Jaký captcha bych měl použít pro baterii? | Czech.Lamareschale.org

Jaký captcha bych měl použít pro baterii?

Jaký captcha bych měl použít pro baterii?

Otázka:

Dostal jsem udělal sledování vaší youtube video o tom, jak vytvořit kohoutek. Jediná nevýhoda najdu do kohoutků je roboty. I to, a zřejmě tam jsou některé služby, které mohou obcházet některé captchas. Ze všech možností faucetbox nabídek, co captcha je nejlépe chránit před roboty? Díky předem!

load...

Odpovědět:

Hej,
CAPTCHA sám o sobě nebude stačit, aby se zabránilo roboty, ale je to dobrý začátek. Jakmile se dostanete větší, budete potřebovat lepší ochranu, jako je IP zákazu a omezení nárok. Můžete najít všechny z nich ve svém WordPress plugin.

Bez komentářeCo Crypocurrency ve vaší opion je nejlepší koupit pod 1,00

load...Otázka:

Hledá nejlepší a přichází kryptoměna pod 1,00 jsou v současné době investuje do jakékoliv a můžete si vytvořit svůj návrh pro své věrné následovníky
Scott

Odpovědět:

Hi Scott,
to je těžká otázka. Nemám opravdu sledovat drobné Cryptos. Máte-li dát pistoli k hlavě, řekl bych Cardano. Podíval jsem se na svých internetových stránkách krátce dnes a zdálo se docela v pohodě (nedostal do libovolné hloubky na to). Pokud je to v top 10, oni jsou pravděpodobně něco dělat správně (i když je to jen marketing).

Bez komentáře


Jaký dopad má 1. Srpna na ostatní krypto měny?

load...Otázka:

Jaký vliv dělá Bitcoin možný rozkol v 1. Srpna muset zbytek šifrovacích měn? Bude existovat dramatický pokles jejich cen nebo zvýšením? Kromě toho budou změny Bitcoin mít vliv na způsobu, jakým budeme obchodovat s ostatními šifrovacích měn?

Odpovědět:

Hi George, jsme nedávno složil articleabout nadcházející události kolem 1. Srpna a možného vidlice. Ceny altcoins často pohybují spolu s cenami Bitcoin, takže pokud jste se setkali s volatilitu na trhu Bitcoin to bude pravděpodobně mít podobný pohyb na altcoins stejně. K dispozici nebude mít žádný vliv na způsob, který obchoduje s jinými cryptocurrencies, protože jsou založeny na různých blockchains. 

Bez komentáře


Jaký e-mailový servis je nejlepší pro peněženku, výměny atd.?Otázka:

Jaký e-mailové služby je nejlepší pro peněženku, výměn apod? Google nebo jiné služby? Může to moje hlavní e-mailové adresy, které používám pro většinu e-mailu, nebo je lepší vytvořit adresu speciálně pro obchodování s krypto?

Odpovědět:

Hi Scott,
mám rád Protonmail.ch a Tutanota.com mnohem víc než Google, protože tyto společnosti mají větší respekt k soukromí uživatelů.

Bez komentáře


Co se stane s BTC v případě, že peněženka zmizí?Otázka:

Naposledy aktualizováno 8. Prosince 2017 v 06:59 hod

Jsou bitcoins ztratili nadobro?

Odpovědět:

OK teď chápu :) 
 

Komentář:

Můžete prosím upřesnit, co máte na mysli, když říkáte „zruinuje“? Nerozumím otázce.

Dobrý den Hai,

Přístroj Ledger bude i nadále fungovat jako normální, i kdyby Ledger spol. Jde poprsí. Peněženka software a aplikace Ledger jsou open source (https://github.com/LedgerHQ) a je tu spousta uživatelů. Jsem si jistý, že uživatelé budou udržovat software v případě, že společnost zastavila.

Nejsem si zcela jist, jak se kniha zabývá aktualizací firmwaru, ale myslím, že i tyto aktualizace zařízení by mohlo být řízeno komunitou, tak či onak.

Stručně řečeno, to by nemělo být velkým problémem pro obnovu mincí vůbec. V nejhorším případě by se dalo jen importovat mince držené zařízení Ledger do jiné peněženky.

Takže wat stane, pokud kniha vyjde z podnikání, jak mohu používat své hlavní knihy semen obnovit své mince?


Co se stane, když se vyvine poslední bitva?Otázka:

Dobře, protože horníci dostali odměnu (Bitcoin) pro hornictví a pomoci podpořit kladkostroje, co se stane, když je poslední Bitcoin těžila? Co stimul je tam dolu Bitcoin a tím podpořit kladkostroje? Vyhrál \ 't Bitcoin havárii v tomto bodě?

Odpovědět:

Hej Arthur, velká otázka. Ve skutečnosti jsme se ptají, že hodně. Zde je articleI napsal na postu Huffington týkající se tohoto tématu - doufám, že to pomáhá!  

Bez komentáře


Co se stane, když je dosaženo maximálního počtu mincí?Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 09:19 hod

Co bude mít Bitcoin děje, když dosáhl maximálního počtu 21 milionů a horníci nebudou dostat více mincí? Kdo poběží uzly a jak bude zaplaceno? Bude existovat posun v tom, jak Bitcoin funguje? S Čínou se předpokládá, že představují více než 70% z kontroly v určitém okamžiku v blízké budoucnosti, budou oni zavřou uzlů dolů na konci?

Odpovědět:

Hej Thomas, výborná otázka!
 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Koupit bitcoin na mince z Indie

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

Výplata je pro faucethub.io

Post Litecoin

Co se týče získání Bitcoinů

Post Litecoin

Stačí poslat bitcoins jeho říká čekající

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Mohu svůj domácí počítač používat pro práci bez problémů s mým OS nebo jinými programy

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Použití osiva pro import starého soukromého klíče do nové hardwalle

Post Litecoin

Jak se kohoutek Rotator místo s wordpress?