Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí | Czech.Lamareschale.org

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Billion Coin (TBC) recenze - Jak podvodní poprsí

Následující článek odráží názor autora sám a nepředstavují investiční poradenství.

Je tu docela bzučení nad mince s názvem Miliarda Coin (TBC), tak jsem se rozhodl sáhnout trochu hlouběji, aby viděli, co všechen ten poprask byl asi. TL; DR verze: Je to podvod. Drž se za každou cenu.

load...

Skutečná tržní kapitalizace TBC

Když jsem se provádět výzkum na potenciálně ziskových cryptocurrencies, začnu tím, hledá ji předvádějí na mince tržní kapitalizace. Je to příjemný způsob, jak vyzkoušet minci je cena, objem a historii, a to obsahuje odkazy na různé zdroje informací o daném mince.

Bohužel, přišel jsem do slepé uličky hned od samého začátku, jak TBC není v něm uvedeny. Žádný velký problém, existuje mnoho zcela nových mincí, které nejsou uvedeny dosud, a pravdivě, najít mince v plenkách má potenciál nabídnout 10x zisk.

load...

Takže je TBC Jeden z těchto 10x-nebo dokonce 100x-mince?

Nyní se pojďme zjistit, zda je Miliarda mince je na World Index mince. Opět platí, že ne štěstí: to není tam uveden jeden. Takže je na čase spustit vyhledávání na Google a podívejte se na jejich webové stránky, TheBillionCoin.info. Na první pohled se zdá být jedním z těch ošuntělý slider WordPress témat, které nikdo používá moc ne, alespoň ne každý, kdo provozuje kryptoměna propagační webové stránky.

Na místě, tvůrci tvrdí, že The Billion mince má čepici na trhu na čtvrtém místě za Bitcoin, ethereum a litecoin. To se zdá jako úsek zvažuje jsem ani neslyšel TBC až před pár dny. Vzhledem k tomu, že jsem studovat den krypto průmyslu co den, budu hádat, že je to lež. Kdyby to byla skutečně pravda, TBC bude uveden na mince tržní kapitalizace.

load...

Následující obraz na jezdci říká „dostat z dluhů rychle.“ Vypadá to, že jsou lovení na základě emocí zoufalých lidí-klasický neklamné znamení podvod. Obraz ženy řezání zvedla kreditních karet je to, co někdo uvažujete o koupi této mince by měl dělat, takže nemají skončit ztrátou vše, co mají.

Je to ještě horší. Podle internetových stránek, aktuální cena 1 TBC od roku před několika dny byla údajně 68,2 Bitcoin-zhruba 286.000 $. Nicméně, dnes, na internetových stránkách tvrdí, že 1 TBC stojí 105,93 BTC. Takže cena každé TBC je 105 BTC, ale to není ani uveden na mince tržní kapitalizace? Je téměř komické, že by někdo myslí, že je to pravda.

Zdá se, že Miliarda mince lze zakoupit a prodávány na burze webu, ale pouze tam a nikde jinde. Je tu stranu, a dokonce i videa YouTube (což není překvapivé, že nemá připomínky zakázáno), na webových stránkách věnovaná nákupu a prodeji TBC na burze. Skutečná výměna „v režimu offline pro údržbu,“ tak kdo ví, jestli to někdy on-line začít.

Hlavní otázkou zůstává: proč není TBC vyměňovány na veřejných burzách jako každý jiný cryptocoin?

Mělo by být jasné, na tomto místě, že každý, kdo uvažuje o koupi TBC měli vyhýbat. Avšak ti, kteří ještě mají špetku naděje v tomto projektu by měl číst dál.

Miliarda web Coin

Podle svých internetových stránkách, TBC roste o 2% za den, každý den. Jinými slovy, tvůrci tohoto podvodu tvrdí, že cena nikdy neklesne a stále stoupá. To není logické vůbec, pokud se trh diktuje cenu. Trhy nahoru a trhy klesat; To je důvod, proč logika trvalých zisků chybující.

Podle internetových stránek TBC, původní zúčastněné strany, které koupil 100 € TBC 21. Března 2016, všechny přijaté 10,000x zisky v šest měsíců a jsou milionáři. Na stránkách se dále uvádí, že každý, kdo nakupuje brzy vydělávat podobné zisky. Nakonec říká: „Kupte tolik TCB, jak si můžete dovolit i dnes. V ceně TBC bude toto minimum nikdy nebude!“. K dispozici je také video verzi tohoto příspěvku vyprávěný mluvčího $ 75 na Fiverr.

Jak již bylo řečeno dříve, v době psaní, údajná cena 1 TBC bylo 68 BTC, a to je teď 105 BTC, takže by bylo těžké, aby skutečně naložit na něj. Chcete-li vytvořit jednu miliardu milionářů je posláním TBC je, nebo tak místo říká. TBC také chce ukončit chudobu ve světě. Ve všech skutečnosti, jeho tvůrci lemované své kapsy scamming lidí a mohla zmizet každou chvíli.

TBC na Bitcointalk

Dost o levnou webových stránkách. Pojďme se podívat na to, co členové na Bitcointalk říci.

Na Bitcointalk, je tu vlákno o TBC, která byla zahájena dne 16. Května 2016. Původní plakát, savasori, má rating důvěryhodnosti -2, což znamená „obchod s opatrností.“ Vysvětluje myšlenku TBC v jeden velký blok textu, který je téměř nemožné číst. Druhá poznámka by Woody20285 to všechno sčítá docela dobře:

Každý, kdo byl v kryptoměna průmyslu dost dlouho ví, že tento typ scénáře nikdy nemůže být pravda.

Další poznámka by leigh2k14, legendární člen na fóru, říká: „Je čas prodat ženu a děti, jsem na tomto zlý chlapec.“ Musíš ocenit sarkasmus.

Na konci tohoto Bitcointalk diskuse, požádal jeden uživatel „[je] tento [a] podvod, nebo ne?“ Mr.Pro, starší člen, rychle odpověděl: „Já nevím, jestli jste slepí nebo hloupí, nebo snad by to mohlo být obojí.“

TBC Wallet je zakázán

V poměrně nedávné zprávy, webová peněženka TBC byla zakázána na 31. Ledna 2017, a všichni držitelé byli vyzváni, aby přesunout své mince k dalším centralizované místo, což zřejmě nebude fungovat.

Vzhledem k tomu nejsou žádné otevřené výměny, které umožňují TBC se obchoduje a TBC zprostředkovaná výměna nefunguje, držitelé přesvědčit ostatní, aby si kupovali jejich mincí. Pokud jde o P2P prodeje, zpravidla na Facebooku, jediný způsob, jak prodávat TBC je lankový někoho jiného do podvod.

Držáky se údajně snaží prodat své TBC Přestože Facebooku skupin za méně než 0,05 $ každý, daleko od svého uvedené ceny ve výši $ 286.000 každý, jen získat zpět některé ze svých ztrát.

Reálná hodnota TBC je 0. Po pravdě řečeno je to naprosto bezcenné, takže neumožňují tito podvodníci, aby Vás dělí od své peníze tím, že přesvědčí vás koupit tuhle minci.

Kdo by Tato podvod Target?

TBC podvod není zaměřena na lidi, kteří se již aktivně obchodují cryptocurrencies a rozumět podnikání. Místo toho je zaměřen na lidi v zemích třetího světa, a to se snaží oddělit od jejich hard-vydělané peníze. Ve většině případů TBC je zásadním způsobem podporován v Africe a na Filipínách. TBC podvod umělci jsou prostě okrádání chudých lidí.

Smutnou pravdou je, že jsou v tom dobrý. Podle Podobně jako pavučina, TBC se dostane kolem pěti set tisíc návštěv za měsíc.

Nekupujte miliardu mince!

Pro připomenutí je TBC podvod probíhala od dubna 2016 do června 2016. Je to podvod, nebo jeden podobný ní přejde do režimu online, vyhnout jako čert kříži. Neinvestují do něčeho, který znemožňuje tvrzení o něco pro nic za nic. Také mohu předpokládat, že název TBCwas záměrně zvoleny tak, že by to mohlo být zaměňována s Bitcoin je BTC.

Zatímco tvůrci miliardu mincí tvrdí, že jejich cílem bylo vytvořit jednu miliardu milionáři a souboj se světovou chudobou, je jasné, že skutečným cílem bylo podvod jedna miliarda lidí z 100 €. Pokud jste si stěžoval na možnost koupit miliard mince, vyhnout za každou cenu. V budoucnu si uvědomit, že 99Bitcoins vám dodá nástroje, jako je například Bitcoin podvod Testto pokusit se posoudit, zda kryptoměna příležitosti jsou legitimní, nebo ne.

Měl své vlastní zkušenosti s TBC? Rádi bychom se o tom dozvěděli v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Tacocoin

Nejlepší hornictví firmy Litecoin - recenze Antminer L3 Scrypt Miner

Post Tacocoin

Těžba proti nákupu Bitcoins - Kde se dostane 10 000 dolarů?

Post Tacocoin

Bitcoin kohoutek WordPress Plugin od 99Bitcoins

Post Tacocoin

Coinbase zneužívá své účastnické programy?

Post Tacocoin

Bitstamp recenze: Je to nejlevnější Exchange pro nákup Bitcoin?

Post Tacocoin

Antminer T9 proti Antmineru S9 - Kdo je nejlepší Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Co je Zenový protokol? Listopadová ICO analýza

Post Tacocoin

Bitcoin Miner recenze: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - stojí za to?

Post Tacocoin

Nejlepší Dash důlní hardware - Antminer D3 recenze

Post Tacocoin

Bitclub Network review a analýza

Post Tacocoin

CryptoSteel recenze (Spálil to, běžel přes ni a rozbil to na zem)

Post Tacocoin

Coinomi recenze - mobilní peněženka pro více kryptocurrencies