Ledger Nano S | Czech.Lamareschale.org

Ledger Nano S

Ledger Nano S

Otázka:

Dobrý den,
díky

Odpovědět:

Hi Kai,
doufat, že dává smysl. Je to bezpečné sdílení adres (potřeba, dostat zaplaceno!), Ale váš soukromý klíč musí vždy zůstat v tajnosti, nebo jinak si lidé mohou vzít své mince.

load...

Bez komentářeLedger Nano SOtázka:

Ahoj,

Jsem nový cryptocurrencies takže je mi líto, jestli jsem narazil a nevzdělaný. Hlavní knihy Nano S je offline peněženka a chápu, z bezpečnostních důvodů, které chcete a off-peněženku. Pokud jste se zabývají v různých měnách současně, tj Stellar, Ripple budete potřebovat dva přístroje nebo jeden? Jestliže jeden přístroj, kolik měn jste mohli mít na to? Také, co směnný doporučujete jako nejlepší pro začínající out.say $ 1K investice?

load...

Díky za vaši pomoc

Odpovědět:

Ahoj Johne,
 

2018 je nejlepší Bitcoin Výměny - Bitcoin výměnu porovnání & recenze

Bez komentáře


Legit banské weby, které platí bez investic

load...Otázka:

Můžete mi prosím říci. Některé opravdu dobré důvěryhodně místa, kde můžeme vydělat bez investic Snažil jsem minergate něco málo přes měsíc, ale můj účet byl nulový, těžba se děje, ale ne Satoshi přidal na účtu. Je to falešné.

Odpovědět:

Hej Shan07,
 

MinerGate Recenze: Je to Legit Mining Provoz?


Mimochodem, nejlepší způsob, jak já, za předpokladu, že máte zařízení, aby se to vyplatilo, je připojit se k těžební bazén. Podívejte se na naši Těžební Guides sekci pro více informací.

Bez komentáře


Legit způsob, jak koupit bitvy ETH online z Egypta s vízem, aniž by byl ošizenOtázka:

Naposledy aktualizováno 26. Prosince 2017 v 04:29 hod

Dobrý den, pane, já jsem Amoon z Egypta, a já jsem byl s opravdu zabrat za poměrně dlouhou dobu snaží najít bezpečný způsob, jak on-line s nejméně odměnu od pokládaný webové stránky, protože já nevěří makléři kolem a 100 $ = 1800 egyptských liber, a vím, že vy jste nejlepší na pomoc zde. Také bych ocenil, kdyby jste mi poskytnout web, který porovnává tyto druhy míst, která pokrývá moje země, jejich poplatků částku, a pokud je to možné lidi, recenze, jako na tomto obrázku již sdílené o coinmama, CIX, atd...
Amoon.

Odpovědět:

Hi Amoon,
jediné místo jsem si vědom, která vám umožní nákup prostřednictvím kreditní karty z Egypta je CoinMama. Jsou dobré a důvěryhodné místo, ale zdá se, že jste již vědomi z nich. Bohužel se zdá, vaše možnosti jsou značně omezené v Egyptě. Možná byste mohl zkusit cash nákupy přes LocalBitcoins.com?

Bez komentáře


Ligitimacy bitcofarm.comOtázka:

Jsem zvědavý, jestli tento web je legitimní? Nevíte, jestli některý z jeho uživatelé mají nějaké problémy s ním? Také si všiml jsem si, že i když tam je smluvní podmínky, že se nezdá, že je název spojený na místo.

Odpovědět:

Hi Vera, 
toto místo vypadá spíše stinné mi, opravdu se smluvními podmínkami je velká rudá vlajka. Ale nemohu si jistý, jestli se jedná o podvod, nebo ne. Doporučuji vám použít Bitcoin podvod Testtool a pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr. 

Komentář:

Díky za odpovědi. Vzhledem k tomu, že se ve skutečnosti požadujeme zálohu, aby účet Zkusím to i v případě, že nemají dodat budu zpráv vy, takže bude varoval ostatní.
Ještě jednou děkuji.


Seznam bank, které převádějí hotovost na penízeOtázka:

Musím seznam bank ve Spojených státech, které převádějí peníze do bitcoins

Odpovědět:

Hej Amelia,
 

4 způsoby, jak nakupovat Bitcoin s Cash wordwide

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Jak mohu koupit a prodávat zvlnění v Pákistánu

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Elektroneum

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Izrael ověření adresy v angličtině?

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Bitcoin adresa

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Bitcoin kohoutek a faucethub

Post Litecoin

Adresy

Post Litecoin

Existuje skutečný způsob, jak se dostat do kontaktu s generálním ředitelem společnosti coinmama?

Post Litecoin

Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC