Hodnota v dolaru a hodnota v jenu | Czech.Lamareschale.org

Hodnota v dolaru a hodnota v jenu

Hodnota v dolaru a hodnota v jenu

Otázka:

Právě teď, vaše webové stránky je zobrazeno $ hodnotu a Yen hodnotu jednoho Bitcoin, poté, moje otázka je, proč tak jiná hodnota, když se srovnává běžný směnný kurz mezi $ a ¥? Jinými slovy, musím zaplatit asi 4000 $. Po dobu jednoho Bitcoin. Že jo? Ale kdybych hradí japonského jenu, jen mohu zaplatit asi ¥ 27.864. Za stejné jednom Bitcoin, je to pravda bývalý ??? ¥ 27.864. Že přímá konvenční směnárna by bylo asi 255 $. To mě zmateně.

load...

Díky za čas.
Nejlepší,

Yoshi.

Odpovědět:

Hi Yoshiyuki,
Naše stránky zobrazuje cenu Bitcoin ve čtyřech různých měnách: americký dolar, čínský jüan, eura a britské libry. Na zde zobrazené ceny jsou tržní cena kótovaná na Cryptocompare krmení z různých burzách, které obchodují, že měnového páru. Směnný kurz na konkrétní burze se může lišit od toho, a budete muset vzít v úvahu další faktory, jako je načasování a poplatky stejně. Můžete si přečíst o Bitcoin arbitrážní příležitosti v tomto článku.

load...

Bez komentářeVideo bylo dobréOtázka:

Stále se snažím zabalit hlavu kolem tohoto. Takže kdo drží knihu a kde naše papírové peníze jít? Také ten chlap ve videu, jsou ty jediné.

Odpovědět:

Hi Chuck,
Papír peníze jdou na toho, kdo tě prodal bitcoins, mohlo by to být výměna nebo fyzická osoba, v závislosti na způsobu nákupu. Hlavní knihy je hardwarové peněženka, která držíte... Pokud máte na mysli Bitcoin blockchain, který je někdy charakterizována jako „veřejný knihy.“ V případě druhé, všichni lidé běží plnou peněženku Bitcoin mít kopii knihy.

load...

Bez komentáře


Thebillioncoin.infoOtázka:

Nedávno jsem byla zavedena do této ‚kryptoměna‘, ale já nadále skeptický ohledně jeho životaschopnosti. Máte nějakou představu, jak důvěryhodně to je? Je to opravdu kryptoměna nebo jen Ponzi, jak někteří tvrdí? Chtěli byste poradit investice do něj? Díky předem, když jsem čekají na Vaši odpověď.

Odpovědět:

Dobrý den,
jsem slyšel hodně o něm a od velmi rychlý pohled to není něco, co bych dát své peníze do. Nemohu nic jisté říci, protože jsem nešel příliš hluboko, ale zdá se, že další „hypecoin“, která nemá nic konkrétního za ním. Jen my dva centy, neberte to jako jakýkoli investiční poradenství.

Bez komentáře


Thunderbit.io je znovuzrozenaOtázka:

Microhash.net byl podvod probíhat až do 20. Srpna a jeho vyjmutí překryto thunderbit.io který je kopie. Neinvestují. Je to stejné.
pokud jste přišel o peníze nahlásit to policii / FBI. Nepředpokládejte, že vědí. Pokud chcete, aby Bitcoin komunity, která funguje pro nově příchozí oznámit tento typ podvodu na policii jinak to bude jen pokračovat otrávit BTC komunitu.

Odpovědět:

Hi Anne,
Díky za sdílení informací o těchto stránkách. Pokud jste někdy na pochybách, je místem, je legitimní, nebo podvod, navrhuji použít Bitcoin podvod Testtool nakreslit svůj vlastní závěr.

Komentář:

Thunderbit.io jeho podvod na stejného majitele s microhash.net být cerrefull dont investovat
doporučuji spojit zde http: //future.bitcoinmaker.xyzis důvěryhodně opravdu platit

ThunderBit je pryč.
Dnes je první den

Začala jsem s https: //lunarbit.ltdit's tak dobré, jak to vlastně


Časové rozdíly a 120 nároků za 24 hodinOtázka:

Ahoj!
Už jsem dosáhl včera 120 pojistných událostí. Že je limit v průběhu 24hrs v pořádku? Teď chci začít znovu tvrdí, ale já nevím, časový differnece mezi námi a nemůže opravdu říct, kolik bych měl začít znovu. Jsem z Filipín. Doufám, že tu poznámku nebo jeho část, který nám může pomoci zjistit, zda je bezpečné znovu nárok na další den / po 24 hodinách. Děkuji a Godbless.

Odpovědět:

Hi Kaye,
limit 120 tvrzení platí pro okno 24 hodin, není spojeny s žádnými časovými pásmy.

Bez komentáře


TipyOtázka:

Moje otázka je 1, jaké jsou některé tipy pro začátečníky Bitcoin uživatele a 2. Jak mám vědět, kdy koupit maximalizace zisku V současné době jsem pomocí coinbase koupit prodat a držet mé Bitcoin

Odpovědět:

Hi Sean,
řekl bych, že nejlepší možný Bitcoin tip je dostat hardwarovou peněženku a provést přesný zálohu semen a mějte velmi bezpečné. To vám ušetří ze všech druhů potenciálních ztrát v důsledku krádeže, malware, poruchy zařízení a podobně.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Mohu použít vlastní web hosting dedikovaný server pro miny bitcoins?

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky

Post Litecoin

Nákup a prodej mincí 2

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - je to skutečná kryptocurrency

Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

S obtížemi měnit mou bitcoin adresu

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Bitcoin kohoutek a faucethub

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky