Virwox Poplatky | Czech.Lamareschale.org

Virwox Poplatky

Virwox Poplatky

Otázka:

Naposledy aktualizováno 26. Prosince 2017 v 04:08 hod

Vážená paní a pan,, 
Můžete mi vysvětlit rozdíl pro mě, protože věděl, že hodnota Bitcoins prudce zvýšil v posledních letech a zejména v roce 2017, a podle svého tvrzení byly měsíční fixní náklady jsou 2 Euro. 

load...

Mám pocit, že tam je nedorozumění a že jsem byl znevýhodněn?

 
Steven Zinhagel ()

Odpovědět:

Hi Steven,
rozdíl mezi vaše pořizovací náklady se zdá v souladu s nárůstem cen Bitcoin je. Čím vyšší Bitcoin je cena, tím nižší je Bitcoin částka, kterou dostanete za stejnou částku Eur. Domnívám se, že byste zkontrolovat cenu Bitcoin k těmto datům, aby zajistily, že máte slušnou cenu, po poplatků.

load...

Bez komentáře



Čeká na lekci dvě



Otázka:

Ahoj. Čekání na hodiny dvě. Doufat, že můj e-mail je nastavena na hodnotu obdrží další video. Nic se dnes dostal. Můžete potvrdit, jsem se zapsal na týden lekcí děkuji

Odpovědět:

Ahoj Tony, 
je mi líto, kdo se dozví o svém problému. Mohl byste mi prosím pomocí formuláře stránku kontakt a pošlete nám podrobnosti o to včetně e-mailu jste se zaregistrovali? Budeme se podívat na svůj účet a prozkoumat. Dík!

Komentář:

Dobrý


Peněženka pro DGB



Otázka:

load...

Naposledy aktualizováno 17. Ledna 2018 v 03:10 hod

Dívám se na obskurní společnosti s názvem Digibyte. Potíž je v tom nemůžu najít peněženku, která nabízí DGB natož bezpečné jeden. Přečtěte si, kde JAXX prodává DGB. Nicméně přes vaše a dalších názorů Nechápu, že si nosit. Tak který peněženka byste použili pro nákup DGB prosím?

Odpovědět:

Hi Richard,
 

Bez komentáře


Peněženka pro STRAT, FCT, MAID, SC a XRP



Otázka:

Ahoj,
Mike

Odpovědět:

Dobrý den,
myslím, že si můžete vyzkoušet Coinomi, i když jsem to zkusil sám. Se bude snažit získat nějaké další altcoin recenze tam brzy peněženka.

Komentář:

Na zdraví. Podíval jsem se na to, ale funguje jen na android. Nemohl vidět iOS nebo stolní verze, má někdo měl jinou zkušenost?


Peněženka pro vlny



Otázka:

Naposledy aktualizováno 5. Ledna 2018 v 06:49 hod

Chci si koupit Vlny, podíval jsem se na internetu, a ještě zahlédl peněženku, kde mohu ukládat své vlny pouze jejich vlny lite klient, tak byste mi prosím říct, jestli existuje nějaká bezpečná peněženka pro ukládání své vlny, nebo jen zůstat s jejich vlastní vlny lite klient a to bude bezpečné a dostatečně dobré pro ukládání své vlny.
dík

Odpovědět:

Hi Kai0007,
V tuto chvíli si myslím, že ani jeden z hardwarových peněženky podporuje Waves tokeny dosud, takže nejlepší je pro ukládání mincí v peněžence navrhl vývojáři.

Komentář:

Hi Ruth,

Měla lehký klient vygeneruje privátní klíč pak vám frázi semen (seznam náhodných slov zapsat)? Pokud jste uložili tuto semen frázi, pak jej můžete použít k obnovení své mince. To samé platí i v případě, že Waves peněženka měl wallet.dat nebo podobný soubor, který jste zálohovali.

Byl jsem pomocí vln lite klienta a nyní nemůže najít své mince. Jak mohu získat je.


Informace o peněžence



Otázka:

Jaký je váš doporučuje Bitcoin peněženka? Stáhnul jsem si zbrojnice a mám rád používat. A konečně, co je použití záložního peněženky, protože jsem si jistý, jak jsem k ní přistupovat

Odpovědět:

Hi Jonathan,
jsme vytvořili podrobnou Srovnání Bitcoin peněženky na trhu k dispozici. Najdete ithere. Zálohování walletis užitečné z bezpečnostních důvodů, aby se ujistil, můžete získat přístup k finanční prostředky.

Komentář:

* resetuje

Hi, i se změnou vaše peněženka se opírá své seniority bonusy?


Peněženka nebo Žádná peněženka



Otázka:

Je tam bezpečné místo, kde bych mohl pohnout XRP je tp od výměny jsem je koupil, aniž by peněženku? Nebo je tam v bezpečí peněženky přes Ripple, že nemám platit?

Odpovědět:

Hej Kirk,
https://rippex.net/carteira-ripple.php

Bez komentáře


Peněžní dotaz



Otázka:

Ahoj, mě napadlo, jestli byste mohli doporučit android peněženku kompatibilní s Ledger / TREZOR. Mycelium bylo hrozné hodnocení nedávno v důsledku podvodů atd, jen přemýšlel, co je nejlepší alternativou bylo?
dík

Odpovědět:

Hi James,
Zkontrolovali jsme čtyři různé Android peněženky, možná jste najít ten, který vám vyhovuje v tomto článku.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Přeneste prostředky z mého bankovního účtu do peněženky

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Poptávka týkající se společnosti Coinmama

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Crypto online zabezpečení peněženky

Post Litecoin

Nákup a prodej mincí 2

Post Litecoin

Daň z daru?

Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Denní limit pro přihlášení