Proč je Qoinpro Bal Page z OCT 2017, MISSING mince? | Czech.Lamareschale.org

Proč je Qoinpro Bal Page z OCT 2017, MISSING mince?

Proč je Qoinpro Bal Page z OCT 2017, MISSING mince?

Otázka:

Přihlášen do ACCT na Qoinpro.com a mince se zdají být chybějící a Aktualizováno Datum ukazuje října 2017 Nevíte někdo proč?
Již tweeted se ještě @qoinpro žádnou odpověď.

Odpovědět:

Hi there,
Upřímně řečeno, jsem v vážkách. To, co řeknu, je, že pokud se dostanete vaše mince zpět, měli byste se držet v osobním peněžence v budoucnosti. Webwallets jsou notoricky špatné pro kradení mincí, a to se zdá sketchier než většina... Hodně štěstí.

Bez komentářeProč byla adresa odstraněnaOtázka:

Proč byla moje adresa smazán?

Odpovědět:

Hi Evgeny,
Mohl byste mi prosím poskytnout informace bit více Co tím myslíš adresu byl odstraněn? Co je to souvisí? Můžete nám poslat další informace prostřednictvím kontaktních Formas dobře a budeme mít pohled na problematiku.

Bez komentáře


Proč platit Coinbase ceny za BTC?Otázka:

Otázka pro Eliot:

1. S ohledem na výrazně nižší náklady na pořízení BTC na GDAX (0,25% nebo nižší) oproti bankovním převodem na Coinbase (1,49%) se v podstatě bez dalšího úsilí, než přihlášení se Coinbase pověření na místě GDAX a provádění jednoduchých převodů, proč by to být preferovaný způsob i pro začátečníky? Zakoupené mince mohly být dokonce okamžitě převeden zpět do Coinbase pokud si někdo zvolí.

2. Existuje nějaký další bezpečnostní k držení BTC na Coinbase? Pokud nárok na biologickou bezpečnost v lednu, by BCH ještě připadnout mé hospodářství Coinbase pokud jsem se přestěhoval, aby GDAX trvale využívat k lepšímu stanovení cen? Dík!

Odpovědět:

Hi Robert,
 

  1. No, s použitím výměny GDAX je zastrašující pro začátečníky. Existují cenové grafy, typy zakázek, objednávka knihy - mnohem více informací na obrazovce zpracovat. Pro začátečníky, kteří nikdy nepoužili obchodní platformu předtím, a je pravděpodobné, nejisté a možná dokonce nervózní o koupi své první bitcoins, je to prostě mnohem jednodušší pro ně použít jednoduché Coinbase rozhraní. Jak říkáte, že je to dražší, že způsob, ale myslím, že jednoduchost má svou cenu. Nic v Bitcoin je opravdu jednoduché, takže to trvá hodně práce, aby se věci snadné a tak spolehlivý, jak je to možné, myslím Coinbase odvedli dobrou práci tam.
  2. Ne, nedoporučujeme, aby lidé stále držet mince na burzách v případě, že tomu může vyhnout. Pokud váš Bitcoin byly přítomny ve vašem účtu Coinbase kolem 1. Srpna, kdy došlo k Bcash vidlice, pak budou připsány na vás na začátku roku 2018 (není-li Coinbase změnit své plány vytyčených). Takže žádný problém přesouvání finančních prostředků na GDAX pro aktivní obchodování nebo využít lepší ceny. Pokud nemáte v plánu pravidelně obchodovat, pak bych řekl, že to bude mnohem bezpečnější přesunout mince hardwaru peněženky.

Bez komentáře


Proč bych chtěl použít BitcoinCore?Otázka:

Proč bych měl používat BitcoinCore, když viděl, jak to trvá věčnost pro synchronizaci, a zdá se být velmi jednoduchý interface? Je tam nějaké reálné hodnoty na to, že nevím o vzhledem k tomu, že se zdá být oficiální aplikace používá bitcointalk forum

Odpovědět:

Ahoj Roberte, velká otázka. Pokud jste jen chtějí použít Bitcoin tak rychle, jak je to možné není žádný důvod ke stažení Bitcoin jádro. Nicméně, chcete-li podporu sítě Bitcoin sám, pokud se dostanete Bitcoin jádro jste v podstatě s aktivací jiného uzlu v systému. To znamená, že nyní aktivně pomáhá k ověření transakce, kdykoli jste online. Zde je kompletní vysvětlení o Bitcoin uzlů.
Nicméně, pokud jste právě začíná ven - není třeba ke stažení BitcoinCore. Používání Greenaddress, Blockchain.info, Coinbase nebo na kteroukoli další doporučené walletsis úplně v pohodě.

Bez komentáře


Vrátí společnost Bitcoin Cash BTC?Otázka:

Naposledy aktualizováno 12. Listopadu 2017 v 09:41 hod

Bude Bitcoin Cash nahradit BTC?

Odpovědět:

Hi Arthur,
Mince lze získat jen tak daleko na humbuk a manipulaci s trhem; v konečném důsledku to vyžaduje Cypherpunkeři psaní kódu, aby zůstala konkurenceschopná ani relevantní.

Komentář:

BTC cena klesá, je to proto, že BCH? Myslíte si, radí kupovat pro biologickou bezpečnost a prodávat BTC?


Drát k nákupu bitcoinOtázka:

Pokud můj bratr se chce zapojit peníze ze svého bankovního účtu koupit Bitcoin pro mě, jaké informace se mu třeba dát do banky?

Odpovědět:

Hej Halit,
Všimněte si, že některé výměny vyžadovat zvláštní zprávu v poli příkazu. Informujte svého bratra, aby zajistily, že obsahuje všechny nezbytné informace požadované burzou, když dělá to bankovním převodem.

Bez komentáře

Související zprávy


Post Litecoin

Peněžní otázky

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Crypto online zabezpečení peněženky

Post Litecoin

MLM BitCoin společnosti

Post Litecoin

Adresy

Post Litecoin

Jak používat starý soubor wallet.dat

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Banky vyvíjejí vlastní e-měnu, která by mohla zničit současnou břidlici kryptocurrencí