Jak koupit ZECD | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit ZECD

Jak koupit ZECD

Otázka:

Snažím se přijít na to, jak koupit zcash darkcoin?

Odpovědět:

Hi RTPengineer,
Zjistit, co chcete obchodovat na Zcash (USD, BTC, atd.), A potom se zaregistrovat na příslušném výměnu (y), který stanoví, že na trhu. Poté budete muset uložit svůj nákup měny na výměnu, použijte ji koupit Zcash, a pak (v ideálním případě) odejmout Zcash do svého osobního Zcash peněženky pro bezpečnější uložení.

load...

Bez komentářeJak vypočítat HashrateOtázka:

Dívám se online hashrate kalkulačky a nemohu najít žádné. Víte, kde bych mohl vypočítat hashrate mého zařízení?

Odpovědět:

Hi Sabrina,
 

Bez komentáře


Jak vypočítat zisk investovat nebo obchodovat Bitcoin?

load...


Otázka:

Jsem nový Bitcoin a chtěl bych vědět, jak vypočítat výši zisku dosaženého při Bitcoin stoupá. S akciemi bod se rovná $ 1 a jsem povinen zaplatit plnou hodnotu akcií, takže výpočtu zisku, když akcie roste, je velmi snadné. Právě teď, 1 Bitcoin je v hodnotě $ 11059,51 ale smím investovat méně peněz pro malý kousek toho. Mohu investovat $ 100, $ 500, nebo jakoukoliv částku nižší, než to, co Bitcoin stojí za to. Jsem zmatená o tom, jak vypočítat zisk. Pokud Bitcoin stoupá a na $ 20000.00, a já jsem investovány pouze $ 100, kolik zisku budu dělat? Existuje nějaký jednoduchý způsob, jak vypočítat skutečný zisk Bitcoin stoupá, když někdo investuje do malého kousku to spíše než aby si kupovali 1 Bitcoin? Díky za vaši pomoc.

load...

Odpovědět:

Hi Floyd,

No, existuje aplikace, která vám umožní nahrávat své nákupní ceny a objemy, a automaticky vypočítat zisk nebo ztrátu odtamtud. Nicméně, jak tyto aplikace pravděpodobně k úniku dat, nejsou to nejlepší z důvodů ochrany osobních údajů, pokud je spustit na off-line zařízení.

Proč nezkusíš použít tabulku? Je to docela jednoduché spočítat něco takového.

Pro váš příklad nákupu $ 100 při současné ceně ($ 11,600) a poté zaznamenávat alespoň tyto údaje:

Kupní cena ($ 11,600)
objem koupil (to by mělo být kolem 0,00862069 BTC nebo $ 100 / $ 11,600, ale na vědomí, že konečná částka se bude lišit v závislosti na přídavku obchodních nákladů apod)

V každém případě, pokud cena přejde na $ 20000, můžete vypočítat svůj zisk takto: 0,00862069 (objem koupil) * 20000 (v běžných cenách) - $ 100 (původní kupní cena). $ 72 zisku, jinými slovy...

Je pravda, že je to trochu složitější, pokud budete provádět více nakupuje a prodává, v kterémžto případě to asi smysl používat aplikaci pro sledování portfolia. Vidím Blockfolio doporučuje často, ale mějte na paměti obavy o ochraně osobních údajů.

Bez komentáře


Jak změnit nebo odstranit odkazy na webové stránky z komentářůOtázka:

Chtěl bych vědět, jak změnit nebo odstranit URL připojené k mé komentáře.

Captain Jack

Odpovědět:

Ahoj kapitáne.
Myslím, že budete muset najít každou poznámku, které jste provedli, a změnit jej individuálně, protože zadaná adresa URL pokaždé individuálně. Další možností by bylo vytvořit přesměrování 301 na webových stránkách jste propojili se do nové webové stránky.

Bez komentáře


Jak si nárokovat BCH z papírové peněženky?Otázka:

Kde mohu importovat?

Odpovědět:

Komentář:

Rohan,

Zkoušel jsem některé metody, které jako by fungovat v pohodě PO Aug 1. Vidlice. Přestěhovala jsem se trochu pro biologickou bezpečnost na pravidelný starý starší BTC papírové peněženky adresu pomocí bitaddress.org. Pak jsem si stáhnul Coinomi peněženku a vybrané pro biologickou bezpečnost a zametl soukromého klíče z tohoto papírového peněženky do mého Coinomi BCH peněžence. Jen jsem dont mít nějaké předem 1.srpna BTC papír do peněženek zůstatky, aby toto potvrdil bude fungovat. Ale nemohu pochopit, proč to nechtěl. Další aplikace můžete použít je Electron Cash desktop peněženka, která je vidlice Electrum peněženky. Udělal jsem krok za krokem tutoriál přes na mých webových stránkách cryptoskim.com, klikněte na záložku „TSP otázky“, pak přejděte na „epizoda 2068 TSP“. Tam mám všechny směry a odkazy na vás dostat se tam. Řekl bych, že pokud se pokusíte to, jako preventivní opatření, prosím přesunout BTC jinam 1st. Nemohu přijmout žádnou zodpovědnost za ztracené mince nebo pokud nelze nárokovat pro biologickou bezpečnost poté, ale to by mělo fungovat. Je to opravdu naštve, že více lidí se nesnaží získat další dobré informace se o tom, jak to udělat. Hádám, že mnoho PPL pohyboval jejich BTC na papírové peněženky před tímto vidličkou a nyní přemýšlel tento přesně to samé. Hodně štěstí, a prosím, pokud se pokusíte to bude tak laskavý, aby mě kontaktovat a potvrdit své výsledky? Dík.

Nedostal jsem odpověď na tuto otázku, prosím odpovězte co nejdříve possible.Thank You

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Podvodníci

Post Litecoin

Qoinpron dost dobrý na to, aby investoval?

Post Litecoin

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

GladiaCoin recenze nebo stanovisko

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

O elektrum Peněženka :

Post Litecoin

Rychlost těžby Bitcoin (cpu)

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšení Ocenění

Post Litecoin

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa