Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S | Czech.Lamareschale.org

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Otázka:

Naposledy aktualizováno 18. Prosince 2017 v 08:24 hod

Hi there,
Moje otázka zní: v mezidobí, mohu použít Exodus Peněženku a později moci linkboth peněženka se stejným soukromým klíčem a používat Exodus pro běžné transakce a Ledger Nano S ukládat dlouhodobé CryptoCurrencies?

load...

Díky,
Sarah

Odpovědět:

Ahoj Sarah,
můžete skutečně ušetřit finanční prostředky v Exodu v současné době. Jakmile bude vaše kniha dorazí jen poslat všechny své mince z Exodu na peněženku adresu Ledger a budou tam uloženy. Neexistuje žádný způsob, jak propojit obě peněženky, pokud je mi známo.

Komentář:

Hi Kai,

Nemohu vám dát definitivní odpověď. Právě teď, testnet verze Lightning sítě běží docela hladce. Použil jsem ho koupit virtuální kávu Starblocks.acinq.co a odemknutí obsahu na Yalls.org - Nejsem si jistý, kolik práce a testování zůstává před LN půjde živě s reálnými penězi... Čekám to být v roce 2018, ale to je jen můj nejlepší odhad.

load...

Udělal jsem několik testů pro import prostředků z jedné peněženky do druhé peněžence a já uspět pouze od Jaxx do Exudus.

Hi, když je Lightning Network přijde? Pokud to přijde velmi brzy, mohl bych jen tak nechat to na svém exodu o něco déle.

Hi Victoria,

Tam je poplatek za transakci při odesílání z jakéhokoliv Bitcoin adresy na druhou. Jedinou výjimkou je při importu privátního klíče na jinou adresu do vaší peněženky. Nicméně, je doporučeno, aby zamést namísto importu, a tato metoda bude vynakládat obvyklé transakce / těžební poplatek.

Lightning Network přichází ovšem - to vám umožní poslat tolik transakcí, jak se vám líbí na (téměř) bez poplatku po otevření platebního kanálu.

load...

Myslel jsem si, že tam nebyl žádný peněženka - peněženka transakčních poplatků?

Dobrý den, zdá se být vždy považována za transakci. Protože pokud vaše BTC nebo LTC semeno vytvořen pro exemple na Electrum vám zdá, jen bude možné obnovit peněženku Electrum. Pokud budete mít toto osivo na Jaxx nebo Exodus to prostě nefungují. Obrátit také nefungují

Ano, tam budou poplatky, jak jsi říkal - protože to se pohybuje kolem mince.

Ale po odeslání to vás bude stát těžební poplatek ne? Přechod od jedné peněženky do druhé bude vždy považována za transakci?

Související zprávy


Post Litecoin

Microhash je nebezpečný podvod

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Bitcoin peněženka 3

Post Litecoin

Výměna s nízkými poplatky

Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Mincovna na Havaji

Post Litecoin

Hardware

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

DOGE na BTC