SegWit doporučení peněženky | Czech.Lamareschale.org

SegWit doporučení peněženky

SegWit doporučení peněženky

Otázka:

Ahoj,

Mohl byste, prosím, sdělte nám, o kterých peněženky jsou SegWit (aby využily nižších poplatků), a které doporučujete a proč?

Dík

Odpovědět:

Hi Jack,
Všimněte si, že elektron je nativní podpora pro bech32 adres není kompatibilní s mnoha jiných peněženek v tomto okamžiku. Je lepší přijít na to, jak používat P2SH adresy Electrum místo (mají návod k tomuto on-line).

load...

Komentář:

Ach ano, a SegWitAddress.org pro papírové peněženky.Prodáváte BC nebo Ether z mého peněženku Blockchain.info jinde?Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 01:02 hod

Dobrý den,
NR.

Odpovědět:

Hej Neil,
že to pomůže!

Komentář:

Http://bit.ly/2r83vv5- kupovat a obchodu Bitcoin a Altcoins. Top 1 Exchange!

load...

= $ =

[Url = http: //bit.ly/2myttm4] Best chladírna pro Bitcoin a Altcoins «Ledger Nano S» [/ url]

= $ =


Prodej Bitcoin v EvropěOtázka:

Dobrý den,
Henrik

Odpovědět:

Hi Henrik,
Zde můžete najít spoustu exchangeswith recenze, kde si můžete koupit Bitcoin. V Evropě je nejoblíbenější výměny jsou Bitstampand Kraken.

Bez komentáře


Prodej BitcoinOtázka:

1 Jednou jsem prodat Bitcoin, budou peníze jdou přímo na můj bankovní účet, který je odkaz na účet?
2 Jestliže jsem Bitcoin ve své peněžence, jak to mohu odvolat když potřebuji?

load...

Odpovědět:

Hi Ahmad, 
máme článek, který podrobně, jak prodat Bitcoin. Můžete prodávat Bitcoins na burzách, když jste prodali své mince, se objeví na účtu máte na výměnu částku USD. Pak budete moci vybrat, že peníze na váš bankovní účet. Existují různé typy peněženek, výměna ukládá vaše mince v horkém peněžence, zatímco tam jsou také v režimu offline studené peněženky, které jsou bezpečnější. Pokud ukládáte Bitcoins v chladné peněženky budete muset přenést tyto první výměny, aby bylo možné prodat.

Bez komentáře


Prodej BTC v USAOtázka:

Budu rád věděl, které spolehlivé internetové stránky, mohu prodat své BTC. Za vklad hotovosti nebo Western Union

Odpovědět:

Hi Habbey, pokud chcete prodat Bitcoin za hotové, místní Bitcoinsand Paxfuloffer nejjednodušších způsobů, jak převést Bitcoin na USD. Pokusit se najít místní obchodníka ve vaší oblasti. 

Bez komentáře


Prodej BitcoinsOtázka:

Dobrý den, jsem četl spoustu článků o koupi Bitcoins (což jistě pomohly), ale není tomu tak v prodeji stejné. Moje otázky jsou:
Rohit

Odpovědět:

Hi Rohit,
Prodejní Bitcoins je podobný proces jako nákup. Zde je článek pro vás, že přímo vysvětluje, jak prodat Bitcoins.You mohou obchodovat s Bitcoins na burzách, měnu, ve které můžete obchodovat s Bitcoins závisí na výměně, kterou používáte. Na burze jste dostali cenu, za kterou vaše objednávka může být splněny, aby prodat, nemusíte se starat o nalezení kupce, jak vaše objednávky jsou automaticky uzavřeno. Neexistuje žádná standardní sazba pro Bitcoin cenu, každá výměna nastavit vlastní cenu a poplatky. Zde si můžete


Odesílání BTC z Ledger Nano SOtázka:

Začal jsem se poslat $ 18 v hodnotě Bitcoin z mého Nano-S a viděl, že oni šli účtovat mi $ 4 až na to! Netřeba říkat, já jsem \ 't poslat.
What is up s tím ?? To je přibližně 25% poplatků poslat $ 18 BTC, dělají vždy účtovat přirážky takhle?

Odpovědět:

Hi Ken,
pravděpodobně to je nejlepší požádat tým Ledger podpory o poplatku, co je to přesně. Transakce poplatek Bitcoin závisí na několika faktorech, můžete


Btc odesíláte ručněOtázka:

Mohu poslat manuálně nebo pouze naskenováním QR kódu pomocí chleba BTC peněženku

Odpovědět:

Hi Rick,
můžete buď naskenovat QR kód nebo zkopírovat a vložit adresu. Byste nechtěli, aby ji zadat ručně, jak je to fuška pro zadání adresy na 26 až 35 znaků... A chyby mohou snadno nastat s ručním vstupem.

Bez komentáře


5 ETH od mince do GateHub a pouze 20 XRPOtázka:

Naposledy aktualizováno 10. Ledna 2018 v 11:53 hod

Noob tady a já jen sent.5 ETH do mého nového účtu na GateHub. Můj gatehub peněženka má nyní 20 XRP, ale to, co se stalo se zbytkem ETH?

Odpovědět:

Hi Steve,
Pokud tam není, obraťte se na podporu GateHub a ukázat jim své transakce ID (TXID) pro výplatu ETH na jejich přijímací adresu. Váš ethereum peněženka by měl být schopen poskytnout vám TXID Jestliže dotaz, že konkrétní odchozí platbu.

Komentář:

Udělal jsem stejnou transakci včera večer 12.11.17 19:01 ET se stejnými výsledky. Coinbase transakce dokončena v něco málo přes hodinu. Gatehub ukazuje 20 XRP dnes ráno

Při ukládání Eth z coinbase dělá gatehub převést, že k XRP a umožnit peněženku, protože více než 20 XRP byla uložena? Čekal jsem celé hodiny. Přestoupil I 1 ETH a coinbase říká, že šel s úspěchem.

Udělal jsem stejnou transakci včera večer 12.11.17 19:01 ET se stejnými výsledky. Coinbase transakce dokončena v něco málo přes hodinu. Gatehub ukazuje 20 XRP dnes ráno 12.12.17 Nicméně, můj účet s Gatehub se stále očekává. Jaký byl konečný výsledek Steve?

Na konci, jak dlouho to trvalo? Použil jsem mince základnu poslat ETH získat rozbočovač před 31 hodin. To říká, že to byl úspěšný odesílat a jsem dvakrát zkontrolováno adresu a je to správné, ale to neprojevilo v gatehub dosud. Dík!

Ach Ježíši Kriste, díky za aktualizaci vole / dudette. Strach hovno ze mě, udělal bych to samé s 300 dolarů z BTC, a byl jsem rád... Uhhhh kde sakra zbytek mých peněz. Díky za aktualizaci, stejně jako všechno ostatní jen zdá jako jeho pomalý proces od nich.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Microhash je nebezpečný podvod

Post Litecoin

Potřebujete vědět kroky Bitcoin farmy

Post Litecoin

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa

Post Litecoin

Jak koupit ZECD

Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

HF řetězec kompatibilní peněženky

Post Litecoin

Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu?

Post Litecoin

Tržní data