Přeneste prostředky z mého bankovního účtu do peněženky | Czech.Lamareschale.org

Přeneste prostředky z mého bankovního účtu do peněženky

Přeneste prostředky z mého bankovního účtu do peněženky

Otázka:

Mohu převést peníze ze svého bankovního účtu na peněženky

Odpovědět:

Hi Claude,
ne přímo, ne. Budete muset převést pravidelný peníze na burze nebo osobou za účelem nákupu Bitcoin z nich. Obdržíte tyto bitcoins přímo k Bitcoin peněžence nebo v případě výměny, ručně stáhnout z výměnného peněženky do svého osobního peněženky. To není doporučeno nechat bitcoins ve výměnném peněžence, protože to znamená, že výměna má plnou kontrolu nad nimi.

load...

Bez komentářePřevedení na bankovní účet bez poskytnutí osobní identifikaceOtázka:

Rád bych převést některé z mých prostředků z mého Blockchain peněženky do svého bankovního účtu a jsem schopen učinit prostřednictvím Blockchain. Chtěl bych to udělat, aniž by museli poskytovat osobní údaje nebo identifikaci. Mohl byste dát doporučení?

load...

Odpovědět:

Hej Jenna, myslím, že to, co se ptáte, je nemožné, protože když budete chtít převést svůj majetek, budete muset státu, kde je chcete mít převeden (tj vaše jméno, číslo banky, atd.). Většina renomovaných výměny bude vyžadovat, abyste předložit nějaký ověření totožnosti, neboť je třeba, aby zůstali v souladu s Anti Money Prádelna pravidel. Jediným výměnu, která nemusí požadovat, aby je BTC-E, ale nejsem si jistý.
 

Bez komentáře


Přeneste do společnosti BinanceOtázka:

Dobrý den, omlouvám se za hloupou otázku.
Přímé Localbitcoins přenosu -> Binance nebo Localbitcoins -> můj místní peněženka -> Binance?

load...

Odpovědět:

Hi Eugene,
jde o bezpečnost, řekl bych, že jsou skoro ekvivalent.

Bez komentáře


Cestovní platformaOtázka:

Bylo by možné na platformě cestovního nastavit systém, v němž se lidé mohou vydělat bitcoins by například psaní recenzí a jak by to fungovat?

Odpovědět:

Hi Joelle,
myslím, že to je možné, ale bude vyžadovat nějaké rozsáhlé kódování a integrace s uvedeným cestování platformě. Navrhuji, abyste se obrátili na developera aktuálních specifikací vašeho projektu získat úplnou odpověď.

Bez komentáře


Bezpečnost a adresa pomoci plzOtázka:

Ahoj, díky za info, jako vždy, im připraven koupit teď, mohl byste mi říct, jestli jsem koupit od coinbase bankovním převodem, mohu dát své TREZOR adresu pro uložení nebo bude pokračovat v coinbase adresu přesunout do TREZOR? ? i když jsem se koupit za peníze mohu udělat rovnou TREZOR adresu, nebo to bude goto mylocalbitcoins etc adresa pak i pohybovat? doufat, že mohu udělat pro záchranu fees.thankyou, vaše vše skvělé a zadarmo! skvěle

Odpovědět:

Ahoj Craig, pokud si koupíte Bitcoins z Coinbase nebo místní Bitcoins dostanete mincí do svého on-line peněženky. Odtud se můžete přesunout mince do bezpečné TREZOR hardwaru peněženky. Zde je podpora pagefrom TREZOR jak získat mince. Můžete také


Trezor a Ledger Nano SOtázka:

Četl jsem několik zákazníků hlášení o TREZOR a starost mi trochu. Oni říkají, že TREZOR nepodporuje EKurzor zatímco Ledger dělá. Je to pravda?

Odpovědět:

Hi Ahmad, 
Trezorhardware peněženka podporuje ethereum prostřednictvím integrace s MyEtherWallet, můžete najít další informace o tomto problému na svých stránkách.

Bez komentáře


Trezor a koinomie 1Otázka:

Hi, im novým použitím TREZOR, dělal podhoubí pro BTC chvíli před vámi jako said.thanks. Mají coinomy příliš, můžete mi říct, jak se pohybovat na alts TREZOR prosím? Heard to v myetherwallet, jak mohu udělat to, prosím? Díky předem, prosím Kep dobrou práci

Odpovědět:

Dobrý den, na blogyou TREZOR mohou najít podrobný návod o tom, jak používat Myetherwallet s TREZOR, prosím, podívejte se na to jako první. Pokud jste přilepená nebo pokud máte nějaké konkrétní otázky, dejte nám prosím vědět a my jsme rádi, aby vám pomohl ven.

Komentář:

Díky hoši, já dostat na kloub brzy. Vždy velkým přínosem. Doporučuje se poměrně málo a hned všechny happy.thanks


Trezor a koinomie 2Otázka:

Dobrý den, můžete mi říct, nejlepším místem k odeslání alts přenést do TREZOR prosím? Od coinomy, protože oni dont umožňují použití. Dík

Odpovědět:

Hej c,
Zvláště opatrní buďte při odesílání Bitcoin Bitcoin a hotovost! Ujistěte se, že pouze poslat Bitcoin Bitcoin na adresy a Bcash na Bcash adresy. Pokud si mix těchto nahoru, budete \ 'll ztratit mince.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Zmatený začátečník 2

Post Litecoin

Obchodování s penězi pro někoho jiného

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Mincovna na Havaji

Post Litecoin

Cena za jednoduchou aplikaci Bitcoin App

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

IPhone 4

Post Litecoin

Jak koupit ZECD

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye

Post Litecoin

Těžba Ethereum