Co se týče získání Bitcoinů | Czech.Lamareschale.org

Co se týče získání Bitcoinů

Co se týče získání Bitcoinů

Otázka:

Hi There, Jsem nový tohoto Bitcoin prostředí. Včera, zatímco prochází internetových stránkách Bitcoin. Jsem narazil na webu „btcminingtool.win kde jsem si vybral za 1,50 BTC. Webová stránka uvádí dávat 1,50 BTC za jediný malý amount.Then I placené 0,018 BTC pro báňské poplatek a 0,05 BTC pro zpracovatelský poplatek. A já útočiště \‘ t přijaty Bitcoins z them.When mohu přijímat Bitcoins od nich nebo je to falešný, nebo podvod? prosím, poskytnout řešení pro tento problem.Is možné získat své peníze zpět.

load...

Odpovědět:

Hi Murali,
pro příště navrhuji:

  1. Použití Bitcoin podvod testbefore investovat v jakémkoli místě
  2. Přečtení tohoto příspěvku o investicích Bitcoin
  3. Čtení tento příspěvek o bezpečnosti Bitcoin

Mrzí to.

Bez komentářePokud jde o vyplacené výdaje

load...


Otázka:

Jsem neobdržel žádné placené outy, jak jsem již překročila minimální hranici placených outs. Je to podvod web?

Odpovědět:

Dobrý den,
pokud máte na mysli kohoutku pak naleznete v FAQ sectionto zjistit, proč nemusí mít dostali zaplaceno. Pokud máte stále pocit, že existuje problém použít kontakt formto dejte nám vědět.

Bez komentáře


Pokud jde o virwox a koupit prodat BTCOtázka:

Zdravím,
Děkuji moc, Ofir!

Odpovědět:

Hej Georgi,
Co můžu říct věci jsou pořád jako bývaly.

Bez komentáře


Co se týče WordPressu

load...Otázka:

Hej Ofir. Chtěl jsem vědět, že můžu dělat webové stránky jako HYIP Monitor pomocí WordPress. Pokud tomu tak není, než si můžete mi navrhnout nějaké webové stránky stavitel nástroj pro vytváření HYIP Monitor. Jak tam bude spousta aktualizací denně aktualizován a je zde potřeba hlasování Bar stejně. Takže můžete mi prosím pomoz mi jde o to. Snažil jsem se hledat odpověď na to, ale nedostávají žádné. Můžete se podívat na GraspGold.com
Díky....: ")

Odpovědět:

Dobrý den Vivek, nemám zpravidla odpovídat na otázky, které se nevztahují k Bitcoin na tomto blogu. V tomto případě se však budu snažit, aby dodával jen málo informací, které mám.
Stručná odpověď zní najmout vývojáře, aby to pro vás. 

Komentář:

Jak jsem již řekl, myslím, že to bude muset být na zakázku kódovány. Tam mohou být některé pluginy, které vám pomohou bez developer nastavit některé z věcí, ale z toho, co jste zde popsány Věřím, že nebudete moci dělat všechno. Jak jste řekl, myslím, že odpověď podpora byla právě s cílem získat ke koupi jejich produkt.
Jen moje dva centy.

Jsem šel přes některé blogy a dokonce Reagoval SiteGround.com chat podporu, řekli například mohou být vyrobeny s použitím vlastní WordPress 1. Klepněte na tlačítko Instalovat. Ale důvod, proč nechci, aby přihlásit na svých slov proto, že by to mohlo být pro výrobu prodeje. Tak jsem chtěl vědět od vás, jak vy používáte WordPress. Můžete, dejte mi vědět, je, že tyto funkce jsou k dispozici na WordPress, že mohu učinit HYIP Monitor. Hlavní věc je Listing sekce a hlasování, které je složité, jak že bude muset být aktualizována každý den tak, jak změnit svůj status a převede výpis z platební čekat / podvod. A můžu dělat komentář sekci pro každé prezentaci stejně myslím, že pomocí WordPress. Takže jestli mi může pomoct s tímto Confusion to bude super :-)


Registrace nebo nákup BitcoinOtázka:

Prosím Jak získám tuto Bitcoin? Vzhledem k tomu, přítel mysli Řekl mi o tom, ale jsem neuspokojuje

Odpovědět:

Dobrý den,
existují 2 způsoby, jak získat Bitcoins:

  1. Kupovat - použít tento guideto naučit
  2. Vydělávají jim - v této guideto naučit

Doufám, že to pomohlo.

Bez komentáře


Regulační otázky v IndiiOtázka:

Hi 
pozdravy

Odpovědět:

Dobrý den Himanshu,

Jestliže vlád. Zakazuje krypto pak budete skutečně snaží odstoupit fiat z Binance do svého indického bankovního účtu. Je pravděpodobné, že banka bude pokyn k zablokování takové transakce. Nicméně, budete stále moci odstoupit od crypto Binance do vašich kryptoměna peněženky. Poté můžete prodat šifrovací soukromě, za hotovost nebo jiné platební metody. LocalBitcoins.com by bylo dobré webové stránky s cílem usnadnit toto. Všimněte si, že nejsem o tom, že byste porušit zákon, pokud vlád. Zákazy Crypto úplně, jen říkat, jak byste mohli dostat kolem zákazu indických bank manipulačních operací kryptografických účely.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Post Litecoin

Jak koupit ZECD

Post Litecoin

O elektrum Peněženka :

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Zvedněte vidle

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Investujte jako vysokoškolák

Post Litecoin

Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Bitcoin peněženka 3

Post Litecoin

Cena za jednoduchou aplikaci Bitcoin App