WP kalkulačka plugin | Czech.Lamareschale.org

WP kalkulačka plugin

WP kalkulačka plugin

Otázka:

Ahoj! Snažil jsem se nainstalovat wp plugin pro BTC a eth kalkulačka, ale to nefungovalo CURENT wp verzi. Může u aktualizovat plugin? tnx

Odpovědět:

Hi Andrei, je mi líto říci, že nemáme tyto plugin podporovat ještě. Jestli je to velmi důležité, předpokládám, že si můžete najmout vývojáře aktualizovat plugin pro vás. To by mělo být poměrně jednoduché, protože modul je již postaven.
Promiň, že jsem nemohl být více pomoci.

load...

Bez komentářeOdeslání platby na nesprávnou adresuOtázka:

Vlastně jsem poslat platbu na nesprávnou adresu, takže můžete mi prosím řekněte mi ten správný způsob, jak dostat zpět mince

Odpovědět:

Hi Guneet,
Promiň, že poslem špatných zpráv, ale neexistuje žádný způsob, jak se dostat mince zpátky... Není-li vlastník nesprávnou adresu rozhodne vrátit je na vás. Pokud víte, že majitel této adrese, doporučuji vám kontaktovat a vysvětlit situaci. Doufejme, že bude hodný.

load...

Bez komentáře


Špatná rovnováha éteru myetherwallet.comOtázka:

Díky za možnost položit otázku. Koupil jsem nějaké ethereum v poslední době podle anycoindirect mé myetherwallet.com. Dnes ráno jsem ballance uvedeno správné ammount. Vzhledem k tomu, 2 hodiny moje bilance v mé peněžence nevykazuje žádnou étery už ale kontrola blockchain / transakce na etherscan.io Staesem transakce in-správné vyvážení /. Co se stalo? Jak mohu obnovit rovnováhu? Díky vám všem :)

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 15. Října 2017 v 10:03 hodin

Ahoj Stefan, 
V případě, že blockchain ukazuje správnou rovnováhu ethereum, tam musí být něco v nepořádku s peněženkou v pořádku. Navrhuji, abyste zkontrolovat problém s týmem podpory v peněžence, měli by být schopni vám pomoci.

load...

Bez komentáře


Xabo.io a razzleton.comOtázka:

O Xabo.io a razzleton.com HYIP, jsou to legitimní nebo podvod

Odpovědět:

Hele,
já nevím, tyto stránky. Ale pokud jsou HYIPs pak jsou podvod ze své podstaty. Navrhuji pomocí Bitcoin podvod testto zjistit.

Bez komentáře


Xai tokenOtázka:

Dobrý den, díky za vaše další radu. Bzučení. Co si myslíte o Xai žeton? Koupil v ICO. Rád bych slyšel nějaké myšlenky / projekce z some1 jako you.thanks

Odpovědět:

Dobrý den,
jsme opravdu obeznámeni s tímto mince, takže nebudou schopni poskytnout analýzu. Navrhuji, abyste podívejte se na naše video o tom, jak vyhodnotit altcoin a pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr o žetony Xai.

Bez komentáře


Předpověď XRPOtázka:

Naposledy aktualizováno 12. Listopadu 2017 v 02:29 hod

Hi Ofir,

Velký den!
Myslíte si, že v příštím roce bude cena vyšplhat až na 2-5 USD?

Odpovědět:

Hej Bryan,
upřímně nemám ponětí, kde se cena bude v budoucnu jako já nesleduji XRP Pirce, zprávy nebo rozvoj vůbec. Je to hazard, ale pokud máte dobré technické nebo zásadní důvody se domnívat, že se zvýší, je to vaše rozhodnutí riskovat. Nezapomeňte ani dát víc, než si můžete dovolit ztratit.

Bez komentáře


XRP souvisejícíOtázka:

Chtěl bych koupit XRP mince s použitím mé LTC mince.
Děkuji

Odpovědět:

Hi Jonathan, 
si můžete vyzkoušet naše Jak nakupovat Ripple vodítko, což zahrnuje několik možností pro XRP peněženky. O tom, jak nakupovat zvlnění pomocí Litecoins, pravděpodobně to je nejlepší, když jdete do Changelly nebo shapeshift oba který umožní provést obchod mezi různými cryptocurrencies.

Bez komentáře


XRP WALLETSOtázka:

Může mi někdo říct, nejlepší XRP peněženky

Odpovědět:

Hi Vysakh,
GateHub nebo CoinPayments jsou on-line peněženky, které jsou pravděpodobně nejméně bezpečná možnost, jak se zapojit důvěřovat tyto stránky s vašimi vlnky. Já bych jim nedoporučuje pro cokoliv kromě výrobu malých plateb, jak jsou docela vhodné pro tento účel.

Bez komentáře


Jo, pak skvělá pomoc, stále používám svůj telefon a přenáším ho na svůj počítačOtázka:

  1. Díky za vaši pomoc, že ​​je to velmi vděčný mám několik problémů. Jeden jaký je směnný kurz trochu mince s americkým dolarem? Kdo používá Bitcoins? Ještě Bitcoins kolísat v hodnotě, jako je zlato? Bass jen několik z nich teď jsem připraven k aktivaci, ale já bych chtěl vědět, bylo ve hře ??? Opravdu si toho vážím vaší pomoci. A já jsem pilně přes to ne, jak jsem řekl, že jsem pomocí můj telefon právě teď do zítřka, takže by neměl říkat, že jsem budovat skutečný up lepší mít další otázky. Bitcoins Nevím libovolná jiná slova podzemní měnu. A já jsem byl v návaznosti na Silk Road tragédii, co o vládní zabavení majetku. Myslím, že už ukazují ukazují hra špinavé....... Jak jste našel svůj server ??? Co mohu koupit za Bitcoins být brutálně Frank nebo hádanky nebo cokoliv, ale zkuste to vysvětlit. Velice vám děkuji za vaši pomoc

Odpovědět:

Hej Georgi,

  1. V tuto chvíli 1 Bitcoin rovná $ 1070. Můžete zkontrolovat kurz v horní části této stránky.
  2. Zde je seznam toho, kdo přijímá Bitcoin
  3. Ano

Komentář:

Co se týče daní, budete muset poradit účetního, protože se liší od země k zemi. Co se týče nákladů - záleží na tom, kde si koupíte Bitcoin. Různé burzy mají různé poplatky a sazby.

Mám tolik věcí se děje, že je těžké držet hlavu z vyčlenění pořádku citujete, co Bitcoin sazba je od dnešního dne. Co nákladově celkem Bitcoin ven ze dveří veškeré poplatky a veškeré peněžní prostředky, které by se na něj vztahují. A co daní?

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Geta Peněženka

Post Litecoin

Já jsem nedostal plnou platbu z rozbočovače kohoutku

Post Litecoin

Tržní data

Post Litecoin

Obchodování s penězi pro někoho jiného

Post Litecoin

Rychlost těžby Bitcoin (cpu)

Post Litecoin

Přeneste prostředky z mého bankovního účtu do peněženky

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Bitcoin politika stažení

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran

Post Litecoin

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?