Investovat do těžby | Czech.Lamareschale.org

Investovat do těžby

Investovat do těžby

Otázka:

Dobrý den, jsem prošel bitcoingo.cc místa a dávat 5 až 10% denní zisk z investice. Je to dobře, nebo podvod

Odpovědět:

Hi Arun, denní zisk ve výši 5-10% se zdá mimořádná, který by měl zvýšit na otázku, zda je vůbec důvěryhodně. Můžete také využít naší podvod test Bitcoin Tooland pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr, zda jsou legitimní, nebo ne.

load...

Doporučujeme vám, aby zůstali daleko od míst, která nabízejí znásobit své Bitcoins nebo vám výjimečně vysoký výnos z nich (také známý jako HYIPs), protože jsou většinou podvody. MůžešInvestiční zásluha bitkuOtázka:

Vážení;
Přál bych si vlastně jsem měl prosperity, jak byl zamýšlen tvůrci Bitcoin a mnoho dalších Internet rozběhů za posledních 25 let prezentovat světu, takže existuje určitý stupeň kyselých hroznů v mých pozorování a otázek. Přesto jsem se jen těžko zadržoval své pocity, že všechny slib a průběh Bitcoin kol je opravdu spíše více pro ty, kteří mají nejvíce a ne moc pro všechny ostatní.

load...

Odpovědět:

Hi Patrick,
jde o potenciál Bitcoin je vytvořit lepší svět, no... Bitcoin je řešením stinné stránky Fiat měny, ale ne k chudobě nebo nerovnosti. Nicméně, lepší měnou je pravděpodobně povede k lepším ekonomickým systémem. Hlavními problémy s fiat měně vést v mnoha reálných problémů. Například:

  1. Že fiat je prostředkem dluhem na bázi, že všechny dluhy nemohou být nikdy splaceny bez hašení množství peněz v oběhu. Jako úrok se platí za každé fiat jednotku vytvořili, je nutná nekonečný růst k udržení finanční stability - i dlouhodobé, je matematicky nemožné, aby tak učinily. To vede ke všem druhům sociálních problémů, jako jsou nekontrolovatelné konzumu, vykořisťování nekonečné zdroje, a tak dále.
  2. load...
  3. Fiat je centrálně řízen politicky vyrovnaných subjektů. To jim dává obrovskou moc nad ekonomikou - a rozšířením, všechno a všichni ostatní. Podle rakouské ekonomiky, schopnost centrální banky řídit úroková sazba vede boom a krach ekonomických cyklů a veškerý odpad z nich vyplývají.
  4. Neexistuje žádný limit na vydávání fiat. To vytváří inflaci, která nutí lidi, aby buď strávit spíše uložit nebo honit výnos ve stále více rizikových investic. Masivní rozdělení zdrojů, jinými slovy.

To jsou jen některé z problémů, které Bitcoin adresy. To neznamená, že Bitcoin je perfektní, nebo nepovede k dalším problémům v budoucnu, pokud se stane dominantní formu peněz.

Bez komentáře


InvesticeOtázka:

Jak mohu začít obchodovat na Bitcoin

Odpovědět:

Hi Daniel,
máme článek, který podrobně popisuje důležitou věc, co potřebujete vědět, než začnete investovat do Bitcoin. Můžete ho zde.

Komentář:

Zsofia prosím am potřebují vaši pomoc, rád bych, aby investovaly do Bitcoin, ale já bych se dozvědět více o od vás a my potřebujeme více diskutovat. Prosím, můžete mi psát prostřednictvím této e-mailové adresy pro další diskusi. Děkuji Mika.


Pozvat kód na CoinAd?Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Dubna 2017 v 07:48 hod

Jak název napovídá. Chtěl bych vědět, jestli víte, že pozvat kód, nebo jak získat jeden, takže mohu připojit CoinAd... Já jsem za předpokladu, že víte, tento druh informací, protože jej přezkoumat ve svém blogu a uvedl jej použít pro své vlastní Bitcoin kohoutku... Děkuji za váš čas a trpělivost...

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno dne 4. Září 2017 v 09:20 hod

Hej Jiggy, můžete získat pozvánku, když se „nárok“ na Coinad, to v podstatě znamená, že musíte mít vysokou dopravní kohoutek (Alexa pod 100K). Máte-li taková baterie, neváhejte a požádejte o pozvánku na svých stránkách. 
Já osobně nemám žádné pozvánky, takže nemůžu pomoct.

Bez komentáře


IOS peněženkyOtázka:

Naposledy aktualizováno 21. Prosince 2017 v 04:53 hod

Četl jsem všechny vaše názory na věci, a i když neřeší toto téma konkrétně jsem k závěru, že tam jsou opravdu žádné peněženky pro iOS. E I I pad nebo I telefon. Není těžké peněženka. Například, jestli bych koupit NEM nemám kam jej zachovat. Bez připojení k internetu na pracovním stole nebo kolo top. Veškeré možnosti jsem vynechal? Btw jsem se naučil spoustu z vašich stránek. Dík.

Odpovědět:

Hi Charles,
 

Stahování


U ostatních mincí, vidět své oficiální webové stránky (často je to a.org, jako je tomu v případě Bitcoin.org) a podívejte se na iOS peněženky tam. Tímto způsobem si můžete být jisti, že peněženka je považována za legitimní vývojáři.

Komentář:

Ano, oni mají peněženku, ale názory jsou zničující. Jako nedávný jak před afewdays. Stále je tam jeden, který stanoví, že „spolupráce přístup obrázek kontaktovat za účelem zastavení shazovat“. To je naprosto cizí jazyk ke mně. Rozpracuje někdo. Látat tolik znát, aby prostě se stal milionářem.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Existuje skutečný způsob, jak se dostat do kontaktu s generálním ředitelem společnosti coinmama?

Post Litecoin

Investujte jako vysokoškolák

Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

Jak nastavit kryptografické dary pro mou neziskové organizace?

Post Litecoin

S obtížemi měnit mou bitcoin adresu

Post Litecoin

Nejbezpečnější výměna za nákup bitky

Post Litecoin

Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete

Post Litecoin

Právě jsem poslal e-mail

Post Litecoin

Poloniex půjčky

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové