Otázka pro Stevena Haye | Czech.Lamareschale.org

Otázka pro Stevena Haye

Otázka pro Stevena Haye

Otázka:

Naposledy aktualizováno 12. Prosince 2017 v 10:58 hod

Hi Steven,

Doufám, že se vám to \ 't nevadí mi to ptát přímo na vás. I \ ‚jsem aktuální informace o problému jsme \‘ jsem již bylo uvedeno výše lidí, kteří mají pro biologickou bezpečnost zasílané segwit adresu BTC, což I \ 'd opravdu oceňuji váš názor na.

load...

Za prvé, btctroubadour aktualizoval svůj reddit příspěvek (ten, který zmínil se mnou) říci následující: „Vypadá to, že nějaký greyhat / Vigilante, pracovat s neznámým horník, byl schopný jednostranně tvrdí některé biologickou bezpečnost, které byly„přilepená “v BTC-segwit adres (jmenovitě ty, u nichž veřejné klíče byly odhaleny majitelé tráví BTC ze stejné adresy), jak je vysvětleno v tomto post a připomínky: https://np.reddit.com/r/Bitcoin / komentáře / 7eixcu / recovering_bch_sent_to_segwit_addresses / pro ty, které jsou ovlivněny tím, to znamená, že již ovládat svůj systém pro biologickou bezpečnost (byly „ukradeny“ podle greyhat), ale zdá se, že bude nabízet jim dát zpět, pokud budete souhlasit, aby nechal ho držet 30% za jeho službu (nebo „služba“, nicméně se na to díváte). Ať tak či onak, a vzhledem k tomu, alternativní (100% ztráty), měli byste určitě zkontrolovat, zda jste to týká a rozhodnout, jak chcete postupovat. Jako kdyby to nestačilo, aby se zabývají, se zdá být ~ 2 termín týden, dokud se neobjeví „5. Prosince 2017 v 23:59:59 UTC“, po kterém se zdá, že se rozhodl, že je oprávněn, aby vaše peníze. :(“
Já bych ve skutečnosti ocenit své názory na tuto možnost. Myslíte si, že je to legitimní? Je bezpečné poskytnout tyto informace? Myslíte si, že po tomto procesu bude mít za následek získání své mince zpět nebo otevřít sám až k mít je ukradený v podobný způsob, jak lidé v mém předchozím bodě udělal podle greyhat? Pokud je to důvěryhodně, myslíš, že být „servisní poplatek“ za to?

load...

S pozdravem,
Kevin

Odpovědět:

Hi Kevin,
to určitě zdá jako lepší přístup než dávat 30% na greyhat. Pokud BTC.com poplatku za tuto službu, je to určitě mnohem nižší než 30%. Řekl bych, že je to rozhodně stojí za pokus, omlouvám se, že jsem nebyl schopen vás upozornit na tuto možnost od začátku, jak jsem prostě neslyšel o tom.

Bez komentáře

Související zprávy


Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Kalkulátor Bitcoin - Výpočet po delší dobu (>1. měsíc)

Post Litecoin

Jak mohu bezpečně uložit altcoin?

Post Litecoin

MyEtherWallet s Ledger Nano

Post Litecoin

Já jsem nedostal plnou platbu z rozbočovače kohoutku

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Akumulace bloků

Post Litecoin

Mohu použít vlastní web hosting dedikovaný server pro miny bitcoins?