Novinka pro Bitcoin 1 | Czech.Lamareschale.org

Novinka pro Bitcoin 1

Novinka pro Bitcoin 1

Otázka:

Dobrý den,
jsem z Kanady a nové cryptocurrencies. Jsem studoval a při srážce kurzu videa získat lepší pochopení toho, jak to funguje. Musím říct, že jsem získal mnohem více znalostí, ale stále existují oblasti jasné mně.

load...
  1. Jaký by byl nejlepší výměnou za abych používal v Kanadě? Coinbase? A co výměn, které nabízejí zvlnění a jiné menší mince?
  2. Jsem rozhodně investovat do hardwaru peněžence - s ohledem na Ledger Nano S (doufejme, že k dispozici v Kanadě)
  3. To by mohlo být na jednoduchou otázku, mám $ 5000 investovat a líbí se mi vaše představa diverzifikace 70% do Bitcoin a zbytek do dvou až čtyř dalších menších podpůrných mincí. Mám-li koupit tyto mince a přesunout je do peněženky, a cena za bitcoins zvýšení / snížení, to je hodnota v mém zvýšení peněženka / snížit se změnou Bitcoin hodnoty? Myslím, že se snažím přijít na to, jestli je to podobné jako investování do akcií a nákupu akcií, jediný rozdíl je, že je to šifrovací měna?
  4. load...
  5. Jakmile budu mít tyto mince v peněžence (můj zájem je více dlouhodobých investic - mám na plný úvazek, a doufají, že se kontinuální investovat), jak si vybírat tyto mince mají nekryté peníze znovu? Všiml jsem si, že Coinbase je spojen s Shift Visa, věřím, že můžete prodávat tyto mince na eBay. Jaké jsou další možnosti jsou k dispozici? Mohu převést určité množství mincí coinbase získat SHIFT Visa? Bude zřejmé, trochu více informací o tomto tématu.

Doufám, že slyším od vás brzy, já jsem jen na první den v intenzivním kurzu, ale velmi rádi, že začít investovat. Díky za skvělé webové stránky, velmi užitečné.

Odpovědět:

load...

Hi Riekert,
 

  1. Kraken je docela dobrý! QuadrigaCX je taky ok, i když jejich ceny nejsou vždy tak dobré, jako Kraken je. Nicméně, Quad má větší flexibilitu při platebních metod a, alespoň pro mě, jejich ověřování šla rychleji.
  2. Jo, a to buď Ledger nebo TREZOR jsou vynikající investice a bude mít své prostředky v bezpečí za předpokladu, budete řídit jejich pokyny. Rozhodně stojí za to cenu.
  3. Částka, kterou držíte v mince z hlediska nebude měnit v závislosti na ceně na mince. Například, když mám 1 BTC dnes za cenu $ 17000 USD, pak v případě, cena jde do výše $ 100 nebo $ 50 miliard zítra, budu ještě 1 BTC v mé peněžence. Směnný kurz k pravidelnému měně je jediná věc, která se mění.
  4. Můžete prodávat své mince na nějakého Kanaďana výměnou a odejmout CAD na váš bankovní účet. Je to jako nákup v opačném pořadí. Můžete také prodávat soukromě individuálně - lokalit, jako LocalBitcoins.com a aplikace jako Bisq jsou velmi užitečné pro nastavení a zajištění tyto typy obchodů.

Hodně štěstí s crypto, vypadá, že jste na správné cestě!

Bez komentáře

Související zprávy


Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Zvedněte vidle

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Mohu svůj domácí počítač používat pro práci bez problémů s mým OS nebo jinými programy

Post Litecoin

Bitová těžba