Peněženka s opakující se platbou | Czech.Lamareschale.org

Peněženka s opakující se platbou

Peněženka s opakující se platbou

Otázka:

Víte-li peněženka existuje, že plechovka auto poslat pevnou částku USD na Bitcoin adresu automaticky každý den? např Odeslat USD 5,00 na 8 hodin každý den, aby konkrétní Bitcoin address.I používám Coinbase, jak toho dosáhnout, ale horník poplatek je příliš vysoká na to být opravdu použitelné pro malé částky a nemohu změnit poplatek. Nepotřebuji rychlý potvrzení transakce, takže minimální poplatek by bylo ideální.
dík

load...

Odpovědět:

Hej Francois,
 

Bez komentářePeněženkyOtázka:

Dobrý den, pane Offir.
A tak dobré, jako recenze z Coinmama byl přezkum ostatními o to skličující.

Odpovědět:

Hi Oluseun, 
existuje několik různých typů walletson trh a papírové peněženky jsou považovány za velmi bezpečné řešení, pokud jej nastavit bezpečně. Navrhuji číst tyto články, protože mohou být prospěšné pro vás.

load...

Bez komentáře


Peněženky a výměnyOtázka:

Ahoj,

Jsem nový uživatel. Při pohledu po zakoupení ETH a nyní Iv'e mám trochu problém.
Mohu držet peníze na směnný místě (a ne uvnitř „peněženky)?

V podstatě si myslím začít s výměnou malého množství a uvidíme, jak to půjde. V budoucnu nemám v plánu mít peněženku účtu, ale jen na začátku

Mnohokrát děkuji
Oren.T

Odpovědět:

Hi Oren,
si můžete koupit ethereum bez použití peněženku, prostě tím, že koupí přímo na exchangeand ukládání ji tam. Upozorňujeme však, že není bezpečné držet své mince na výměnu za delší časové období. Můžeš

load...


Peněžní přehledOtázka:

Dobrý den, díky za názory všech dosavadních peněženky. V poslední době některé z Bitcoin peněženek oznámila, že musí zastavit službu debetních karet pro uživatele, kteří žijí mimo území Evropy. Chystáš se dělat žádnou novou recenzi userd mimo Evropu? Zdá se, že všechny společnosti připravují jinou alternativu, ale tam není žádný čerstvé informace o něm. Thnak předem.

Odpovědět:

Hi Irina,
díky za zmínku tyto důležité informace. Zdá se, že tyto Bitcoin debetních karet nadále pracovat ve většině zemí mimo zónu SEPA: BTCC, Bitwala, Xapo a Shakepay. Tento článek by měl být určitě o tuto důležitou informaci. Já jsem uvědomil vlastníka stránek tohoto problému a budeme dále zkoumat problém.

Bez komentáře


PeněženkyOtázka:

Kupuji několik cryptocurrencies na týdenní bázi s úmyslem jednoduše přidrží - možná po mnoho let. Nemám v úmyslu využívat je pro nákupy, aby je odesílání kdekoli, nebo obchodování, a tak musím bezpečné parkovací místo pro ně, který zajišťuje bezpečnost a soukromí. Měny jsem zájem v tomto okamžiku jsou Bitcoin, ethereum, litecoin, Dash, Ripple a Golem.
Doufám, že vám mohou pomoci

Al

Odpovědět:

Hi Al, 
máme articleabout nejlepší Bitcoin peněženky na trhu, několik z těchto peněženek, jako Ledgerand Trezoralso podporuje výše uvedené altcoins stejně. Můžete se podívat na naše recenze o nich taky.

Bez komentáře


Chcete koupit Cryptos NEM & XRP z Kuvajtu pomocí karty DEBITOtázka:

Vážení odborníci,
já jsem úplně nový včela na šifrovací světě. Nedávno jsem se začal zajímat v této šifrovací currecncies po přečtení několika článků. Poté, co přes web hodně, jsem se rozhodl začít s NEM, XRP jako začátek a udržovat ji v peněžence po dlouhou dobu... Ale im zmatená, na kterém výměna \ Wallet vybrat, který podporuje tyto měny a země. Tyto r mé dotazy níže

  1. Naznačují peněženku mám vybrat, který podporuje tyto měny
  2. Navrhnout výměnu, která obchoduje na těchto měn a umožňují koupit prostřednictvím služby debetních karet z Kuvajtu

Pozdravy

Odpovědět:

Hi Nabeel,
 

  1. Navrhuji dostat jakýkoliv typ peněženky, který je uveden na oficiálních stránkách pro tyto Cryptos. Pokud máte v úmyslu koupit značné množství, pak je to nejlepší, aby si software peněženku, který běží na počítači. On-line peněženky jsou nízké zabezpečení a mobilní peněženky nejsou o moc lepší, nicméně jejich pohodlí, mohou být vhodné pro malé množství hodnoty. Můžete se také podívat na multiměnová peněženky jako Jaxx a Exodus, aby zjistili, zda podporují obě tyto mince.
  2. Ano, navrhuji použít buď CoinMama výměnu nebo BitFils makléř. Obě služby přijímat platební karty v Kuvajtu. Nicméně, oni prodávají pouze Bitcoin... Takže koupit Bitcoin pak můžete poslat na jakékoliv výměně kryptoměna který podporuje XRP & NEM, aby docházelo ke vzájemné výměně BTC pro ty. Doporučuji tuto metodu, jak si nejsem vědom žádných altcoin výměny vhodných pro svou lokalitu a způsob platby. Některé dobré kryptovací konverzní služby jsou shapeshift a Changelly a některé dobré kryptovací výměny jsou Poloniex a Bittrex. Všechny z těchto míst by měla vyžadovat pouze e-mailovou adresu v nejvíce, aby bylo možné obchodovat.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Jen jedna cesta?

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Jak nastavit kryptografické dary pro mou neziskové organizace?

Post Litecoin

Hodnocení snadnosti sólové těžby mince

Post Litecoin

Zvedněte vidle

Post Litecoin

Já jsem nedostal plnou platbu z rozbočovače kohoutku

Post Litecoin

Měl bych koupit ETH (90 $)

Post Litecoin

Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC

Post Litecoin

Hodnota v dolaru a hodnota v jenu

Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

Těžba Monero?