Investujte jako vysokoškolák | Czech.Lamareschale.org

Investujte jako vysokoškolák

Investujte jako vysokoškolák

Otázka:

Dobrý den, jsem student na střední škole a chtěl bych začít investovat s cílem pomáhat rodiče zaplatit za mé školného pro univerzity. Chápu, že tam jsou peníze, které mají být provedeny v krátkém časovém horizontu a v dlouhodobém horizontu s ohledem na investice. V současné době mám možnost investovat pár set dolarů, ale já bych raději získat nějaké zkušenosti tím, že začíná s několika dolary. Jako takový, mám několik otázek:

load...
 1. Je to pro mě lepší investovat do cryptocurrencies v dlouhodobém horizontu? Nebo bych měl investovat do akcií? Nebo bych měl dělat obojí?
 2. Mám-li investovat do Bitcoin nebo altcoins, co je nejlepší způsob, jak pro mě, aby začaly investovat jak jsem málo k žádné znalosti a nemají zkušenosti s investováním?
 3. Jak lze minimalizovat riziko a zároveň zvýšit svůj potenciál pro odměnu? Vím, že nízké riziko = nízkou odměnu, ale tam může být vždy výjimka.
 4. load...
 5. Co je nejlepší pro mě mince, aby investovaly do v současné době? V současné době nemám práci a nemám v plánu na získání jednoho dohledné době, ale neměl by mít problém dopracovat se k dohodě se svými příbuznými.
 6. Jaká je pravděpodobnost cen Bitcoin poklesla o několik tisíc dolarů, takže mohu koupit více satoshies za méně? Podobné tomu, co se stalo minulou neděli.
 7. Je tu zisk cloud těžby pro někoho, jako jsem já? A jak mohu ověřit, že společnost není podvod?

Děkuji ti za pomoc.

Odpovědět:

Dobrý den Walyullah,
Jsi náskok dostat do investic brzy, to je jisté. Obvyklá rada je, že čím mladší jste, tím větší riziko si můžete dovolit. Míní se, že pokud vaše rizikové investice pokazí, budete mít více času, aby vydělat peníze zpět. Nicméně, jak chcete investovat s ohledem na úhradu uni, místo vašeho vzdáleného odchodu do důchodu, je to asi nejlepší, aby se na nadměrnému riziku.

load...
 1. Máte-li investovat $ 100 za měsíc, pak bych řekl, že je lepší být poměrně soustředěný ve svém portfoliu. Zásoby a Cryptos jsou velmi odlišné třídy aktiv. Cryptos jsou mnohem nestálejší než většina populace, takže větší riziko, ale také větší odměna... Nejsem si jistý, o vaší poloze, ale na mnoha místech je obtížné investovat do akcií, aniž by zaplatil spoustu poplatků, a tak dále. Pravděpodobně byste měli zvážit něco podobného sledovacího tržní index / ETF namísto jednotlivých titulů. Ty mívají nízké poplatky.
 2. Nejlepší způsob, jak je koupit mince a uložit je na vašem osobním peněžence. Podívejte se na naše nákupní průvodce a Wallet Recenze sekce pro více informací o výměně a bezpečných peněženek.
 3. Jako nováček, je to opravdu těžké, aby se minimalizovalo riziko a max odměnu. Obecně lze říci, že čím déle před máte v, další Bitcoin bude muset padnout před zažil ztrátu (v protikladu k menším ziskem). Dostat se do teď nevyhnutelně hrozí pravděpodobnou možnost, že za následek ztrátu... Nicméně, pokud budete držet i přes pokles cen, Bitcoin * měli * nakonec se zotavit a stoupat výš. To je důvodem pro nákup a držení / Hodl strategie zaměstnán mnoha Bitcoiners.
 4. Nejlepší celý mince je Bitcoin. Nejlepší mince pro vytvoření velké, rychlé zisky je asi něco jiného, ​​některé mince, které budou střílet až 300% za den, ale nemohl jsem říct, co že mince je... Pouze čerpadlo a výpisem tým zodpovědný za čerpání je v jejích silách, a oni jen říct svým přátelům (a zbytek z nás, když přijde čas na skládku). Vždy se můžete vzít hazard o pravděpodobných vypadajících mincí (pokud budete postupovat altcoins nějakou dobu, měli byste se naučit jejich identifikaci), ale já nechtěl riskovat více než 10% svého investičního kapitálu na tomto druhu spekulací.
 5. No, velké pohybuje nahoru nebo dolů v Bitcoin jsou do značné míry nevyhnutelné. Skrz jeho historii, Bitcoin má mnoho takových pohybů. Chcete-li čekat na tyto druhy dipů koupit, je to dobrý způsob, jak hrát - nakoupit nízko, prodat vysoko je opravdu podstatou obchodování, po tom všem. Nemohu vám říci, kdy nastane další velká dip, pouze to, že přijde kolem příp. Podívejte se na vidlice drama a velké zpravodajské události. Pro např. * Pokud * Tento Bitcoin futures věc je zrušen CME, tak bych očekávat značný pokles.
 6. Ofir, že jste pod na téma dolování oblačnosti. Podívejte se na jeho návod k ní zde: https://99bitcoins.com/cloud-mining-profitable-just-evolution-scam/and recenzi Genesis zde: https://99bitcoins.com/genesis-cloud-mining-review -scam-důvěryhodně, investice /

Všimněte si, že výše uvedená doporučení vše je jen můj názor. Nejsem finanční poradce. Doufat, že to vyjde pro vás! Moje rada je, aby to jednoduché, koupit malou Bitcoin každý měsíc a možná držet nějaké peníze zpět dip-nákupních příležitostí. Dát trochu do indexového fondu taky, pokud se chcete dozvědět o tradiční trhy.
 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Poloniex půjčky

Post Litecoin

Crystafox horníci podvod nebo legit?

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Nastavení kohoutku přes Guidance Video

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!

Post Litecoin

Jak mám své bitky zpět?

Post Litecoin

Cena za jednoduchou aplikaci Bitcoin App

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Denní limit pro přihlášení

Post Litecoin

Hledáte soukromý klíč