Poslal jsem BCH na adresu BTC | Czech.Lamareschale.org

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 01:18 hod

Přestože věděl, že byste nikdy neměli posílat Bitcoin (BTC), na Bitcoin hotovosti (BCH) adresa nebo naopak, zatímco ve spěchu na velmi náročném dni jsem omylem poslal nějakou biologickou bezpečnost ze svého devizového účtu na BTC adresu na mém TREZOR.
Kevin

load...

Odpovědět:

Hi Kevin,
 

Komentář:

Hi Steven,

Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď, je to opravdu ocenil. Jen abyste věděli, že jsem nedostal e-mail a dejte mi vědět, že byla odpověď, protože si myslím, že to má stát, jinak bych reagoval dřív.

Někdo navrhl následující možné řešení mé dilema, a mě napadlo, jestli bych mohl dostat své myšlenky na to?

load...

Řekli mi, že BCH a BTC sdílejí stejnou adresu a klíčů, ale hardwarové peněženky vytvářet různé soukromé klíče pro každou z nich. Dali mi adresu webu, který má BIP39 Mnemonic Převodník kódů / generátor (https://iancoleman.io/bip39/) a řekl jsem mohl vstoupit do mé semen / přístupové heslo zde generovat klíč a adresa I poslal pro biologickou bezpečnost na v BTC režimu a zkopírujte, že soukromý klíč a importovat do podoby BCH peněženky, pak poslat finanční prostředky na novou adresu. Oni se zmínil, že mám zadat jen svůj semen / přístupové heslo do tohoto webu v režimu offline.

Nejsem si jistá, že jsem správně pochopil, ale myslím, že se říká, že získat zpět mince musím soukromý klíč pro adresu, kterou jsem poslal pro biologickou bezpečnost na, a protože jsem vlastní peněženku a mají semeno bych měl být schopny generovat soukromý klíč. Moje bezprostřední myšlenky měly mít na pozoru před vstupem mé semeno na webové stránky, ale myslel, že když jsem to udělal v počítači odpojen od internetu by mělo být v pořádku. Nicméně po přečtení vaši odpověď, já jsem přemýšlel, jestli toto řešení bude fungovat pouze v případě, že BTC adresa byl 1-address namísto 3-adresou (segwit), a že snad tento člověk není zcela znám svou situaci.

load...

Jedna osoba mi také řekl, že pokud Segwit měly být realizovány na biologickou bezpečnost v budoucnu bych mít přístup ke svým mince té doby. Z omezené znalosti mám, nemyslím si, že to je stále pravděpodobné, že se tak stalo, že ne?

Nějakou radu by bylo vděčně přijal. Byla to velká suma BCH, že jsem přestoupil takže jsem opravdu doufal, že existuje způsob, jak získat přístup k nim.

S pozdravem,
Kevin

Jejda, chtěl jsem standardní * Bitcoin * 1-adresy. Omlouváme se za případné nejasnosti.

Nové aktualizace do https://www.reddit.com/r/btc/comments/6z56x3/attention_benevolent_bch_miners_a_bch/now.;)

Dobrý den, se mi podařilo udělat stejnou chybu, a teď jsem se snaží najít způsob, jak získat zpět peníze, které jste našli nějaké řešení?

Hej Steven,

Vlastně jsem se natáhl dneska na btctroubador přes soukromé zprávy na Reddit, hlavně jen proto, aby mu poděkoval za uvedení ve snaze pokusit se najít řešení tohoto problému. Množství negativních komentářů, že se dostal na toto pracovní místo mě mate, většina lidí se zdá, že jen chtějí mít argument, o kterém kryptoměna je nejlepší a kdo nese vinu za tuto situaci, spíše než jen se snaží najít možné řešení. Naštěstí stále ještě existují některé užitečné lidí, jako btctroubador a sami kolem!

Souhlasím s tím, že tam je prakticky 0% šanci vidět segwit na biologickou bezpečnost, a také souhlasím s tím, že potenciální řešení, které jsem zmínil v mém předchozím zaměstnání nebude fungovat, protože z důvodů, které jste popsaných (bude fungovat na 1- adresou, ale nikoli 3 -). Bohužel si myslím, že jediný možný způsob, jak dostat zpět mince bude prostřednictvím dobročinného BCH horníka (pro které bych s radostí zaplatí 10% mincí získaných), ale nevím, žádné horníků. Budu sledovat ty závity, ale já začínám ztrácet naději na získání zpět.

Ještě jednou děkuji za radu, ale ve skutečnosti je velmi ceněn.

