Investice $ 100K USD do bitku. Osvědčené postupy? | Czech.Lamareschale.org

Investice $ 100K USD do bitku. Osvědčené postupy?

Investice $ 100K USD do bitku. Osvědčené postupy?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 12. Listopadu 2017 v 02:21 hod

Ahoj
Mám v plánu investovat kolem $ 100,000 USD v bitcoins... A chtěl zeptat, jaké jsou nejlepší možné způsoby, jak začít?

load...

Boční poznámka: Ještě investovat, co si můžete dovolit ztratit. Jsem ve fázi, kdy ztrácí $ 100K je špatná věc... Ale to mě nezabije, nebo dát svůj život nebo život mé rodiny v ohrožení!
Jistý, že bude narušena, pokud prohraju, že hodně peněz, ale stále vlastní můj dům a další majetek, jakož i s dostatečným předstihem v režimu offline a online podniky, aby se starat o účty a dát děti do školy! :)

load...

Ok, zpět na mou otázku...
Moje otázky jsou všude kolem osvědčené postupy a rady během počáteční investiční fáze:

1 Mám vložit veškerou svou fiat kapitál 1 výměnou? nebo distribuovat přes řekněme 5 výměn?
nebo přesunout mince z papíru peněženku na 3-5 výměn a prodávat tam?

Jakékoliv jiné poradenství pro nové Bitcoin investora? Našel jsem tento articlevery užitečné, stejně jako tenhle.
Díky za tvé myšlenky.

Odpovědět:

Dobrý den Tamer,
 

  1. Výměny nejsou jedinou možností. Pro větší finanční soukromí, můžete zvážit over-the-counter (OTC) obchody spíše než výměn. Přímé nákupy z důvěryhodných jednotlivců nebudou vyžadovat, abyste předložit raft ověřovacích dokladů totožnosti, to je bezpečnější z hlediska bezpečnosti. Samozřejmě, je to také mnohem složitější zajistit bezpečným způsobem. Určité burzy, jako Bitfinex a ItBit, nabízejí OTC službu zavést kupující důvěryhodných prodejců a dohlížet na proces. Řekl bych, že $ 100k se blíží k úrovni, kde OTC obchody stát úvaha (minimum ItBit je 25 BTC). Decentralizované výměny jako LocalBitcoins jsou další způsob, jak jít. Nicméně, jste nepravděpodobné, aby si své plné objednávka se setkali v jednom obchodě tímto způsobem, a bude muset zvládnout větší rizika sami. A konečně, šíří své nákupy mezi jednotlivými výměnami je jen opravdu výhodné, pokud máte v úmyslu uložit fiat nebo bitcoins na těchto výměn po delší dobu - což si absolutně neměli dělat. Vybírá jednu důvěryhodnou výměnu s hlubokým likvidity bude také znamenat, že budete potřebovat pouze projít procesem ověření jednou - to může být zdlouhavé čekání a každý subjekt sdílet své informace s zvyšuje šance na krádeže identity na celé čáře. Měl bych dodat, že pokud nemáte v úmyslu strávit celý svůj kapitál najednou, neexistuje žádný smysl odeslání celé částky na jakékoliv výměny. Nechat ho sedět ve své bance místo, úročení a poslat jen tolik, kolik máte v úmyslu použít pro nákupy. Po ověření, by měl trvat jen den nebo dva financovat výměnný účet.
  2. load...
  3. No, nákup stanovenou částku v průběhu času je známá jako dolar nákladů průměrování. Vyhledávat, že termín pro detaily, je to docela dobrá strategie pro budování pozice. Klady a zápory zde je, že pokud máte štěstí koupit Bitcoin se všemi svými penězi na nízkou, pak budete maximalizovat své zisky, jak cena stoupá. Nicméně, jak je to velmi nepravděpodobné, že budete mít načasování právo koupit za nízkou, nákup v průběhu času, je pravděpodobné, že dostanete lepší průměrné ceny.
  4. Řekl bych, že je to naprosto mnohem lepší strategie koupit a držet - a ne nutně s horizontu měsíců, ale let, dokonce desetiletí. I když jsem si jistý, že Bitcoin uspěje v dlouhodobém horizontu, nemám absolutně žádnou představu, kde cena bude v příštích několika týdnech či měsících. Za pár let i když si myslím, že šance jsou velmi dobré, že cena bude vyšší, než je tomu nyní. Řekl bych, že byste měli investovat malou% svých peněz nyní, zatímco cena je těkavý a hluk na trhu a chaos je vysoká, a zjistit, jestli jste schopni udržet tuto pozici prostřednictvím nepokojů. Je to emocionálně obtížné, co dělat, když jste se na tento nový. Uvidíte všechny druhy zpráv a stanovisek, která vám bude chtít prodat - na FUD (strach, nejistota, pochyby) kampaň zuří v plné síle právě teď. Pokud jste schopni udržet své malé otevřené polohy přes to všechno, dokud Bitcoin zotaví, pak byste se měli cítit pohodlně dávat víc a drží déle.
  5. Opět platí, že pokud používáte důvěryhodné výměny, to není opravdu nutné věci rozdělit tímto způsobem. Je to něco jako osobní preference, ale pokud budete posílat jen tolik, kolik Bitcoin k výměně, jak budete chtít vyměnit najednou, budete mít nízké riziko. Pamatuji si, že ukládání fiat nebo bitcoins na burze je ne-ne, měly by být použity pouze za účelem obchodování. Dovnitř a ven. Nechť vaše banka a hardware peněženka nést břemeno skladování; že to, co oni jsou určeny pro, kde výměny nejsou (jak dokazují různé hacky). Naše sekce Nákup Guides> Prodám Bitcoin by vám měl pomoci usadit na dobré výměně používat.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Rychlost těžby Bitcoin (cpu)

Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye

Post Litecoin

Výplata je pro faucethub.io

Post Litecoin

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Post Litecoin

Jak mohu koupit AltCoins, pokud bydlím na Havaji?

Post Litecoin

Těžba s galaxií životního stylu

Post Litecoin

Alt mince

Post Litecoin

Co se týče získání Bitcoinů

Post Litecoin

Bitman nebo spondooles sp 20

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!