokenu, dokonce poskytuje slevu ve výši 50% z tohoto obchodu poplatku při práci s mince.

Vklady jsou zdarma, jak byste očekávali (je to obvykle vysílá peněženka, která se vyplatí blockchain poplatků s cryptocurrencies). Abstinenční poplatky se platí, i když obecně koreluje s blockchain transakční poplatky. Odstoupení poplatek zdá být aktualizován v pravidelných intervalech, aby se pokusila nabídnout přiměřenou cenu.

V době psaní, je odstoupení Bitcoin stojí kolem $ 8, zatímco odnětí litecoin se pohybuje kolem 0,33 $. Je to znamení doby pro Bitcoin. Je to dobrý nápad, aby se nehýbala Bitcoin kolem, pokud je to možné, jak to bude jíst do své zisky; zkuste použít rychlejší a levnější možnosti, jako je litecoin pokud je to možné.

Zákaznická podpora

Binance dělá přiměřenou práci, pokud jde o jeho zákaznickou podporu. Většina dotazů je třeba provést prostřednictvím kontaktního e-mailu formuláře na webu, a po tom, je to jen otázka čekání. Stejně jako u většiny hlavních obchodních výměn, budete možná muset chvíli počkat na odpověď jen kvůli pouhému růstu poptávky.

K dispozici je Wechat zákaznický servis QR kód proniknout do které mohou pomoci přes rychlý live chatu, ale některé z odpovědí jsou automatizovány (a v čínštině). Na testování Wechat, původně jsem dostal automatickou odpověď ukázal mi na podporu stránek odkazy. O pět minut později se další oznámení odhalil, co se zdálo být fyzická osoba na druhém konci. Můj čínský nebyl dost dobrý, aby dešifrovat zprávy, aniž by Google Translate, ale to všechno zdá být legitimní.

Šťastně, web je úplně vícejazyčný, takže většina lidí by mělo vyjít pokuty v jednom jazyce nebo jiný. Anglicky, francouzsky, španělsky, německy, korejština, japonština a Číňané jsou všechny možnosti na burze. To je další výhoda pro real Binance, jak se snaží konkurovat jako globální výměny kryptoměna.

Veřejné mínění / online revize

Je tu hodně o lásce Binance, a mnozí obchodníci i nadále optimistická o službě. Nízké poplatky, reagující výměna a vývojáři s prověřenými opustí většina lidí zářil. Binance byl všeobecně považován za úplný úspěch ve svém krátkém životě doposud.

Jedna věc je mít na paměti, že Binance nabízí partnerský program, který dostane hodně lidí vynachválit ní a zároveň se snaží, aby se zasadila své affiliate odkazy, jak vydělat nějaké peníze navíc. Podnikne veškeré pozitivní recenze čtete s zrnko soli, pokud je to doprovázeno partnerský odkaz.

Velkým problémem se zdá být trnem v oku webu: Mnoho reviewscomplain o vadný 2FA potvrzení / SMS. Temperamentní povaha tohoto nastavení pro Binance znamená, že několik zákazníků se snaží vybrat peníze. Ve skutečnosti je to takový problém, že podvod obvinění bylo poukázáno na služby.

Chcete-li být upřímný, pochybnějšími vyhlídky existují v celém odvětví, a vidím to jako spíše o technický problém, než podvod. Je pravděpodobné, že tento zádrhel budou bezchybné v roce 2018, po kterém jsem se očekávat, že výměna Binance jet na ještě vyšší tržní kapitalizací.

Závěr: Je Binance dobrá výměna?

Když jsme se vytáhnout všechno dohromady a podívat se na Binance objektivně výhody daleko převažují nad zápory. To je víc, než lze říci o některých jiných konkurentů. Nízké poplatky burzy v kombinaci s osvědčenou znalostí týmu, jak vybudovat obchodní platforma je dost, aby to významným hráčem.

Není divu, že úspěch následoval službu během jeho počátečních měsících. Když k tomu připočteme schopnost nabídnout skutečně celosvětovou službu od sevření čínské vlády, a že to není moc k zastavení Beiji Technology.

Žádná podpora fiat je vždycky trochu frustrující, ale je to pochopitelné, ve většině případů. Jestli to může sebrat nějaké prvotřídní zákaznickou podporu a zbavit svého podivného technický problém, Binance je jedním sledovat v roce 2018.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

BTC Robot recenze - je to podvod? Skutečné výsledky uživatelů bitcointalků

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 recenze - Jistě, stojí za to peníze

Post Tacocoin

GDAX recenze - Pokročilá výměna Coinbase, jak je to dobré?

Post Tacocoin

Moje nová nejlepší Bitcoin a altcoin Peněženka - Exodus Peněženka recenze

Post Tacocoin

2017 Nejlepší Bitcoin Desktop Wallets - 4 recenzované peněženky (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Virwox recenze: Je to Legit nebo podvod?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Obchodní recenze

Post Tacocoin

Nejlepší Bitcoin Escrow služby

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 recenze - Proč Reddit uživatelé se stěžují na tuto Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor recenzován - je to bezpečné?

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Změna proti ShapeShift - Instant Cryptocurrency výměny