Těžba Monero? | Czech.Lamareschale.org

Těžba Monero?

Těžba Monero?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 25. Listopadu 2017 v 01:50 hod

Ahoj! Takže iv \ 'e vzít velký zájem kryptoměna v uplynulém měsíci zkoumá všechno, co můžu a přihlásit se ke každé lekci najdu včetně 99Bitcoins! : D Po zakoupení mé první Bitcoin jsem začal zajímat o altcoins podepsaly na vodovodní baterie a co jste a zároveň dělat, že jsem řekl, ten, který Monero je nejlepší mince do dolu, aniž by profesionální instalace, který dostal mě zájem vyzkoušet to ! Vidím, že Monero peněženka má vestavěný horník a byl jsem přemýšlel, než jsem se pokusit se stalo, že místo pravdu? Stojí to za to? A kolik vláken mohu použít, aniž by bolí CPU? Díky předem!!!

load...

Odpovědět:

Ahoj Alex,
ano, většina plné peněženky obsahuje funkci těžební CPU. CPU-těžba je stále docela možné na Monero, na rozdíl od většiny ostatních mincí. To rozhodně není na škodu to zkusit. Řekl bych, že můžete použít libovolný počet závitů, jak se vám líbí, i když si můžete všimnout výkon vašeho počítače je degradován, zatímco dolování. Nemělo by to udělat žádnou škodu na CPU, za předpokladu, že je řádně chlazeny. Zde si můžete stáhnout aplikaci, jako je tento monitor pro zobrazení teplot vaše CPU jádra dosahující. Byste měli být schopni hledat teploty váš konkrétní CPU by neměla překročit. Pokud vidíte těžba přehřátí vašeho procesoru, stačí snížit intenzitu nebo počet závitů. Pokud máte samostatnou GPU, budete pravděpodobně chtít přejít na který pro těžbu Monero, jak to bude vám lepší výkon. Věřím, že je dokonce možné těžit na obou GPU a CPU najednou.

load...

Komentář:

Ahoj Alex,

Myslím, že budete používat Monero GUI peněženku? S tím, můžete získat optimální počet závitů vydělením vaší vyrovnávací paměť 2. Můžete zkontrolovat, kolik paměti cache jste při pohledu do statistiky vašeho procesoru je na internetových stránkách výrobce.

Pokud jde o těžbu GPU: pokud máte AMD GPU, poté pomocí SG-Miner. Máte-li Nvidia GPU pomocí xmrMiner.

Díky za pomoc Steven! Mohl byste mi ukázat ve směru dobrou GPU horník? Vzhledem k tomu, peněženku jsem pomocí se nezdá, že mají možnost smutně.

Související zprávy


Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Hardwarový klíč proti Coinbase Vault - nováček

Post Litecoin

Izrael ověření adresy v angličtině?

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Banky vyvíjejí vlastní e-měnu, která by mohla zničit současnou břidlici kryptocurrencí

Post Litecoin

Cena za jednoduchou aplikaci Bitcoin App

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Jak mohu koupit AltCoins, pokud bydlím na Havaji?

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Ztracené peníze