Moje aplikace pro Android | Czech.Lamareschale.org

Moje aplikace pro Android

Moje aplikace pro Android

Otázka:

Mí android výměnné kryptovací měny byl dnes zveřejnila

Ptám na možnost inzerovat svou aplikaci na své webové stránky?
čeká váš záznam

Odpovědět:

Dobrý den,
můžete zde vidět naše možnosti inzerce. K dispozici je také kontaktní formulář na stránce s cílem podat objednávku. Hodně štěstí při aplikaci!

load...

Bez komentářeMůj Bitcoin je uvíznutý v Mempoolu. Co těď můžu dělat?Otázka:

Hej Ofir,
co je to nejlepší, co udělat teď?

William

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 12. Prosince 2017 v 02:41 hod

Hi William,

Líto, že váš problém. První věc, kterou se snaží je zadat číslo transakce (TXID) do těchto tx urychlovače:

load...

Https://confirmtx.com/

A

Https://bitcointalk.org/index.php?topic=2204426.0

Mempool je vyklízení v okamžiku, poté, co byl mimořádně nabitý během několika posledních dnů. Doufejme, že vaše TXS dostane potvrzen během jednoho dne nebo tak jejich předložení. Pokud ne, doporučuji vám obrátit blockchain.info a uvidíme, co se dá dělat...

Bez komentáře


Můj peněženkový peněženka dostal podvodOtázka:

Naposledy aktualizováno 23. Ledna 2018 v 03:10 hod

Moje adresa je použita u obou Milli a Bitcoinker. Moje peněženka Pro tuto adresu je s Bit.ac, ale byl jsem schopen se přihlásit na své webové stránky více než týden teď, takže jsem za předpokladu, že mají scammed můj Bitcoin peněženku. Chápu, že když změním svou adresu, budu ztratím rovnováhu s výše uvedenou adresu, protože nechci, můj zůstatek zaslán Bit.ac. Nicméně, moje adresa Výše uvedené je také přijat na Faucethub. Je možné převést na Faucethub ?? Pokud ano, mohu opustit svou adresu sám a pokračovat. Pokud ne, pak budu propadá zůstatky zpět k vám a začít znovu, jakmile můžu dostat novou peněženku. Děkuji. Ekusano
.

load...

Odpovědět:

Hi Ekusano,
Nejste si jisti, jaké údaje jste dali na web, který by mohl podvod vás. Pokud je to jen veřejné Bitcoin adresa, pak se nemusíte starat, protože máte jen udržet soukromý klíč do bezpečí. Adresy Bitcoin jsou viditelné na blockchain, ale je potřeba soukromý klíč s cílem kontrolovat zůstatky na něm. Můžeš


Můj obchod elektronického obchodu právě začal přijímat bitcoinOtázka:

Máte nějakou radu na podporu můj obchod v Bitcoin komunitě?

Odpovědět:

Hi Travis, 
neváhejte komentovat naše Kdo přijímá Bitcoinpage s podrobnostmi o vaší společnosti a budeme ji schválí. Pokud hledáte pro reklamy na našich stránkách, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Dalo by se také rozšířit povědomí o Bitcoin Talk fóru, pokud najdete relevantní vlákno.

Bez komentáře


Moje hlava se točí, potřebuješ pomoc!Otázka:

Já jsem najít své webové stránky velmi užitečné. I přesto potřebují pomoc pochopení procesu. Zde je to, co jsem dostat z toho, co jsem dosud četl....
Zde je otázka... Mohu koupit s americkými dolary, měna, uložte ho do peněženky a pak, když připraven k prodeji, otočit měnu zpět do amerických dolarů? Pokud ano, mohu dělat, že na stejné burze jsem si koupil měnu od? Nebo budu muset koupit Bitcoin, měnit na Alt-minci, a když cena alt-mince dostane do bodu, chci prodat, otočit alt-minci zpět do Bitcoin, pak zase, že Bitcoin zpět do amerických dolarů?

Odpovědět:

Ahoj Ronnie,
trvá nějakou dobu, ale nakonec, že hlava spřádání pocit zmizí... :)

Bez komentáře


Můj stroj linuxové mincovny nerozpozná peněženku Ledger Nano SOtázka:

Naposledy aktualizováno 17. Prosince 2017 v 01:23 hod

Právě jsem obdržel svůj Ledger Nan peněženka dnes, ale můj stroj Linux Mint nerozpozná.

Googling problém, našel jsem jen jedno řešení sem (https://ledger.groovehq.com/knowledge_base/topics/ledger-wallet-is-not-recognized-on-linux) a všechny ostatní strany se vztahují ke stejnému řešení v cesta nebo jiný.
Nějaký nápad

Odpovědět:

Hi Anas,
Sorry, já nevím, jak to vyřešit kromě návodu vám propojené. Navrhuji kontaktovat podporu Ledger.

Komentář:

Měli byste uvést příkaz, protože odkaz je mrtvý

Můj linux ubuntu počítač nerozpozná kniha nano y peněženku buď


Můj skutečný BTC utekl na peněženku JaxxOtázka:

Jaxx by měla být peněženky, aby se vaše bitcoins a altcoins v bezpečí, ale 15. Října jsem udělal 2 BTC vklady od svých digitálních směnáren na mém účtu na Jaxx. Poté, co se transakce ukázal na historii a stav byl potvrzen jsem notted že moje bilance byla větší než bitcoins jsem odeslaných a zároveň se spendable peníze byly nižší než The ammount jsem poslal, tak jsem kontakt s nimi.
Po několika e-mailů s Rhonda, řekli mi, že můj skutečný zůstatek je skutečná 0 (nula), a to i spendable ukazuje určitou částku, což znamená, že nemám žádné bitcoins k dispozici, jaké to je nemožné, protože jsem neměl žádný další transakce (withdrawl, kauce nebo změna na jiný mince), protože jsem poslal bitcoins na říjen 15. Do mého Jaxx peněženky. Zeptal jsem se jí, aby eskalovat tuto situaci a řekla, že by to udělal, a to byl poslední komunikace s nimi v Oct 18th (poté, co jsem poslal 2 e-maily, ale nic). Snažil jsem se hýbat spendable peníze zjistit, jestli to funguje, ale to mi ukázal takže chybu, bottonline, co mám teď, je, že moje bitcoins šly !!

Odpovědět:

Ahoj Marco,
nemohu s jistotou říci, co se stalo s vašimi bitcoins, ale zdá se, jako nejpravděpodobnější vysvětlení.

Komentář:

Oh, stejně jako rychlý návaznosti, jsme se varovat před zranitelností Jaxx hned poté, co se zjistilo, a varoval před použitím Jaxx. Uvědomuji si, to vám nepomůže, ale teď... Vždy výzkum každý pohyb uděláte v crypto co nejdůkladněji. Být vaše vlastní banka je skvělé, ale také nese některé vážné odpovědnost.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Poloniex půjčky

Post Litecoin

Zdarma Bitcoins?

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Cena za jednoduchou aplikaci Bitcoin App

Post Litecoin

IPhone 4

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Existuje skutečný způsob, jak se dostat do kontaktu s generálním ředitelem společnosti coinmama?

Post Litecoin

Moje vlastní nastavení proti hostingu třetích stran

Post Litecoin

Nové peněženky