Co je Bitcoin a proč se jedná o banky a orgány činné v trestním řízení? | Czech.Lamareschale.org

Co je Bitcoin a proč se jedná o banky a orgány činné v trestním řízení?

Co je Bitcoin a proč se jedná o banky a orgány činné v trestním řízení?

Otázka:

Můžete mi prosím vysvětlit mi, aby jasným a jednoduchým angličtině, co Bitcoin je i důvod, proč banky a donucovací orgány by si dělat starosti s tím? Dík.

Odpovědět:

Výborná otázka Jake,
myslím, že je mnoho důvodů, které mohou být znepokojeni, ale zde je několik Neumím si představit:

load...
  1. Bitcoin je někdy používán pro nezákonné účely (stejně jako jakékoliv jiné formy hotovosti) a namísto řešení skutečného problému (dodavatelé) se snaží řešit způsob platby. To je v podstatě stejný, jak říká „lidé používají dolarové bankovky koupit drogy, takže pojďme zákaz dolarové bankovky.“
  2. Bitcoin je v podstatě nevymahatelná, což znamená, nikdo ovládá ji - a to děsí mnoho orgánů. Podle mého názoru je děsí ne nutně ze správných důvodů. Jak já to vidím, že jsou především obavy ze ztráty jejich moc a autoritu. Tady je opravdu skvělý talkby Andreas Antonopoulos vysvětlující tuto záležitost trochu víc do hloubky. 
  3. load...

Samozřejmě, pokud se jich zeptáte, že nejspíš říkají, že je měna používaná násilníků, drogových dealerů a zločinců. To je v podstatě tvrzení, že jde proti jakémukoli novému rušivé technologie (to je to, co bylo řečeno o internetu ve svých počátcích).

Komentář:

Myslím, že banky budou dělat starosti, protože:
2. Fiat měna je výměna do Bitcoin což způsobuje, že přijít o peníze na poplatcích

Vynucování práva by si dělat starosti kvůli:
2. Nevymahatelné měně - těžké kontrolovat / zabránit lidem používat

Doufám, že to pomohlo trochu

Dobrý den Ofir,

Jaké jsou nejdůležitější obavy, že by způsobovaly Bitcoin pro banky? Kromě toho, že velmi obtížné regulovat a kontrolovat? Jakékoli 4 až 6 odůvodnění v prostém jednoduché angličtině by bylo skvělé.

load...

Snažím se dát dohromady do prezentace PowerPoint snímku, který udržel věci prostě a jednoduše srozumitelné každý den anglicky.

V tuto chvíli jsem si body zcela vysvětlit, proč se jedná o banky i donucovací orgány, ale nejsem si jistý, jestli existuje dostatek hlavní důležité body, které bych měl dělat na 2 samostatných snímků místo:

EG 1. Snímku, s uvedením hlavních bodů, proč jsou banky týká, a poté na další snímek s uvedením bodů, proč donucovací orgány mají obavy.

V tuto chvíli mám ho na 1 snímku, jako je tento, se 3 hlavními body, a vždy se snažím držet 6 odrážky maximum:

Proč jsou banky a orgány činné v trestním to týká?

-Bitcoin je těžké nebo nemožné regulovat
-Bitcoin může narušit hodnotu se skutečnými penězi

Jakékoli další rada je ceněn. Nebyl jsem si jistý, jestli tam bude dostatek platné hlavní body směřovat k jedné z kategorií (banky, vymáhání práva); více než 6 bodů na obou kategorií, pokud tam není, že bych to všechno udržet na jednom snímku.

Viděl jsem několik článků, když jsem googled, proč se jedná o banky o Bitcoin? Ale nebyly organizovány a jasné pomocí odrážky vyzdvihnout jednoznačně líbí, jak jste si to jasně vysvětlil mi v jednoduché angličtině.

Jako je tento, například: „Proč jsou bankéři strach z Bitcoin má dopad Easy to povede k vlnky celém finančním sektoru, to bude vytvářet nové vítěze a poražené, a to bude pravděpodobně decentralizovat bankovní služby a vytvářet mikro trhy do určité míry? neviděli, protože pokroků v barterové ekonomiky a kombinované tržního hospodářství. Ve skutečnosti, to je to, co Internet Value je o-smazání rozdílu mezi vyměňování, peněz a cenných papírů služby v jakémkoli trhu. Jakmile je každý potenciální dobrá má finančně obchodovatelné a skladný ekvivalent „což je Bitcoin,“ pokud budete, obchod bude explodovat v nesčetných směrů nemožné předpovědět současných algoritmů. Prostředníci budou přicházet a odcházet, a koncové body výměnných uzlů bude stále důležitější. Pro mnoho bankéřů to je děsivá myšlenka. Pro všechny ostatní je pravděpodobné, docela osvobozující.“ odtud: http://fortune.com/2014/11/20/why-banks-fear-bitcoin/

Jak můžete vidět, že vysvětlení bylo velmi rozvláčný a ne každý den jednoduché angličtině. Ale z toho, co vím od ní je to, že by narušilo hodnotu o skutečné peníze v reálném světě.

Dalším z nich je zde o něco lepší: http://www.coindesk.com/real-reason-banks-dont-like-bitcoin/

Děkuji Opravdu oceňuji vaši pomoc.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

S obtížemi měnit mou bitcoin adresu

Post Litecoin

Zdarma Bitcoins?

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Stačí poslat bitcoins jeho říká čekající

Post Litecoin

Bitcoin Core čte nahrazený soubor wallet.dat jako 0.0000000 BTC

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Investice $ 100K USD do bitku. Osvědčené postupy?

Post Litecoin

Bitová těžba 1

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Nastavení kohoutku přes Guidance Video