S pozdravem,
Kevin

** DŮLEŽITÉ UPDATE ** Našel jsem nějaké informace, které jsou zajímavé aktualizace k tomuto tématu. Za prvé, btctroubadour aktualizoval svůj reddit příspěvek (ten odeslal Steven výše) uvést následující:

„Vypadá to jako nějaký greyhat / Vigilante, pracovat s neznámým horník, byl schopný jednostranně tvrdí některé biologickou bezpečnost, které byly‚přilepený‘v BTC-segwit adres (jmenovitě ty, u nichž veřejné klíče byly odhaleny majitelé tráví BTC ze stejné adresy), jak je popsáno v tomto post a připomínky: https://np.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7eixcu/recovering_bch_sent_to_segwit_addresses/
Pro ty, které jsou ovlivněny tím, že vás znamená, že již není kontrolovat váš BCH (byly „ukradeny“ podle greyhat), ale zdá se, že bude nabízet jim dát zpět, pokud budete souhlasit, aby nechal jej držet 30% za jeho službu (nebo „služba“, nicméně se na to díváte). Ať tak či onak, a vzhledem k tomu, alternativní (100% ztráta), měli byste určitě zkontrolovat, zda jste to týká a rozhodnout, jak chcete postupovat. Jako by to nestačilo řešit, zdá se, že termín týden ~ 2, dokud se neobjeví " 05.12.2017 v 23:59:59 UTC „po kterém se zdá, že se rozhodl, že je oprávněn, aby vaše peníze. :(“

Zdá se mi, že pokud se od té doby strávil jakékoliv BTC z adresy, které jste poslali pro biologickou bezpečnost se, že je pravděpodobné, že tento člověk má nyní váš BCH a vrátí vám 70%, když se s ním spojit s požadované údaje do 5. Prosince. Pokud si myslel, že jsi ztratil mince, myslím, že dostat 70% zpět je pozitivní.

V mém případě jsem nestrávil žádný BTC, protože jsem poslal systém pro biologickou bezpečnost, takže si nemyslím, že bude mít svou biologickou bezpečnost. Nicméně pak přijde další aktualizace. Když po nějaké další odkazy z původní místo, našel jsem následující komentář:

„Už jste poslal Bitcoin hotovosti na adresu Bitcoin Segwit Worry ne http:?! //BTC.comhas, co hledáte Jsme hrdí, že můžeme oznámit novou službu pro obnovení Bitcoin Peníze zasílejte na adresu pro zahájení procesu.“.

Tak jsem jim poslal e-mail a obdržela odpověď říká, že je třeba:
3) Očekávaná novou BCH adresu

Steven - Já bych ve skutečnosti ocenit své názory na tuto možnost. Myslíte si, že je to legitimní? Je bezpečné poskytnout tyto informace? Myslíte si, že po tomto procesu bude mít za následek získání své mince zpět nebo otevřít sám až s nimi odcizen v podobným způsobem, jak lidé v mém předchozím bodě udělal? Pokud je to důvěryhodně, myslíš, že tam být „servisní poplatek“ za to?

S pozdravem,
Kevin

Ahoj Anthony,

Bohužel jsem nenašel žádné řešení buď. Slyšel jsem totéž, co Steven zmínil o nový formát adresy přichází pro biologickou bezpečnost, ale to nepomůže všem lidem, jako jsme my, kteří ztratili peníze. Pořád po fór a doufat, že někdo bude najít způsob, jak získat zpět finanční prostředky uvízl takhle, ale v této fázi nejsem moc nadějně. Když slyším o něčem budu komentovat o tom v tomto příspěvku ačkoli.

S pozdravem,
Kevin

Ahoj Anthony,

Bohužel nejsem vědom žádného pokroku v této otázce, s tím rozdílem, že Bcash hodlá změnit svůj formát adresy v budoucnu (Věřím, že leden byl zmíněn). To by mělo zabránit tomuto problému vyskytující se, když jsem si uvědomil, to vám nepomůže s konkrétním případu. Domnívám se, že Bcash dev (y) by měl tuto změnu v původním kódu, jak se dalo předpokládat, že by se tyto chyby.

Také zvědaví, jak dlouho tento proces byl. Jen jsem jim e-mailem

Slyšel jsi něco zpět?

Hi Kevin, čekám slyšet zpět z BTC.com. Jak dlouho to bude proces trvat vás jednou jste odeslali počáteční požadavek na BTC.com o pomoc? Oceňuji váš čas v odpovědi na mé otázky.
-Alana

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Výplata je pro faucethub.io

Post Litecoin

Bitman nebo spondooles sp 20

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Mohu použít vlastní web hosting dedikovaný server pro miny bitcoins?

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

O elektrum Peněženka :

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - je to skutečná kryptocurrency

Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Zmatený začátečník 2