Izrael ověření adresy v angličtině? | Czech.Lamareschale.org

Izrael ověření adresy v angličtině?

Izrael ověření adresy v angličtině?

Otázka:

Hi,
nějaké nápady, jak získat ověření adresy v angličtině, zatímco se sídlem v Izraeli? Děkuji!

Odpovědět:

Požádal jsem o formu z mého bankéře v anglickém jazyce. Myslím, že se scvrkává na tom, jak dobře, že vztah máte s nimi, protože si nemyslím, že je to běžná praxe.

load...

Bez komentářeProblém se starým bitcoin-QT na počítači MacOtázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 08:05 hod

. „Hi Ofir, jsem dostával e-maily pro zatímco teď děkuji Mám starý mac s mým Bitcoin peněženky na něm pomocí starou verzi Bitcoin QT - i nelze aktualizovat, protože můj OS je příliš zastaralý. Chci přenést svou peněženku na můj nový mac běží na běžném operačním systému. Mám spoustu DAT soubory atd, ale i don \ 't vědět, co dělat. Také jsem udělat chybu resetovat nastavení na mém starém peněženku a teď moje váha je pryč. Jak mohu vyřešit?“

load...

Odpovědět:

Hej Ben rád, že se vám líbí obsah.
 

Bez komentáře


Problém s pluginemOtázka:

Dobrý den jsem přidal plugin pro mé nové stránky, ale zdá se, že když jsem předložila, se stránka pouze obnoví a žádné Satoshi jsou odesílány.

Odpovědět:

Hi Jackie,
Mohl byste mi prosím zvýšit svůj problém přímo v plugin do podpůrného týmu? Budou mít na to podívat a vrátit se k vám.

Bez komentáře


Vydejte odkaz odkazu ve vašem skvělém plugin wordpressOtázka:

Naposledy Zeptal jsem se o implementaci funkce automatického odpočtu a bylo správné, proč bych se měl odečíst veškeré orgány vydělané peníze dobře, tentokrát jsem si velmi podivné chování vztahující se k odkazu postoupení to ukáže až po provedení tvrzení, ale jak jsem implementoval Popad na mém kohoutek na mé straně, jak každý uživatel snaží kopírovat jeho / její odkaz strana postoupení dostat osvěžení a odkazy zabloudit tak mě napadlo, proč implementovat referral odkaz pod profilu, jak to ukládá Bitcoin Adresa spolu s kohoutkem použití statistiky, takže uživatel může dostat odtamtud doufám, slyšet, co si o tomto ohledu příliš

load...

Odpovědět:

Hi Ranjan,
Mohl byste mi prosím o této otázce prostřednictvím zásuvného modulu? Tým podpory by měl být schopen vám pomoci, jakmile jste otevřeli lístek.

Bez komentáře


Vydání s bonusem seniorityOtázka:

Snažil jsem se nastavit MoonBitcoin krátký seniority bonus, který zvyšuje o 1% na denní bázi, ale pokud uživatel zmešká den, pak by se měla obnovit na nulu proto jsem z 100 různých dnech, ale to nefunguje, můžete mi pomoci na to?

Odpovědět:

Hi Ranjan,
prosím, aby tuto otázku přímo pro tým Plugin podpory v rámci zásuvného modulu, a oni budou mít na to podívat.

Komentář:

Hi Ranjan, budu sledovat s plugin vývojáře týmu a ujistěte se, že dostanete odpověď. Omlouvám se za zpoždění, některé z členů našeho týmu jsou v současné době mimo kancelář, ale budeme se vrátit k vám brzy. Děkuji za tvoji trpělivost.

Snažil jsem se dostat do kontaktu s Plugin týmem podpory, ale jsem neobdržel žádnou odpověď od jejich jménem a tak jsem si myslel, proč jsem tě zeptat na tuto otázku. Jako nemám žádné znalosti programování další jeden otázky můžete navrhnout mi, kde bych mohl dostat každý vývojář upravit tento plugin? Doufám, že se vám naslouchat brzy na toto téma.


Problémy se společností Coinbase, která neaktualizovala uk banky navzdory platbám, zaslala mezinárodní platbu z Uk do Coinbase Euro peněženkyOtázka:

Coinbase neumožňuje stáhnout své peníze i přes zaslání 3 ověřování prostřednictvím mezinárodní platby, ale nebudou ověřovat navzdory peněz z UK banky jít do mého Euro peněženky v Coinbase. Podpora zákaznický servis pro Velkou Británii je neexistující a tam jsem mnoho lidí, jako mé vlastní se snaží dostat své peníze. Kdo se můžeme obrátit stěžovat?

Odpovědět:

Hi Rosina,
https://www.reddit.com/r/CoinBase/

Bez komentáře


Jaxx nebo ExodusOtázka:

Což je lepší peněženka z hlediska počtu žetonů podporuje či zamýšlí, bezpečnost, vlastnosti, uživatelské přívětivosti a náklady... Jaxx nebo Exodus? Díky moc.

Odpovědět:

Hi Lionel,
jsme psali recenzí obou Jaxxand Exoduswallet, doporučuji si přečíst tohle. V červnu byl bezpečnostní chyba hlášena o Jaxx, že dosud nebyl vyřešen, takže v tomto okamžiku jsme spíše naznačují vyhnout Jaxx, dokud je implementována oprava. 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Je dobré koupit bitcoin z cizí měny a prodávat v indické burze

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Těžba Ethereum

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování

Post Litecoin

Jak psát podporu v Blockchain.info

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Bitcoins peněženka

Post Litecoin

Jak se kohoutek Rotator místo s wordpress?

Post Litecoin

Jak mohu přenést bitcoins z Coinbase do peněženky Mycelium?

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Bitcoin kohoutek a faucethub