Právě jsem poslal e-mail | Czech.Lamareschale.org

Právě jsem poslal e-mail

Právě jsem poslal e-mail

Otázka:

Hi
Kassie Thweatt

Odpovědět:

Hi Kassie,
V minulosti jsme byli zvyklí rozdávat malé množství Bitcoins našim odběratelům, ale zastavili jsme, že podpora na konci roku 2016. Chcete-li získat zdarma Bitcoinshere je příspěvek o několik způsobů, jak můžete jít o tom, tak.

load...

Bez komentářePotřebuji debetní kartu, která bude vydána v USA ve státě FlordiaOtázka:

Karta podniku debetní že vydá kartu ve stavu Flordia, USA

Odpovědět:

Hej Bille, jsem nedávno přezkoumány k dispozici různé Bitcoin debetními kartami. Myslím, že některé, ne-li všechny umožňují používat kartu ve státech.

load...

Bez komentáře


Potřebuji najít původce peněženky BTCOtázka:

Obvykle bych jít do mého Historie procházení a to by mohlo pomoci odpovědět na otázku, ale jsem dostal nový počítač.

Mám 0.095951 BTC a chci ho převést z této peněženky a „hotovost ji n“, ve skutečnosti.

Odpovědět:

Hi Tim,
Máte soukromý klíč? To může být ve formě souboru wallet.dat v případě Bitcoin Core a podobné peněženky, nebo jako výraz semen (seznam slov) pro HD peněženky, jako je Electrum.

Bez komentáře


Potřebuji svůj komentář aktualizovat

load...


Otázka:

Vážení 99bitcoins,

Jsem uvedl na internetové stránce po https://99bitcoins.com/bitconnect-review-scam-legit/and tady je můj komentář https://99bitcoins.com/bitconnect-review-scam-legit/#comment-65396However, I chtěl aktualizovat svůj komentář, jsem nemohl, tak jsem se snažil odpovědět na sebe s aktualizací, byl vyslán a po několika minutách zmizel. Z tohoto důvodu, potřebuju tě prosím buď po mé aktualizace, jak je to uvedeno níže nebo odebrat svou původní komentář.

Prosím, přidejte následující jako aktualizace pro můj nad komentář. Dík. Imad Daou

*** Aktualizace *** jsem se připojil Bitconnect a číst všechny své zdroje na bitconnect.co, bitconnectcoin.co a futuremoney.io a všechny ukázal mi, že je legitimní. Zatím je to dobré a já jsem tak šťastná s volným samozřejmě i jejich platformu. To, co se mi zdálo před 2 týdny byl vliv z množství nenávisti a žárlivosti připravené #fakenews zdrojů vůči Bitconnect a šifrovací měnách celkově.

Odpovědět:

Hi Imad,
Váš komentář je nyní pod článkem viditelné. Upozorňujeme jsme moderovat komentáře, to je důvod, proč byl váš komentář zmizel na chvíli, protože se čeká na schválení od admin týmem.

Bez komentáře


Spouštím malou uměleckou galerii v Londýně a chtěla by být uvedena jako přijímací bitcoinsOtázka:

Vedu malou uměleckou galerii v Londýně a chtěl by být uveden jako přijímání bitcoins. Jak to mohu udělat? http://www.IncognitoArt.Gallery

Odpovědět:

Hi Lorenzo,
Neváhejte přidat svou firmu do připomínkového sekci našeho pageand budeme ji schválit, nicméně v tuto chvíli nejsme aktualizaci těla stránky. Jednou za pár měsíců jsme zkontrolovat všechny poznámky a přidat některé z podniků, z připomínek k tělu.

Bez komentáře


Vidím 2 transakce na transakčním odkazu, který jste mi poslali - proč je to tak?Otázka:

Naposledy aktualizováno 25. Srpna 2016 v 11:56 hod

Díky za 100bits kluci, ale když jsem se podíval na transakci jsem viděl 2 platební částky. Jeden pro 100 bitů a pak další transakci, co je to přesně?

Odpovědět:

Kdykoli vidíte Bitcoin transakce budete obvykle vidět 2 částky - první množství jsou mince zaslané na vás (například 0.0001BTC) a druhé množství je změna zaslána zpět odesílateli. Důvodem je změna poslán zpět Je tomu tak proto, jak protokol Bitcoin diktuje vstupy - to vše je vysvětleno v tomto krátkém videu.
Takže množství máte na mysli, není ve skutečnosti mincí zaslané na vás, ale spíše se mění poslal zpět k nám z naší původní transakce.

Bez komentáře


Odeslal jsem 0,3 BTC na špatnou adresu BCH !!Otázka:

Mám 0,9 BTC se dvěma přáteli v akcií peněžence, a vytvořit novou peněženku mít svou vlastní část: 0,3 BTC. Můj přítel se mě ptáte na mou adresu a já mu BCH (Bitcoin hotovost) řešit namísto BTC (Bitcoin core) adresu. Takže jsem velký strach, protože možná 0,3BTC budou chybět. Co můžu dělat? Je možné změnit konečnou cílovou adresu platit příplatek nebo tá takového? Pokud nikdo potvrdit transakci, budou peníze vráceny do mého přítele peněženku? Prosím pomozte! předem díky!

Odpovědět:

Ahoj Bruno,
existují služby, které vám mohou pomoci k získání ztracených tímto způsobem, ale pojďme se nejprve zjistit, zda jsme schopni opravit to sami.

Komentář:

Díky Steven. Konečně jsem našel řešení. Místo, kde mohu stáhnout peněženku byl bitcoin.com a to peněženka generovat dva BTC peněženky, jak jsem vysvětlil v předchozí zprávě. A oba peněženka má stejné adresy, každý z nich ve své vlastní „blockchain“.Za Problém byl v tom, že jsem kliknul „vygenerovat novou adresu“ v mém BCH peněžence, a poslal jsem tuto druhou adresu mého přítele. A to byl důvod, že BTC nikdy přijít, ale když v BTC peněžence jsem kliknul „vygenerovat novou adresu“, že peníze nakonec objevila :)

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Nejbezpečnější výměna za nákup bitky

Post Litecoin

Jak získáte své bitvy z papírové peněženky?

Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

O elektrum Peněženka :

Post Litecoin

Kalkulátor Bitcoin - Výpočet po delší dobu (>1. měsíc)

Post Litecoin

Bitcoins peněženka

Post Litecoin

Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete

Post Litecoin

Investujte jako vysokoškolák

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Bitcoin politika stažení

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis