Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete | Czech.Lamareschale.org

Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete

Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete

Otázka:

Co je nejvíce spolehlivý způsob, jak zajistit své bitcoins může být přeneseno na bezpečně svým dědicům v případě vaší smrti? Poznámka: Tato otázka má dvě úrovně obtížnosti: 1) bezpečně předávat bitcoins s někým a 2) vedení je na souladu s podmínkami vaší vůli, což může rozdělit \ „Bitcoin nemovitostí \“ dva nebo více způsobů, a ne nutně stejný podíl. Bod 2) znamená, dávat kontrolu nad peněženku na správce dostatečně transparentním způsobem, že dědicové můžete zkontrolovat peněženku částek, které mají zajistit, že dostanou všechny bitcoins k dispozici.

load...

Odpovědět:

Dobrý den, Bernard,
to by mělo být možné vylepšit tento proces s nějakou další úvahy. Já bych zůstat pryč od takových věcí, jako jsou inteligentní smluv nicméně; Neřekl bych, že ty jsou dostatečně otestovány tak, aby ještě zvládnout něco takového. Dobrý plán řádně oznámeny do svého dědice (y) a / nebo důvěryhodného profesionála je stále tou nejlepší volbou, podle mého názoru.

load...

Komentář:

Hi Steven - děkuji za radu: budu zkoumat metody, které zmiňují. Ta myšlenka také mě napadlo, že bych také potřebovat druhý, záložní hardware peněženku pro každou z nich ukládání proporcionální Bitcoin podíl mého majetku! S manželkou a 3 děti, které by znamenalo 8 peněženky! Ještě jedna věc: za předpokladu, že mohu důvěřovat své dědice, že nebude muset zapojit třetí stranu, proč by to nemělo být dostačující k držení mince v softwarovém peněženku na tyči USB na bezpečném místě, a pak předat pen¾ence heslo na jim? Mi chybí nějaký klíčový bod o hardware peněženky, možná.

Dodatečný poznámka: můžete podívat na naše Cryptosteel recenzi zde: https://99bitcoins.com/crpytosteel-hands-on-review/

load...

A tento odkaz vede na naše hardwarové recenze peněženky pro 2017: https://99bitcoins.com/winners2017-best-bitcoin-hardware-wallet/Jak číst objem na burzáchOtázka:

Naposledy aktualizováno 14. Ledna 2018 v 09:15 hod

Jaké množství krocích je objem na výměnných místech. Mám na mysli, když jsem se dostat cenu na současných mincí vždy dává objem tedy 60,2. Je to šedesát tisíc lidí, nebo 60?

Odpovědět:

Hi James,
Ty pak může porovnávat oznámenou hlasitost na CMC na vaše stránky, který by měl pomoci zjistit, jak jsou vaše stránky je to hlášení. CMC je asi nejpřesnější místo pro takové věci, že jsem byl asi na dlouhou dobu a pravidelně odstraňovat weby s falešnou objemu.

Komentář:

Příklad: ZAP používá Bitcoin 0.00006178 BTC. Vol = $ 646,313 USD na CMC, na croptopedia svém 25.83? Dont pochopit?

Https://coinmarketcap.com
Ok, díky, byl za použití crytopia


Jak prodávat bitcoins v KanaděOtázka:

Naposledy aktualizováno 30. Prosince 2017 v 09:24 hod

Dobrý den, jsem nováček v bitcoins. To je zcela nové pro mě a mám zájem začíná investovat, ale já bych chtěl zažít celý proces nákupu a prodeje. Byl jsem čtení vašich blogů. Žiji v Kanadě a otevřel jsem si účet v Coinbase. Teď jsem se snaží prodat, ale z Coinbase můžete \ 't prodávat z Kanady. Jak byste doporučil mi, jak to udělat? Musím se přenést do jiného bitcoins směnného společnosti, aby bylo možné jej prodat? Jak se o VirWox? Také mám další otázku, můj bratr má účet v bance USA, jsem schopen uložit peníze prodávala bitcoins přímo do svého účtu? Má třeba otevřít Bitcoin účet? Jak bude tento proces? Jakákoliv pomoc nebo polohovací mě ve správném směru bude velmi ocenil.

Odpovědět:

Dobrý den Araceli, pokusím se odpovědět na mého nejlepšího vědomí.
 

Komentář:

Ano stejný zde

Hi Araceli můžete schopni prodat svůj Bitcoin ?. Koupil jsem si Bitcoin v Coinbase a nemohl jej prodat!

Pravdivý příběh

Jsou gonna short hovno z ní !!!

Nemůžete prodat, peníze pryč.


Jak poslat mince do peněženky, když jsou mince v peněžence, která je nepodporuje?Otázka:

Naposledy aktualizováno 21. Ledna 2018 v 05:06 hod

Ahoj,

Víte, jak posílat ERC-20 mince, které jsou v online peněžence, který je nepodporuje, na adresu, která dělá jejich podporu? Mám soukromých klíčů z původního peněžence, ale nejste si jisti, jak jít o jejich pohybu.

Odpovědět:

Hej Courtney,
jsem přesvědčen, že to, co musíte udělat, je exportovat soukromý klíč z vaší stávající online peněženky do peněženky, které nepodporuje podpory ERC-20 žetonů. Dávejte pozor, aby jen používal důvěryhodný peněženku za to!

Komentář:

Entrega de Gas de Cozinha: Compre Gás Online. Https://sosgasosasco.com.br

Heya skvělý blog! Má běží blog jako AAS to trvat hodně práce?
Mnohokrát děkuji! https://www.youtube.com/watch?v=2Im82Q_PzD8

Hurá, to je to, co jsem hledal, co je věcí!

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Zmatený začátečník 2

Post Litecoin

Kolik potřebujete investovat do baterie Bitcoin

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Potřebujete vědět kroky Bitcoin farmy

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Crypto online zabezpečení peněženky

Post Litecoin

Bitcoin Gambling recenze

Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování