Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky? | Czech.Lamareschale.org

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 08:57 hod

Jak odešlu BTC z mého papírové peněženky mého blockchain peněženky, nebo cokoliv peněženka mohu použít k získání peněz? Mám coinbase peněženku, ale to nevypadá, že mají funkci importu.

load...

Odpovědět:

Hi James,
 

Jak nároku svůj Bitcoin hotovosti a prodávat jej Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)


To také může být dobrý čas, aby zvážila dostat hardwarovou peněženku a zaslání bitcoins tam místo na nové papírové peněženku. Je pravděpodobné, že bude více těchto vidlic v budoucnu, a tak daleko, Ledger a Electrum udělali dobrou práci podporovat tyto vidlice ve vzdáleném mnohem pohodlnější způsob, než papírové peněženky. 

load...

Komentář:

Http://bit.ly/2DcnvlN- Zde si můžete koupit téměř vše Altcoins, jeden z nejlepších výměn

= $ =

Http://bit.ly/2r83vv5- kupovat a obchodu Bitcoin a Altcoins. Top 1 Exchange!

= $ =Jak požádat o hotcoin penízeOtázka:

Hi Ofir,
Prosím, pomozte!

Odpovědět:

Hi Joda,
navrhuji vám vzít to pomalu a výzkum každý krok důkladně. Udělal jsem v mých silách, aby zahrnoval všechny relevantní informace zde při zachování věci tak jednoduché, jak je to možné, ale mohl jsem vynechal krok nebo udělal chybu. Prosím, udělat si vlastní due diligence, jak jsem nemůže přijmout zodpovědnost, pokud se něco pokazí. Hlavní věc je nejprve bezpečně přenést bitcoins na TREZOR a přesně a bezpečně nahrát TREZOR semeno než dělat něco jiného, že tak alespoň vaše bitcoins jsou bezpečné. Hodně štěstí!

load...

Bez komentáře


Jak žádáte bitcoin z papírové peněženky?Otázka:

Ahoj. Potřebuju jen trochu informací o papírové peněženky. Nedávno jsem udělal webové stránky a udělal PayPal odkazy pro lidi kopírovat n vložit do svého prohlížeče, aby mi platit. (** link odstraněn **). Udělal jsem si v režimu offline papíru peněženku přes bitaddress.org. Vytvořil jsem ji v režimu offline pomocí parafrázi když jsem generoval peněženku. Problém je v tom jsem neměl telefon s fotoaparátem nebo tiskárny. Takže jsem nemohl kontrolovat černé čtverečky. Použil jsem svůj veřejný klíč (i vytvořený v bit-address.org) přijímat svůj Bitcoin z paxful.com. Dostal jsem it.its dokonce možné vysledovat transakce pomocí kladkostroje Explorer. Někde jsem četl všechny soukromé klíče začínat číslem 5.well mé soukromé klíče začíná 6.because byl generován s parafrází říkají it.I říkat heslo. Nyní mám všechny soukromé klíče číslic. Musím říci you.when jsem byl v režimu offline i odstraněn nějaké číslice od svého soukromého klíče. Když jsem se vrátil zpět do režimu online. I.refreshed a vypouští svůj mezipaměť a historii prohlížení. Takže jsem ztratil všechny mé bitcoins?. £ 50GBP hodnotě bitcoin.i vždycky myslel, že kdybych měl soukromý klíč jsem mohl strávit nebo poslat finanční prostředky kdekoli. Měl jsem z prohlížel encryted černé čtverečky, takže jsem mohl přejet prostředky snadno teď im zbývá spousta čísel počínaje číslem 6 prosím, můžete pomoci děkuji M.Ayyub.

Odpovědět:

Bez komentáře


Jak nárokovat vaše Bitcoin Cash - pokynyOtázka:

Ve své „Jak nároku svou Bitcoin hotovost...“. Instrukce, jste napsal Jdi na „odeslat“ a generovat BCH adresu. Budete později poslat pro biologickou bezpečnost vašeho hlavního peněženka na tuto adresu. Jakmile máte BCH adresu přejděte ke kroku 5.Shouldn't to, že jít na „příjem“ namísto Přejděte na „odeslat“ získat adresu ?? Jsem zmatený.

Odpovědět:

Kurva,
máš naprostou pravdu. Díky za to poukázat. Já to upevnění co nejdříve.

Bez komentáře


Jak vytvořit účetOtázka:

Naposledy aktualizováno 28. Listopadu 2017 v 04:48 hod

Jsem nový na místě a já nevím, jak k registraci

Odpovědět:

Hi Juao, 
můžete se zaregistrovat do Bitcoin Crash Course hereand na 99Bitcoins Faucet zde. Nebyl jsem si jistý, který z nich vám poté byly spojeny tak jsem tady oba jen v případě. 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Bitcoin politika stažení

Post Litecoin

Ztracené peníze

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Je dobré koupit bitcoin z cizí měny a prodávat v indické burze

Post Litecoin

IPhone 4

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!

Post Litecoin

Jak koupit ZECD

Post Litecoin

Geta Peněženka

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Já jsem nedostal plnou platbu z rozbočovače kohoutku

Post Litecoin

Problém s výplatou a adresy XAPO na adrese 99bitcoins.com

Post Litecoin

Jak se kohoutek Rotator místo s wordpress?