Soukromý klíč pro frézování | Czech.Lamareschale.org

Soukromý klíč pro frézování

Soukromý klíč pro frézování

Otázka:

Váš návod řekl bych měl mít peněženku, která mi dává osobní klíč, pokud mám zájem o větvení. Exedos mi umožňuje exportovat svůj soukromý klíč, ale bohužel to není vidět? To mi umožňuje export sestavy se všemi mincemi tedy Bitcoin, ethereum, pomlčka, litecoin apod se šifrovanými soubory vedle každého názvu. Jsou to soukromé klíče, protože neexistuje. Dat souboru na mém počítači s tímto peněženku? Také jsou objemy vyjádřené na těchto trzích v tisících?

load...

Odpovědět:

Ahoj Bobe,
je třeba objemy vyjádřené v mincích. Budete muset hledat minci pro jednotky, které používá i když, jak některé podobné RaiBlocks například použít standardní jednotky, které ve skutečnosti vyjadřuje milión (nebo nicméně mnoho) atomových jednotek mince.

Bez komentářeZtráta soukromého klíče

load...


Otázka:

Naposledy aktualizováno 25. Ledna 2018 v 09:55 hod

Dobrý den, prosím, pomozte mi, mám 128 BTC od 7 let, ale bohužel jsem zapomněl svůj soukromý klíč, tak jsem si \ 't odesílat BTC Můžete mi pomoci, prosím?

Odpovědět:

Hej John opravdu líto, že se však, že je to přesně to, co se Bitcoin - budete jednat jako své vlastní banky. Je tam nikdo, kdo by vás zálohovat pro případ, že ztratíte privátní klíč (tj heslo) pro vaše Bitcoins. Pokud máte stále na stroj, který Bitcoins kde uloženy na vás mohou získat ty soukromé klíče pomocí souboru wallet.dat. Dejte mi vědět, jestli je to ten případ.

Komentář:

load...

Pokud jste ztratili svůj soukromý klíč, pak se vaše nelze získat přístup k Bitcoins

12words se ale nedostávají soukromé key.please mi pomohl.

Prosím, otevřete nový dotaz a nebudou komentovat starých otázek.

Zapomenu soukromý klíč, takže můžu \ 't poslat jakýkoli BTC Můžete mi pomoci, prosím.

Máte-li vaše 12 slov by to mohlo fungovat, prosím, podívejte se na tohle: http://support.ledgerwallet.com/knowledge_base/topics/how-to-restore-my-backup-without-a-ledger-wallet

Díky za vaši rychlou odpověď
Existuje možnost obnovit soukromý klíč s touto informací?


Získat svůj soukromý klíč z CoinbaseOtázka:

Jak mohu vytvářet nebo si svůj soukromý klíč Coinbase?

Odpovědět:

Ahoj, díky za optání!
Vzhledem k tomu, Coinbase je hostovaná peněženka oni držet své Bitcoins pro vás ve svých „chladírny“ peněženky. Tyto znamená, že nemůže poskytnout vám s privátním klíčem k vaší peněžence. Pokud chcete plnou kontrolu nad vaší peněženky možná budete chtít vyzkoušet samostatnou peněženku jako Greenaddressor podhoubí. Můžete se podívat na peněženky comparisonpage Bitcoin s cílem nalézt nejvhodnější peněženku pro vás.

Bez komentáře


Pravděpodobný podvod Web4Africa.netOtázka:

Dobrý den, jsem zaplatil za Web hosting za použití této adresy - 13dnaA9oxiPxd4t8eXQXJtpkgxVAvtJoLn ale prodávající pořád mi říká platbu neodráží ve svém systému. Musím zkontrolovat historii transakcí a je potvrzena Blockchain. Můžete zkontrolovat také. No BTC byl vrácen do svého účtu. Název web hosting společnost je Web4Africa.net

Prosím, je tu způsob, jak vysledovat adresu BTC s nimi?

Odpovědět:

Hej Henry,
Zajímavostí je to, že poté, co při pohledu na svých internetových stránkách, že se nezdá být zřízen jako webové stránky podvod. Samozřejmě nemohu být jistý, ale hodně z jejich parametrů se zdá důvěryhodně. Jste si jisti, že jste ve slepé uličce s jejich zákaznický servis? Už jste poslali odkaz na blockchain transakce ukazuje vám poslal peníze?

Komentář:

Jo, byl jsem komunikovat s nimi a oni trvají na tom, že platba se neodráží na jejich systém. Jsou o tom, že si ověřím peněženku, pokud byla vrácena. Nic se vracejí do peněženky po 13 dnech a počítání. Je to ostuda. Asi jsem jen stát se obětí jejich podvod dovádění.


Problémy s mou španělskou bankou poslat eura na BitstampOtázka:

Ahoj!!
Děkuji!!

Odpovědět:

Hi Lola,
totiž některé banky neumožňují převody na burzách Bitcoin vzhledem k jejich vnitřní předpisy. To závisí na rozhodnutí banky compliance, jak zacházet s cryptocurrencies a liší se podle jednotlivých bank. Další možností je zakoupit Bitcoins prostřednictvím kreditní karty, můžete zkontrolovat burzy, které vám umožní nakupovat Bitcoin s kreditní kartou.  

Bez komentáře


Zpracujte své vlastní platbyOtázka:

Dobrý den, chtěl spustit Bitcoin Bitcoin uzel (jádra) lokálně, a chtěli byste jej použít pro zpracování plateb prostřednictvím svých webových stránek. Mám c #, PHP a MySQL zkušenosti, prosím, můžete mi poskytnout nějaké poradit? I \ 'd chtěli mít možnost vytvářet nové adresy, příjem plateb, zkontrolovat aktuální zůstatek a počet potvrzení. Jakmile narazí říci 3 potvrzením, I \ ‚bych, aby to tak kompletní a continue.I don \‘ t chtít používat 3rd party pro jakékoli části process.Cheers, Anthony

Odpovědět:

Ahoj Anthony, jsem opravdu rád, že o své vášni pro zpracování transakcí samostatně. Obávám se ale nemohu vám pomoci s tím, protože to je z mého rozsah expertiz. I nepocházejí z vývojovým zázemím. Navrhuji žádat o Bitcoin Stackexchangewebsite, kde bude většina lidí pravděpodobně bude schopen pomoci.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

MyEtherWallet s Ledger Nano

Post Litecoin

Hodnocení snadnosti sólové těžby mince

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Poptávka týkající se společnosti Coinmama

Post Litecoin

Problém s výplatou a adresy XAPO na adrese 99bitcoins.com

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Jak mohu koupit a prodávat zvlnění v Pákistánu

Post Litecoin

Bitman nebo spondooles sp 20