Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran | Czech.Lamareschale.org

Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran

Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran

Otázka:

Dívám se na dalších 16 Antminer S9 a mám pár otázek.

 1. Zjistil jsem, že několik společností (v Kanadě), které nabízejí služby hostování. Oni účtovat poplatek za zřízení a sídlo zákazníkům zařízení. V Ontariu náklady na elektrickou energii není levná. Měsíční sazba účtují za hosting je v podstatě to samé, co my přidané náklady domu s elektřinou bude. Takže myslím, že to dává smysl, ale já jsem přemýšlel, jestli máte nějaké zkušenosti s těmito typy společností. Pokrývají internetových poplatků a pravidelnou údržbu.
 2. load...
 3. 16 S9 je dost ospravedlnit snaží těžit na vlastní pěst, nebo mám zůstat u bazénu místo? Pokud tomu tak je mi doporučujete jeden?
 4. S 16 S9 je, jsem guestimated na vydělávat jednu Bitcoin měsíčně v aktuálním obtížnosti. Můžete mi říct, že je správné, nebo daleko. Použil jsem několik různých kalkulačky.
 5. Když bychom měli očekávat zvýšení obtížnosti, a podle toho, jak moc.
 6. load...

Děkuji!!

Odpovědět:

Hi Ryan,
 

 1. No, měli byste si udělat domácí úkoly na hostitelské společnosti... Ale jak těžba je hlučný, hot business, zní to mnohem pohodlnější. Na druhou stranu, pokud máte vhodné prostory pro své hornické činnosti, to je hezké mít plnou kontrolu a vlastnictví nad hardwarem... Řekl bych, že to přijde na své osobní situaci a preferencích. Pokud budete mít čas na těžbu jako hobby a pravého prostoru, pak domů by bylo lepší. Pokud je to čistě obchodní rozhodnutí a nechcete být příliš zapojit do dne na den, pak hosting.
 2. Řekl bych, že u bazénu vám dává stabilnější výnosy. Doporučuji Slushpool protože jsem důsledně Bitcoin šetrných k rozhodnutí, na rozdíl od čistě honit zisk na úkor ekosystému. Jedná se o ideologický spíše než ekonomická pozice, ovšem. Můžete vidět srovnání jednotlivých bazénů zde (ale prosím, nepoužívejte čínské bazény, je tu příliš mnoho těžba centralizace v Číně již): https://en.bitcoin.it/wiki/Comparison_of_mining_pools
 3. load...
 4. 1 BTC měsíčně vypadá dobře (při současné obtíže).
 5. Obtížnost upravuje každé 2 týdny. Měli byste očekávat, že ke značnému nárůstu ve střednědobém až dlouhodobém horizontu, jak někteří velcí hráči v Rusku a Japonsku se dostává do těžby BTC.

Bez komentáře

Související zprávy


Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

Jak nastavit kryptografické dary pro mou neziskové organizace?

Post Litecoin

Potřebujete vědět kroky Bitcoin farmy

Post Litecoin

Jak získáte své bitvy z papírové peněženky?

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Chléb bitcoin peněženku

Post Litecoin

Mincovna na Havaji

Post Litecoin

Mohu svůj domácí počítač používat pro práci bez problémů s mým OS nebo jinými programy

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky