Je BitDay podvodem? | Czech.Lamareschale.org

Je BitDay podvodem?

Je BitDay podvodem?

Otázka:

Je BitDay.biz bezpečné stránky?

Odpovědět:

Hej Oswaldo, to je těžké říct.
Jako obecné pravidlo I léčit všechny webové stránky, které tvrdí, že magicky zdvojnásobit Bitcoins jako podvod. Takže bych se vyhnout této stránky, vypadá to, že klasické pyramidovou hru. Nemůžu říct s jistotou ačkoli. To, co jsem obvykle dělat, je použít podvod testin pořadí Bitcoin zhodnotit, jaká je pravděpodobnost, že podvod. Snad to pomůže.

load...

Bez komentářeJe BITSEA podvodná společnostOtázka:

Chtěl bych vědět, jestli Bitsea je podvod, nebo je to důvěryhodně.

Dík!

Odpovědět:

Ahoj,
 

Bez komentáře


Je podvod bitstorm.biz nebo ne?Otázka:

Dobrý den pane, je bitstorm.bizscam nebo ne?
Dík.

load...

Odpovědět:

Dobrý den Ayaz, nemohu říct s jistotou. Ale pokud si to projít podvod test Bitcoin uvidíte, že je pravděpodobně podvod nebo alespoň velmi nestabilní obchodní příležitost. Hlavní věc, která dělá to temný, je skutečnost, že slibuje nereálné odměny bez jakéhokoliv vysvětlení. 
Ofir

Komentář:

Jeho velký podvod

Zcela podvodníci


Je bitter.io chrome plugin spyware?Otázka:

Bitter.io kohoutek kdysi pracoval naprosto v pořádku - ale najednou, protože měsíci nás nuceni použít chrom plugin pro tvrzi přístupu k němu - kontaktování pak správce říkal, že povinný situace by byla stanovena, ale to se nestalo vůbec - velmi rybka situace - dělat naše starosti o bitter.io chrom plugin je spyware Potvrdí?

load...

Odpovědět:

Hej, myslím, že se zvýší dobrý postřeh zde. I když nemáme zkušenosti s Bitter.io přímo, je to určitě diskutabilní proto kohoutek udržovatel omezuje uživatelům přístup k kohoutek přes plugin. V našem 99Bitcoins kohoutek, my jen ptát uživatelům poskytovat e-mailovou adresu pro registraci. 

Komentář:

Ano, máte pravdu, že hrají inteligentní, Ověřil jsem jejich rozšíření na svém prohlížeči Chrome a zmínil, že jejich rozšíření nahradí google reklamy s jejich reklamní skript zralého reklamy. Mám tento 2-3x zkontrolovat po vypnutí bitter.io prodloužení vše funguje v pořádku, znamená, že pokud i surfovat jakékoliv stránky ze svého prohlížeče, který běží reklamy AdSense běží normálně, ale po aktivaci bitter.io prodloužení stejné reklamy nahrazeny zralého reklamy.


Je Electrum-LTC stejně dobrý jako ElectrumOtázka:

Ahoj. Jsem velmi spokojený s Electrum pro mou Bitcoin. Já jsem teď přemýšlel o zánovní Electrum-LTC pro mou litecoin. Měl bych mít stejnou důvěru s tím, jak jsem měl s Electrum?

Odpovědět:

Zajímavá otázka John.
Hodně štěstí a mějte mě informujte, pokud je to možné.

Bez komentáře


Je vhodné koupit hotcoin cash teď?Otázka:

Dobrý den, pokud ano pls chtěl bych vědět, kde je nejlepší místo na nákup pak fiat měně. Děkuji

Odpovědět:

Hi Tee,
kryptoměna investice je vždy ošemetná otázka, neboť zahrnuje několik aspektů, aby zvážila, jako je časový horizont, rizikový postoj, množství peněz a vaší úrovni znalostí o výrobku. Navrhuji čtení tohoto článku nejprve o investicích Bitcoin. Vzhledem k Bitcoin Cash, tady je článek o exchangeswhich podporu Bitcoin hotovosti.

Bez komentáře


Je vhodné používat hashflare.io nebo hsshnest?Otázka:

Chtěl jsem použít jeden z těchto společností, Hashflare a hashnest, jako jeden s nulovou zkušeností v Cryptos, chtěl bych znát váš osobní i profesionální vzít na těchto společnostech.
Michal

Odpovědět:

Hi Michael,
 

Cloud Mining - ziskový nebo Evoluce podvod?


Co HashFlare, vypadají v pořádku... Není nic pobuřující slibné. Mám velmi málo zkušeností s těžbou cloud nicméně, tak doporučuji udělat další výzkum na ně a / nebo usilovat o druhý názor.

Bez komentáře


Je nebezpečné ukládat bitcoin na Exchange během SegWit2?Otázka:

Jako nováček, celá rada, kterou jsem viděl, je nenechávejte své digitální měny na burze. Místo toho udržovat ji v peněžence, kde ovládáte soukromých klíčů. Nicméně, právě jsem obdržel e-mail od Coinbase o nadcházející tvrdou vidlicí, která říká, z části, „Každý uživatel ukládání Bitcoin na Coinbase v době vidlice budou připsány stejným množstvím nových Bitcoin2x aktivum Bitcoin2x blockchain, Není nutná žádná akce - budeme automaticky připíše na váš účet. Pokud jste 5 Bitcoin uloženy na Coinbase před vidlice, budete mít 5 Bitcoin a 5 Bitcoin2x po této události.“
Pozdravem

Odpovědět:

Dobrý den, Humphrey,
 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Bitová těžba 1

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Bitcoin peníze

Post Litecoin

Co se týče získání Bitcoinů

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Californai účet BoA a Coinbase

Post Litecoin

Nedávné výplaty na těžbu v cloudu

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Nové peněženky