Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu? | Czech.Lamareschale.org

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Otázka:

Chtěl bych využít ethereum nebo Bitcoin jako měna na svém místě elektronického obchodování na trhu. Přál bych si, aby se minimalizovalo smluvních podmínek mezi kupujícím a prodávajícím. Jakékoli návrhy, které Crypto bych měl použít i v případě, že je platební brána, která mohu použít. I to, jak může krypto mi pomůže vyhnout se smlouva mezi kupujícím a prodávajícím?

load...

Odpovědět:

Hi Zulfiqar,
navrhuji použití Coinify nebo GoCoin jako platebních procesorů Bitcoin. Nevím, na způsob, jak minimalizovat používání smluv bohužel. To zní jako něco, co byste třeba poradit se s dobrou obchodní právníka o.

Bez komentářeJak mohu ověřit bankovní drát na minci?Otázka:

load...

Snažím se dostat své peníze z mého účtu USD do svého bankovního účtu bankovním převodem, ale říká, že musím „ověřit bankovním převodem“, když jsem klepněte na tlačítko ověřit a nemám tušení, co dělat... Prosím, pomozte, pokud můžete !

Odpovědět:

Hej Griffin, měli byste mít 2 možnosti, jak ověřit svůj bankovní účet s Coinbase tak daleko, jak si vzpomínám. Prvním z nich je dát jim přístup ke svému účtu tím, že dodává své pověření. Druhým je zadáním PIN kódu z vašeho bankovního účtu. Navrhuji obrátit jejich podporu, pokud se vám stále nedaří dostat to vyřešit.
Zde je video jsem už dávno znázorňující proces ověření (začíná v 2:27):

load...

Komentář:

Hej, myslím, že je lepší si vzít to s podporou Coinbase. Je to pravděpodobně z důvodu omezení účtu. Použít tento odkaz je kontaktovat:
https://support.coinbase.com/customer/portal/emails/new

Proč nemohu sesadit Mony by bankovním převodem ON COINBASE?
můžete mi prosím pomoci


Jak mohu stáhnout vklad z bitconnect?Otázka:

Uloženy I Bitcoin na účet Bitconnect.co registrovaného I více než před týdnem. Tyto fondy jsou BTC a byl jsem pomocí tohoto účtu jako peněženku kvůli problémům s Coinbase. Rád bych odstoupit mé BTC z Bitconnect a poslat ji do peněženky, kterou jsem vytvořil včera, ale já nechci, aby mě Bitconnect poplatek za výběr mé BTC, který jsem nikdy použit pro investování nebo cokoliv jiného. Mi budou účtovány poplatky odnětí krmiva Bitconnect?

Odpovědět:

Hej Lee,
 

Bitconnect Recenze: Je to Legit?


https://hooktube.com/watch?v=BRCmZal5J_M

Bez komentáře


Jak pracují větší banířiOtázka:

Chápu, jak používat menší mincovny jako antminer1.6-2gh modelů. Jednoduché ty, které stačí připojit do PC a spustit program. Ale jak horníky jako modely druhé generace Avalon, které jsou vlastní uzavřený systém fungovat? To musí být nastaven tak, aby v počítači ještě, nebo to stačí monitor a běží na jeho vlastní?

Odpovědět:

Hi Jacob,
OK, takže mluvíme o USB horníků zde. Pokud je mi známo, Avalon Nano 2 vyžaduje, aby prohlížeč Chrome a nainstalované aplikace na zařízení to zapojen do aby se důl.

Bez komentáře


Jak horníci vybírají transakceOtázka:

Jste napsal:
John

Odpovědět:

Ahoj John, výborná otázka!
Pokusím se zjistit odpověď na to, ale do té doby snad můžete požádat o hornické forumperhaps Bitcointalk se budou mít více informací. Pokud tak učiníte zjistit odpověď bych ocenil, pokud byste mohli sdílet.

Bez komentáře


Jak koupíte Verge nebo Vox z Velké Británie?Otázka:

Dobrý den, za poslední týden jsem se snažil přijít na to, jak nakupovat, skladovat a prodávat některé z méně známých altcoins z Velké Británie, ale bez úspěchu. Konkrétně Vox a Verge.
Ani jedna z lokalit, které seznam měn Zdá se, aby žádný návod, jak používat své stránky k nákupu či prodeji. Už jsem přišel o nárůst o 50% hranici a jsem stále docela frustrovaný. Prosím pomozte!!!

Odpovědět:

Ahoj Sandy,
můžete zkontrolovat na stránkách mince tržní kapitalizace, což výměn obchodu Voxand krajnici a vyzkoušet jeden z nich. Co se týče Ledger Nevidím tyto mince na seznamu podporovaných altcoins. Navrhoval bych, aby se připojil k platforem sociálních médií těchto altcoins a požádat obec, kde nakupovat a uložit tyto.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Bitcoin kohoutek a faucethub

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - je to skutečná kryptocurrency

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto)

Post Litecoin

Poslal jsem BCH na adresu BTC

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšení Ocenění

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Ztracené peníze

Post Litecoin

Získání peněz zpět od podvodu

Post Litecoin

Jak se kohoutek Rotator místo s wordpress?