Podvodníci | Czech.Lamareschale.org

Podvodníci

Podvodníci

Otázka:

Na začátku jsem byl nadšený, že začít investovat Bitcoin, ale poté, co jsem četl recenze z různých zdrojů na mnoha burzách zahrnout coinbase, uvědomil jsem si, že spousta lidí, kteří jsou tam trpí ztrátou své peníze, protože tyto výměny jsou samy nebo napadeny hackery podvodníky. Kromě špatnou zákaznickou podporu a odejdou samostatně nebo zapadnou svůj účet. Nepřemýšlel investovat do této nebezpečné oblasti už ne. Tvoje myšlenky!

load...

Odpovědět:

Hi Ahmad,
Ve skutečnosti existuje mnoho podvodníci na internetu, ale to prostě není omezen na kryptoměna průmyslu. Nicméně, existuje několik důvěřivé stránky nabízející unikátní služby na trhu neustále roste a měnícím technologickém poli. Pokud jste někdy na pochybách, zda je stránka legitimní nebo podvod, navrhuji použít náš Bitcoin podvod test tooland pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr. 

load...

Bez komentářePodvodOtázka:

Jsem velmi zklamaný, že jsem projel vašeho provozu, escro který mi prodal službu, že jsem neobdržel, je částka 1300 $, budete naleznou v příloze detaily transakce a já \‘Chtěli byste, aby mě našel roztok, nebo mi pomoci najít ten správný kontakt poslat můj stěžovat, děkuji vám pomoct třeba si uvědomit,

Odpovědět:

Dobrý den Kamel, nejsem si jistý, jaké služby mluvíš. Nedodáváme žádná escrow služby. Také si nepřikládal žádné podrobnosti transakce. Myslím, že jste snad mít tento informační web mylnou s jiném místě, který dodává službu.

load...

Bez komentáře


Bezpečnostní kontrola se nezdařilaOtázka:

Dobrý den Ofir, jen chtěl vědět, jestli je normální, že se tato zpráva „bezpečnostní kontrola selhala“ na kohoutek nároku, jsem byl marně za poslední týden velmi často (ne vždy) a im případ není normální, pokud víte, proč Já jsem marně. Moje adresa je 3236pPJMjUAH7oGcL5PjgwCMU6XL2MJZau

Díky předem

S pozdravem!

Odpovědět:

Hi Hector jsme zkoumali problém a kořen způsobil byla stanovena právě teď. Mohl byste zkontrolujte znovu? Pokud přetrvávají nějaké problémy, kontaktujte nás zde.
 

Bez komentáře


Kontrola zabezpečení se nezdařilaOtázka:

Ahoj. Dostávám bezpečnostní kontrola selhala, když jsem dělat nárok. Jak mohu tuto situaci napravit? Děkuji.

Odpovědět:

Hi Samantha,
Ujistěte se, že jste zadali captcha správně. Pokud váš problém přetrvává, obraťte se na nás na kontaktu formwith chybové zprávy a jak jste se tam dostal a budeme dále zkoumat.

Bez komentáře


Bezpečnost kryptocurrencyOtázka:

Ptal jsem se na otázku na další stránku a stiskněte tlačítko Odeslat. Viděl jsem to seznam a teď je to pryč. Líbilo se vám to, nebo ne?

Odpovědět:

Hi Richard, 
budeme moderovat otázky vznesené v této kapitole jednou za den, pravděpodobně to je důvod, proč jste ho ještě neviděli jste otázku v seznamu, jak to bylo v řízení. Pokud stále nevidíte svou odpověď po následující den, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Bez komentáře


Podívejte se na vývojovou činnostOtázka:

Naposledy aktualizováno 18. Listopadu 2017 v 05:34 hod

Dobrý den,
díky

Odpovědět:

Hej Kai,
pochybuji Coingecko dělá mnohem víc než výše uvedených věcí, které vytvářejí jejich pořadí. To nemusí být jasné, jak hodnotit mince zpočátku, ale čím více budete porovnávat mezi sebou, tím jasnější, co se stane. Mějte na paměti, že existují i jiné faktory, které ovlivňují úspěch mince, která jsou mnohem odolnější k analýze, např. Neznámé plány bohatých jednotlivců nebo skupin.

Komentář:

Díky Steven.

Pokud cirkulující Supply & Total Supply jsou velmi vysoké, jako Cardano (ADA) například mnoha miliard, je to špatné pro cenu roste? Já si představte, pokud které rostou až 100 pak celková cena bude nepředstavitelné SO může se stát, že pro takové Miliardy dodávek? Jaký je váš názor.


Segwit 2x hardforkOtázka:

Hallo.
Pokud držím Bitcoin v papírové peněženky před segwit 2x hardfork pak bych mít možnost získat odpovídající segwit2x po segwit hardfork dne 18. Listopadu 2017 ??? Jak bych mohl dostat segwit 2x bit mince z Bitcoin uloženy v papírové peněženky ??

Odpovědět:

Bez komentáře


Je normální, že segwit transakce s 20minutovým odhadem by měla být přerušena asi 36 hodin?Otázka:

Udělal jsem transakci 2 dny. Z mého segwit účtu, řekl 11 dolarů a odhadované čekací doba 20 minut.
https://btc-bitcore3.trezor.io/tx/6bd817115c3cf85116431c9268d402624661c95d0508323026e120e6fa432e45

Nemůžu najít transakci, když jsem hledat ID, mám tušení, co se děje tady.
Jsem udělal nějakou velkou chybu právě teď?

Odpovědět:

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Výměna s nízkými poplatky

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Výplata je pro faucethub.io

Post Litecoin

Mining Bitcoins bez peněz

Post Litecoin

Bitcoin peněženka 3

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Tržní data

Post Litecoin

Akumulace bloků

Post Litecoin

Jak psát podporu v Blockchain.info

Post Litecoin

Poloniex půjčky

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye