Odesláno CEX.IO BCH na peněženku BTC Coinbase | Czech.Lamareschale.org

Odesláno CEX.IO BCH na peněženku BTC Coinbase

Odesláno CEX.IO BCH na peněženku BTC Coinbase

Otázka:

Nedávno jsem poslal svou biologickou bezpečnost od CEX.IO aplikaci do mého Coinbase app před přepnutím do BTC náhodou. Bylo to o $ 450 v hodnotě BCH like.3. Zavolal jsem Coinbase a oni řekli, že byla ztracena. Já samozřejmě vyšilovat. Četl jsem tolik, jak jsem mohl na toto téma, ale nechápu, soukromé klíče a to a to. Také jsem viděl tam jsou někteří lidé, kteří mají přístup k této pro biologickou bezpečnost, kdybych jim zaplatit. Zaplatím důvěryhodnou osobu, aby mi BCH zpátky. Zaplatím 25% z toho, co mám na někoho, kdo mi může pomoci dostat své BCH zpátky. Prosím, nebuďte hrubí v odpovědích, já už vím, že jsem zpackal...

load...

Odpovědět:

Hej Nicku,
řekl bych, že byste měli otevřít lístek podpory, jakož i žádat o pomoc na Coinbase v sociálních sítích, jako je jejich Twitter a subreddit. Čím lépe porozumět problému je výstižnější budete mít možnost být ve své žádosti o podporu, které se jim také pomáhají řešit problém. Hodně štěstí!

Bez komentáře


load...

Poslal mi peníze na elektřinuOtázka:

Tak jsem poslal svůj Bitcoin hotovost elektrum pak jej obnovit, jsem se snažil stahovat elektronů v hotovosti a já obnovit jej v hodinkách pouze peněženky. Nyní chci strávit ty mince, ale nemůže. Snažil jsem se zametání soukromý klíč do jiných peněženek, ale tam je problém s kompatibilitou, a pak jsem se snažil na coinami. To ukazuje, že je do pole adresy / soukromý klíč však blockchair mi říká, že je stále prostředky v peněžence a elektron cash hodinky peněženka také ukazuje fondy žádné finanční prostředky. Je možné získat hlavní soukromý klíč pro vytvoření nového elektronového peněžní peněženku, prosím pomozte

load...

Odpovědět:

Bez komentáře


Vážné problémy s nákupem Bitcoins EthereumOtázka:

Ofir, mám vážný problém. Podepsal jsem se k účtu Coinbase. Byl jsem schopen přenést asi $ 10,000 do ní v průběhu měsíce bc jejich omezení. Oni odmítají ověřit svůj průkaz. I s DL a bankovních převodů apod Mají ZERO zákaznickou podporu. Extrémně frustrující.

Chci si koupit o $ 30,000 víc a prostě nemůže najít bezpečný způsob, jak učinit. Udělal jsem si účet u Blíženců. Už je to týden, a já jsem stále čekají na ověření ID. Vyhledávání Google ukazuje, že to může trvat týdny na Gemini. Jsem speachless o tom. Další výměna mě ověřena, ale podporují pouze malý počet bank. Capitol One není jedním z nich.

Jsem na rozpacích. I dont mít tech Savy používat studenou skladovací peněženku s jistotou pro tuto částku. Chci jen spolehlivým výměna koupit a pak držet bitcoins & ethereum.

Můžete mi nabídnout nějakou radu? Vážně se ztrátou zde.

Děkuji předem Ofir

S pozdravem,

Rob M.

Odpovědět:

Ahoj Rob,
ale prosím vás, mějte Bitcoins na burze.

Bez komentáře


Nastavení pro získání vyšší sazby hašení pro saphire 680 nitroOtázka:

Jak změním hash sazbu na safír 680 nitro GPU?

Odpovědět:

Hi Ryan,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1735691.0

Bez komentáře


SHA-256 nebo Scrypt je lepší na miny bitcoins?Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 10:10 hod

SHA-256 nebo Scrypt je lepší těžit bitcoins?

Odpovědět:

Ahoj Tome, SHA-256 je algoritmus použitý k důlních Bitcoins. Scrpyt je algoritmus použitý k důlních altcoins. Nemůžete důlních Bitcoins s Scrypt. Takže pokud hledáte do Bitcoin jste miningthat to jediný způsob, jak jít.

Komentář:

Velice vám děkuji za vysvětlení Ofir.


Šokující špatné recenze na knihách nano a sledovač aplikací v obchodě aplikace GoogleOtázka:

Byl šokován číst 100 nedávné december2017 hodnocení na Google Play úložiště plné negativty vztahující se k novým kniha nano a TREZOR peněženky byl znechucený, aby si být upřímný po přečtení nic jiného než pozitivní recenze zde, ale slouží ke čtení 100, negativních názorů pro oba peněženky nevím, co si mám myslet 200 lidí znechucen všichni se stejnými stížnostmi, přečtěte si v Austrálii v obchodě Google Play pro nové hlavní knihy nano a TREZOR aplikací

Odpovědět:

Ahoj Joshi,
navrhuji, abyste si tyto recenze a zjistit, zda se jedná o tento případ. Mohu vás ujistit, že obě tyto hardwarové peněženky jsou velmi dobré zařízení.

Bez komentáře


Krátký prodej v PoloniexuOtázka:

Naposledy aktualizováno 17. Ledna 2018 v 03:45 hod

Vážený pane / paní
Mayur Patel

Odpovědět:

Hi Mayur,
Jakmile jste financoval svůj účet Poloniex jste schopni udělat krátký prodej také. Můžeš

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Jak mohu koupit a prodávat zvlnění v Pákistánu

Post Litecoin

Jsou bitcoin zdanitelné?

Post Litecoin

Vztah mezi mnemonickým semenem a soukromým klíčem

Post Litecoin

Zdarma Bitcoins?

Post Litecoin

Stačí poslat bitcoins jeho říká čekající

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

Jak mohu bezpečně uložit altcoin?

Post Litecoin

Izrael ověření adresy v angličtině?

Post Litecoin

Nejbezpečnější výměna za nákup bitky

Post Litecoin

Získání peněz zpět od podvodu

Post Litecoin

Della