Jaký je humbuk? | Czech.Lamareschale.org

Jaký je humbuk?

Jaký je humbuk?

Otázka:

Pokud máte malé zlomky Bitcoin, jak si můžete koupit zboží? Pokud jste nebyli to štěstí, aby se dozvěděli o Bitcoin 08, nebo když zlato horečka hit, jak to může být lepší pro společnost? Jak to, že ty malé zlomky Bitcoin práce pro vás? Jsou lidé ochotni kupovat vaše malé frakce bitcoins? Mám několik aplikací, které mi zaplatí / dej mi malé frakce, jedna vyplatila už, ale je smysl pracovat na 1 celý Bitcoin? Právě jsem se dozvěděl o bitcoins asi tři dny. Pak jsem dostal horečku. Jak pracujete s rotátory? Předem děkuji za váš čas číst přes mé otázky a odpovědi.

load...

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 15. Října 2017 v 10:01

Hi Angela, máme pagesummarizing podniků, které přijímají Bitcoin jako platební prostředek. Záleží na produkt, který chcete koupit, budete moci strávit jen malé množství mincí stejně. Můžete také prodávat své mince na burzách, jsou tyto transakce přijímat i pro malé množství Satoshis. Regaring k Bitcoin rotátory, navrhuji, abyste si přečetli tento articleabout vydělávání peněz s kohouty, to může být užitečné pro vás.  

load...

Bez komentářeKdy rozdělit BTC od BTG v mé peněžence?Otázka:

Dobrý den, jsem se podílel na Bcash rozkolu ve svém ELECTRUM peněženku s instrukcemi přidaných 99bitcoins a fungovalo to skvěle. Teď chápu, že Bgold rozkol nastal, ale mince nebyly distribuovány. I za normálních okolností by to nevadilo čekat, ale je tu další vidlice blíží (S2X) a vypadá to, že by se věci komplikovat, protože bych chtěla rozdělit odtamtud a taky je tu celá ta věc s přehrávání ochranu. Takže, je možné rozdělit Bgold z BTC v mé peněžence ELECTRUM stejný jako dřív? Musím počkat, až jsou distribuovány mince? Jak se dozvím, že to je? A co když se to nestane, dokud po dalším rozcestí? Mám docela základní znalosti o přehrání ochrany, ale zdá se mi, že to nebude mít žádný způsob, jak bezpečně obnovit všechny možné volně distribuované Bgold a S2X.

load...

Odpovědět:

Hej Eles,
 

BLOG


Do jejich hlavní síť je vzhůru, nebude možné rozdělit Bgold z Bitcoin. Současná situace je opravdu velmi matoucí, takže navrhuji sedět pevně, dokud se věci vyřešit. Je to prostě nestojí za to riskovat své skutečné bitcoins by honí těchto nezodpovědných vidle, podle mého názoru.

Bez komentáře


Kdy skončí těžba dřeva?Otázka:

Naposledy aktualizováno 25. Srpna 2016 v 11:55 hod

Co se stane, když jsou těženy Bitcoin? Jak bude Bitcoin pokračovat?

Odpovědět:

Těžba Bitcoin se nikdy nezastaví jako proces, jak je požadováno, aby i nadále funkci Bitcoin. Nicméně všechny 21 milionů Bitcoins bude vytěženo kolem roku 2140. 
zdroj

Bez komentáře


Kde jsou moje bitky?Otázka:

Zde jsem si koupil bitcions a o hodinu později nebylo nic ještě připsána na můj Bitcoin peněženky. WTF
je tohle místo podvod?

Odpovědět:

Hej James rád tě poznávám.
Těšíme se na jednání od vás. 

Komentář:

Stephen, prosím otevřít novou otázku k tomuto tématu

Hi There,
jsem převedeny finanční prostředky z mé peněženky HW1 mého bitstamp účtu a zdá se, že prostředky, které jsou nezvěstné. Je objevil v peněžence, jak byl přenesen, ale nevidím nic na bitstamp konci. Kontaktoval jsem bitstamp a oni nejsou užitečné. Je tam tak jako tak, jak sledovat své bitstamp fondů.

Zde je ID transakce
d986800c74b033552463dd36cb9a67d80bb23890ff5e4bcd4a938d4d326e1d6f


Kde najdu těžkou úroveň nějaké minceOtázka:

Existuje mnoho webových stránek.
Dominic

Odpovědět:

Ahoj Dominiku,
mějte na paměti, že můžete jen smysluplně porovnat obtížnost mincí, které používají stejný algoritmus (zobrazený pod logem každé mince).

Bez komentáře


Kde mohu získat svůj widget Najděte nejlepší výměnuOtázka:

Dobrý den, já tvořím WordPress a chtěli umístit widget máte, mohl byste mi říct, odkud to mohu dostat ??

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 15. Října 2017 v 10:03 hodin

Hej Bože, díky za psaní.
To Widget byla vytvořena pro mě konkrétně vývojář a není k dispozici ke stažení. Můžete si najmout vývojáře snad udělat totéž pro tebe. Informace jsou převzaty z tohoto projektu GitHub.

Komentář:

Jo, já vím, že jsme na tom.

Zeptat na cokoliv jedná wiered, doesnot dát předložit status a postavy jsou tanec a někdy dostat 404 chybovou stránku, prosím, opravit

Díky Ofir !! cenit si

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Těžba Ethereum

Post Litecoin

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Post Litecoin

Hodnocení snadnosti sólové těžby mince

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Jak se kohoutek Rotator místo s wordpress?

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšení Ocenění

Post Litecoin

IPhone 4

Post Litecoin

Zdarma Bitcoins?

Post Litecoin

S obtížemi měnit mou bitcoin adresu

Post Litecoin

MLM BitCoin společnosti