Peněžní otázky | Czech.Lamareschale.org

Peněžní otázky

Peněžní otázky

Otázka:

Co dělá Cryptos TREZOR podporu? Mají peněženky pro mnoho Cryptos jako jsou knihy?

Odpovědět:

Hi Jordan,

TREZOR podporuje poměrně hodně, i když ne tolik jako Ledger. TREZOR peněženka má nabídku mince volič, který umožňuje přepínat mezi podporovanými mincí. To \ ‚s trochu podobný tomu, jak Ledger dělá věci, myslím, i když se vám to \‘ t načíst samostatnou peněženku rozhraní pro různé Cryptos.

load...

Zde \ 's úplný seznam mincí, které podporují (i přes to, co se rozumí) od 6. Prosince 2017:
TREZOR Wallet

Litecoin
TREZOR Wallet

DASH
TREZOR Wallet

Zcash
TREZOR Wallet

Bitcoin Cash / Bcash
TREZOR Wallet

Ethereum
MyEtherWallet

Ethereum Classic
MyEtherWallet

ERC-20 tokeny
MyEtherWallet

Namecoin
Žádné

load...

Dogecoin
Žádné

Bitcoin testnet
Custom TREZOR Wallet

Bez komentářeDoporučení peněženkyOtázka:

Je tam peněženka lze doporučit, který vám umožní vytvářet a financovat více adres od debetní karty a také přiřadí mnemotechnická semeno fráze každou adresu?

Odpovědět:

Ahoj Davide,
nicméně mnoho peněženka programy vám umožní generovat více peněženky v nich. Vím Electrum dělá to, a můžete mít nové osivo výraz pro více peněženky a odkládacího prostoru mezi nimi. To by bylo doporučenou praxí, pokud si přejete, aby se různé „účty“.

load...

Bez komentáře


Výměna peněľenkyOtázka:

Co lze udělat, aby nahradit poškozený nebo ztracený hardwarový peněženku?

Odpovědět:

Hi Harvey,
můžete obnovit hardwaru peněženku souslovím semen dal při prvním spuštění. Obě Ledgerand Trezorhas dočasné řešení v tomto případě.

Bez komentáře


Zabezpečení peněženkyOtázka:

Když jdete do všeho, co se dostat papírové peněženku v režimu offline atd chvíle, kdy se používají k výměně pro skenování papíru peněženku koupit nebo prodat to dělá ne, pak se stanou coprimised

Odpovědět:

Hi Marc,
to je dobrá otázka. Vytvořili jsme článek, jak používat papírové peněženky bezpečně, doporučuji přečíst tento jeden. Můžete importovat pouze v plné výši vaší papírové peněženku, takže jakmile to bude hotové, a jste importovali privátní klíč papír peněženka bude k ničemu. 

Bez komentáře


Aktualizace peněženky ve věkuOtázka:

Stáhnul jsem si s ethereum mlha peněženku av prvním spuštění se začala aktualizovat blokové řetězy. Zpočátku aktualizace byla rychlá, ale tím déle trvá pomalejší aktualizace se stane. Jsem už třetí den, když moje peněženka téměř non-stop se aktualizují a ani jsem dělal to koryto 2 třetiny z cesty, nějaký čas to prostě zastaví na celé minuty.

Je nějaká věc, kterou mohu udělat, aby to jít rychleji?

Odpovědět:

Hi Alex,
když jsme se nesetkali této problematice přímo vidím několik dalších uživatelů si stěžovali na stejný problém na ethereum Stack Exchangeand GitHubforums. Navrhuji, abyste se kontrolovat tyto nitě, zda je pro vás řešení.

Bez komentáře


Peněženka versus výměnaOtázka:

Dobrý den. Díky za video. Stručně řečeno to, co je rozdíl mezi výměnou Bitcoin a vaši peněženku. Vaše Bitcoin také rostou v peněžence, budete potřebovat peněženku? Pokud vím od lidí, pokud používáte Luno složíte peníze ze své banky na svůj účet a pak si koupit Bitcoin, a tam to jde nahoru a dolů v závislosti na markets.Where dělá peněženka přijde

Odpovědět:

Hi Anton, 
To je dobrá otázka, jak si uložit Bitcoin na burze v peněžence stejně. Rozdíl leží v různých typů peněženek. Výměny jsou považovány za horké peněženky, což znamená, že vaše mince jsou on-line, zatímco tam jsou studené možnosti peněženka pro off-line řešení. Ale v obou případech uložit bitcoins, která hodnota se mění čas od času podle poptávky na trhu a zásobování. Můžeš


Peněženka s blokovými transakcemiOtázka:

Dobrý den, jeho nějakou dobu jsem si přečetl vaše stránky, a jen v těchto dnech im hledá něco nemůžu ještě nalézt, chtěl jsem se tě zeptat výměníků s out of blockchain transakcí, pokud vím coinbase má tento druh transakcí mezi jejich vlastní peněženky, Zajímalo by mě, zda je ještě nějaký jiný poskytovatel peněženka dělá to samé?
Znáte nějaký peněženku, že nechal posílat malé množství satoshis skrze ty z blockchain transakce mezi stejnými uživateli peněženky služby?

Odpovědět:

Hej Ana Těší mě :)
Myslím, že tam jsou některé peněženka jako Blockchain.info, která vám umožní posílat méně 10,000 Satoshis, ale s dnešními poplatků bude to být dost drahé.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

DasCoin - DasPay - je to skutečná kryptocurrency

Post Litecoin

Poloniex půjčky

Post Litecoin

Jak mohu koupit AltCoins, pokud bydlím na Havaji?

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!

Post Litecoin

Kolik potřebujete investovat do baterie Bitcoin

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Daň z daru?

Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Jen jedna cesta?